Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość nieświadoma98769482
Witam wszystkie szczęśliwe posiadaczki nowych cycuchów :) Jedno pytanie mnie nurtuje... dziewczyny, czy dr Libor Polak nie wykonuje innych cięć niż tylko wokół sutków? Nie ma u niego wyboru między innymi cięciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos moze sie wybiera na powiekszenie piersi do dr Polaka na koncu marca? Bo wlasnie mam zamiar sie umowic, tylko w przyszlym tygodniu musze zalatwic wszystkie formalnosci zwiazane z pozyczka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaaaaaa33
Lipa z tymi falszywymi wpisami,kazdy kto chce robic operacje plastyczna szuka wszedzie roznych newsow i opinii,ja sama kontaktowalam sie z kilkoma dziewczynami ktore operowal dr.Polak,same plotki pozytywne lub nie mnie nie przekonuja,wiem jedno,na moj powrot po operacji czeka juz kilka dziewczyn,roznej narodowosci,chca zobaczyc efekt....i jesli im sie spodoba praca dr Polaka,to beda od razu rezerwowaly sobie termin...jeszcze kilka dni:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAMJKA
HEJ , JA MAM TERMIN NA 2.MAJA NA ZMNIEJSZANIE .DLA MNIE ZACZNIE SIĘ NOWE ŻYCIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaaa33
JAMAJKA...zostajesz po operacji w pensjonacie U Zvonu czy wracasz do domu po zabiegu?? moze sie spotkamy,bo ja mam pare dni pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamjka
hehe właśnie się zorientowałam że mam Nick z błędem . Wracam do domu 3 maja . Za dwa tygodnie powrót na kontrolę a Ty kiedy masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaaa33
mam zabieg 6.03:) od 5tego bede juz w podrozy,cholernie sie boje ze cos pochrzanie,nie trafie z lotniska do pociagu w Pradze...bo mam opcje na jedyny ostatni,i cala mase paniki z czego zabiegu nie boje sie wcale,za to podroz mnie przeraza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
annnnaaaaa33 heh .Ja zabiegu boj e się tylko z rozsądku booooo to jednak zabieg . Ale żadna siła na chwilę obecną nie jest w stanie mnie od tego odwieść . Co do podróży to jestem pewna ze sobie poradzisz ( tak na prawdę to pikuś , przy całym tym wyzwaniu) . Pomyśl , jaką będziesz miała satysfakcję kiedy staniesz przed lustrem i powiesz - kurde zrobiłam to --. Ja mam niecałe dwa miesiące do zabiegu , choć przeszło mi przez myśl żeby zrobić to wcześniej , bo mnie szlak już trafia jak patrzę w lustro. Ale w poniedziałek odbieram klucze od własnego M i muszę się urządzić i jakoś to wszystko poukładać. Podaje ci moje gg jakbyś mogła napisać PO przemianie : ) . 3766581

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaaa33
niestety nie mam gg....ale daj jakiegos maila to napisze,jutro ostatnie przygotowania,musze sie spotkac z malzenstwem,ktore podejmie sie opieki nad moimi chlopcami w tym czasie,bo tata pracuje,i nie bylo szans zeby dostal wolne,ale ma do nich 2 razy w tygodniu przyjechac na inspekcje:)Nie wiem jak sie ubrac bo u nas od kilku dni temperatura siegala 16 stopni,mam same obcisle rzeczy,w sumie zadnej sportowej kurtki,takiej ktora by do dresow pasowala...ale na cale szczescie rodzice mnie odwioza na lotnisko tak ze nie bede musiala nigdzie paradowac obolala .Gratuluje nowego M!!!! wiem jaka to radosc i ekscytacja przy urzadzaniu wlasnego kata:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
sliva78@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun_32
Witam. W lutym tego roku mialam robiona plastyke brzucha u dr. Polaka. Opieka pooperacyjna .....moze byc ale mogla by byc lepsza o bolu nie wspomne.Wszystko bylo dobrze do ostatniej wizyty kiedy to dowiedzialam sie ze obumarla mi skora przy szwie. Dr. wycial te skore i zostawila mi otwarta rane ktora teraz wolno sie goi.Przyjechalam do domu z otwarta rana. Problem jest jeszcze inny ze po sciagnieciu szwow rozeszlo sie w malym miejscu zszycie. Caly czas chodze z oatrunkami. Nie moge ubrac tego ubranka ktore kupilam od dr. Mowia ze miesiac mam z glowy........echhhhhhh ale czego sie nie robi by byc szczuplejsza..........Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagdamagda
jutro 09-03-11 mam operacje powiekszania piersi u Polaka, troszke sie boje wiadomo, i wycenił na 2100 euro z malego B na C ewentualnie małe D, o 13 tej badania, potem zabieg :))) moze któras ma 380 cc?? takie mi zaproponował. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
magdamagda napisz jak dojdziesz do siebie ja jestem ciągle przed , czekam na wiadomość od annnnaaaaa33 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagdamagda
no ja juz po operacji , piersi strsznie bola, ale to chyba normalne, mam 450cc, ale UWAGA, dokror wział kase odemnie, MIAL MI WYCAC RESZTE 100 EURO, N ATSPENEGO DNIA PODCZASZas zdjecia SZKÓW MUWIE ZEBY ODDAŁ MI RESZTE, A ON NA NO ŻE NIE ODDA, BO WYMIOTOWALAM W ŁĄZIENCE I PANI MUSIALA PO MNIE SPRZEATAC, JUZ NIE BYL MIŁY ALE SIE DOSLOWNIE DARŁ NA MNIE, CO DO SAMYCH PIERSI TO JESZCZE NIEODLAGALAM, ALE TO JEST POPROSTU ZŁODZIEJ, LAPCZYWY NA KAŻDA KASE, BEZ ZANEGO HONORU, ODRADZAM TEGO CZLOWIEKA, A PONADTO WARUNKI TEZ I=NIE BYLY NAJLEPSZE, w razie pyan prosze o meila coke2@op.pl, wszystko opowiem ze szczególami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaks
Witam wszystkich, robilam operacje wyciecia skory na brzuchu 30 listopada 2010 u doktora Polaka. Zaplacilam 39 000 koron, mieszkam w Anglii, wiec do wyboru mialam albo korony czeskie albo euro. Wiadomo korony lepiej. Moze rzeczywiscie warunki nie sa najlepsze, ale w zupelnosci wystarczajace. Brzuszek wyglada swietnie, chociaz jeszcze nie do konca sie wygoil. Jestem po dwoch cesarkach i choc kazdy przestrzegal mnie przed bolem to porownujac do cc to to byl pikus. Dreny musialam miec dluzej bo cialge sie cos z nich saczylo i pierwszym dniem kiedy w koncu dren byl czysty byla niedziela. Bez problemu przyjal mnie w niedziele poznym wieczorem. Byl z rodzina w Pradze i specjalnie przyjechal, bo wiedzial, ze sie spiesze, bo nieublaganie zblizal sie moj termin powrotu do Anglii. Odnosnie bazy noclegowej. Polak daje adres z namiarem jego znajomego, ktory prowadzi pensjonat pod dzwonem. 4 gwiazdki, swietne warunki, przesympatyczny wlasciciel. 1000 koron za nocleg za mnie i mojego meza, specjalne ceny dla klientow Polaka. Polecam go serdecznie, bo to naprawde mily czlowiek i swietny fachowiec. W polowie kwietnia jade do niego na powiekszenie piersi. W sumie to tylko wyciaganie drenow mnie przeraza, bo te z brzucha bolaly jak diabli, a mowil mi, ze to nic w porownaniu do tych z piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra !!!!!!! OSTRZEGAM!!!!
jestem po operacji powiekszania piersi, kilka dniu temu piersi nierówne, brodawki na roznych wysokosciach, a ponadto wzial odemnie 100euro mial oddac na drugi dziern bo niby nieial wyadc i nieoddal pieniedzy bo powiedzial ze zwymikltowalam w toalenie i ktos to musi posprzeatac po mnie, krzyczał darł sie doslownie na mnie, narazie jestem w szoku co zrobie z piersiami napewno kolejna bede usiala w tej sytuacji pzreprowadzic operacje , ale przetrzegam ktos chce wysle zdjecia meilm coke2@op.pl, OSTRZEKAM PRZED OSZUSTEM I ZŁODZIEJEM !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO JAMJKA
jamjka magdamagda napisz jak dojdziesz do siebie ja jestem ciągle przed , czekam na wiadomość od annnnaaaaa33 PISIALAM WCZESNIEJ, OKRADL MNIE NA 100 EURO DOSLOWNIE, PIERSI JEDNA MNIEJSZA JEDNA WIEKSZA BRODAKI KRZYWO, PORAZZZZZZZKA, NIEROB U NIEGO !!!!!!!!!!! JESLI CHCESZ WYSLE CI MOJE ZDJECIA [RZED I PO, ABYS BYLA PEWNA TEGO CO PISZE, DZIEWCZYNY UWAZAJCIE NA NIEGO TO JEST KAWAL C********, SZKODA NASZEGO ZDROWIA I URODY, JAKA BY NUEBYLA PRZED OPERACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaaaaa33
Witajcie,ja wlasnie wczoraj wieczorem przylecialam do domu juz po operacji...hmmm,nie moge nic powiedziec zlego na temat doktora,moj brzuch wyglada lepiej niz na wiekszosci filmikow jakie ogladalam na you tube,nadmieniam ze ten zabieg moze niesc za soba konsekwencje obumarcia skory i innych,i zanim sie go wykona,warto sie z tym zapoznac i poprostu miec swiadomosc,wiedza nie boli ale za to daje mozliwosc wyboru...robie,lub nie. Co do tych 100 e to faktycznie wstretna sprawa,poniewaz bedac po zabiegu masz prawo rzygac,gdziekolwiek,i taka jest rola salowej badz tez pielegniarki (jesli salowej brak) zeby po tobie posprzatac,i to jest zawarte w cenie doby szpitalnej...lub jakkolwiek nazwac to miejsce pooperacyjne jakie tam sie znajduje. Mnie brzuch nie bolal jakos specjalnie,zwykly ibuprom wystarczyl,i wystarcza... Jedno co mnie wkur..lo na miejscu po wyjsciu z zabiegu to praktyki tego calego Penzionu u Zvonu,a ich zwyczajne wyludzanie kasy. Dobre kilka tygodni temu zamawialam u nich pokoj 1ke,pytalam o cene,sprawdzalam ja na ich oryginalnej stronce,mialo byc 25e za dobe,jednak gdy przyjechalam na miejsce poszyta po zabiegu...okazalo sie (o czym uprzedzala mnie pacjentka,z ktora jechalam taxi) ze ,,nie maja,, tej 1ki,za to dadza mi pokoj 2osobowy za 810czk...czyli dobre 10e drozszy.Bylam obolala,zmeczona,zgieta w pol,wiec sie nie targowalam,i zaplacilam,niemniej jednak uraga to wszelkim zasadom prawa handlowego,nie mowiac juz o zwyklym fair play...polecam podejsc,lub podjechac do informacji turystycznej 100m wyzej na placu kolo zameczku i wziac kolorowa ksiazeczke z adresami,zdjeciami i cenami innych pensjonatow,ceny sa nizsze,standart podobny,a taxi nie jest w czechach drogie,wiec mozna podjechac,zwlaszcza ze po opuszczeniu polikliniki nie trzeba tam ciagle dojezdzac,wystarczy raz,szwy mozna wyciagac wszedzie,wcale nie trzeba koczowac w okolicy pelne 2 tyg,wystarczy do wyciagniecia drenow,takie jest moje zdanie.Ja jestem zadowolona z uslug Dr.Polaka,zauwazylam ze nie lubi popierdolek i zbednego gadania,ale sama rowniez wole suche konkrety,wiec mi to nie przeszkadza w najmniejszym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam termin ustalony na koniec marca na powiekszanie biustu i nie moge sie doczekac! Tyle lat na to czekalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaaaaa33
xiara,rozumiem cie doskonale ja rowniez latami zmagalam sie ze wstretem patrzac na siebie w lustrze,nie moglam zalozyc kostiumu bikini,a gdy tylko brzuch niechcacy wyszedl mi na wierzch w miejscu publicznym,poprostu palilam sie ze wstydu i mialam wrecz wpojone zeby sciagac bluzki w dol,poprawiac i miec je stale pod kontrola. Wiecie,zaczelam sie rozgladac po you tubie,bo jestem dzis 6ty dzien po operacji,i zauwazylam ze kazda z dziewczyn ma wciaz dreny i opatrunki.....a ja juz od czwartku ich nie mam,mam tylko pas sciagajacy,i tak sie zastanawiam czy to wlasnie tak ma byc...czy moze jakies niedociagniecie,za ktore nie daj Bog moglabym przyplacic jakims powiklaniem...chyba sie dzis wybiore do szpitala,zeby to obejrzeli zdezynfekowali i zaopatrzyli,wrazie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjka
aaannnnaaaaaa33 strasznie się cieszę że jesteś już pooo . Ja nie mam nadal wątpliwości co do zabiegu. Już mam nawet torbę na podróż . heh pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaks
ja wlasnie wyznaczylam termin an 19 kwietnia. Yuppi. Pragne przypomniec ze ryzyko powiklan wystepuje zawsze i nie zawwsze jest to wina lekarza. A do co wymiotowania, to powiem, ze zachowanie lekarza mnie totalnie zaskoczylo!!!! Ja wymiotowalam kawalek nocy i caly poranek, ze trzy razy nie zdazylam dobiec, z czego sam Polak wycieral raz podloge. I ani slowa nie pwoiedzial, tylko stwierdzil, ze przy nastepnej operacji trzeba bedzie cos pokombinowac, bo reaguje alergicznie wymiotami na narkoze albo morfine. Potrafi byc szorstki. Przed operacja tez mi cos docial, ale po mnie przeprosil i powiedzial, ze zdarza mu sie byc niesympatycznym kiedy jest w stresie. Przyznal, ze bal sie operowac moj brzuch. Wierzcie mi to byla masakra. W obydwu ciazach tylam ponad 30 kg i gubilam wszystko z nawiazka w okolo pol roku. A efekt brzuszka jest mega!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej annaaaaa33 Gratuluje nowego brzuszka. Ja tez ciagle chodze i ogladam moj i nie moge sie nacieszyc. Mnie rowniez wyciagnal dreny i nie dal opatrunku tylko ten pas. I wlasnie kilka dni pozniej obumarla mi skora wiec uwazaj. Rana pomimo ze to juz miesiac goi sie dobrze. Pomimo wszystko ja jestem bardzo zadowolona. Pieniedzy ode mnie nie wyludzil zaplacilam dokladnie tyle ile chcial. Annaaaaaaa33 a kupilas u niego te sciskajace ubrano? Matko kiedy otworzylam paczke z tym ubrankiem to sie przerazilam ze nigdy w nie nie wejde ale wbijam sie w nie bez trudu i nawet lepiej sie czuje w nim aczkolwiek na noc zakladam pas. Czeka mnie jeszcze jedna operacja u Polaka ale to juz na jesien robie sobie uda i kolanka bo teraz przy tym brzuszku widac ze potrzeba hahhaha Pozdrawiam i gratuluje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libor polak - UNIKAC!!!!!!!
dziwczynu unikajcie go jak ognia,ja wymiotujac po operacji po narkozie musilalam doplacic 50 euro i za zwykle badanie krwi tez 50 euro a mialo wszytsko byc w cenie 2100 euro na ktore sie umuwilismy, zwykly ZLODZIEJ, jak oprosilam o wydanie reszty 100 euro to zaczal krzyczec, ze musi placic teraz pielegniarce ze sprzatanie po wymiotach i wogole, piersi krzywo zrobione jak przestana bolec ide na poprawke, mam nadzieje ze sie da mialam operacje 09-03-2011 w frydek mistek, jak ktos chce zdjecia wysle meile coke2@op.pl i dokladnie wszystko opowiem na teat tego partacza i rzeznika !!!! a jakichkolwiek papierow na piersi to nic nioedoslatalm, co jest dla mnie niewyobrazalne, wie ]m tylko ze mam eurosilikony, a tak mi sie prznajniej wydaje, porazka ogromna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dość juz tego SPAMU! Wracajac do tematu, kiedy po operacji po raz pierwszy zobacze swoj nowy biust? Podczas sciagania drenów? A pozniej dopiero na wyciaganiu szwow skoro ten stanik pooperacyjny trzeba nosic caly czas? Jakie niezbedne rzeczy polecilyscie by wziac ze soba wedlug wlasnego doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaaa33
\witajcie,juz jestem dzis po pierwszym kompletnym prysznicu,echhh co za ulga,brzuchol prezentuje sie znakomicie,nie mialam nadwagi,tylko ta cholerna skore i rozstepy.Ubranka zadnego nie kupowalam,bylam tam zaledwie kilka dni,wiec wszystko przebiegalo expresowo.Wybiore sie do tutejszego szpitala,niech to jakis lekarz zobaczy...a za miesiac planuje 2etap 500ml silikonu:))!!! sun 32,jak sie zorientowalas ze skora obumiera???,czy moglabys dokladniej opisac,tak ze wrazie gdyby cos sie dzialo zebym mogla szybko reagowac. zastanawia mnie opowiesc jednej z was,jakoby dr.Polak nie wydal reszty 100 e....ze zapytam ,jakimi nominalami placilas za zabieg,ze nie dalo sie wydzielic dokladnej kwoty???,a tymbardziej odjac 100ki,bo nijak mi to do euro z ktorym mam na codzien doczynienia, tymbardziej przy kwocie powyzej 1000e....a po drugie badania kosztuja 25e,a nie 50.Przed wejsciem na stol operacyjny przypomnialam sobie ze zuje gume,zapytalam gdzie jest smietnik,ale doktor wyciagnal reke i wzial ja do wyrzucenia,co wywolalo raczej u mnie lekkie zazenowanie,wiec dziwna ta historia z wymiotami,bo znaczna czesc pacjentow tak wlasnie reaguje na narkoze,i wogole wszelkie czynnosci fizjologiczne pielegniarkom nie sa obce i dziwne,i nikt extra za to nie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaaa33
Xiara,dla mnie nr1 okazal sie miekki szlafrok,z duzymi kieszeniami z obu stron,do ktorych moglam schowac butelki z drenami i nie musialam obolala walczyc z pizama,zakladaniem,sciaganiem itp,recznik mozesz sobie odpuscic,i w klinice i w hotelu jest,pamietaj o husteczkach takich dla niemowlat do pupy:),i o jakies ksiazce,badz czasopismach.Ja zapobiegliwie,ze strachu przed kradzieza nie wzielam laptopa i strasznie sie nudzilam w hotelu:)gdzie byl jedynie osniezony 2 program tv pl...czyli lipa straszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnaaaaa33, dziekuje bardzo za cenne wskazowki! Ten pomys ze szlafrokiem jest rewelacyjny! Bo wlasnie sie juz martwilam, ze nie mam takiej rozpinanej pizamki. Ja akurat w hotelu nie bede mieszkala, bo klinika znajduje sie 170km ode mnie, wiec od razu po tym jak Polak mnie pusci pojade jakos sama do domu i jeszcze bede musiala w ten sam dzien isc do lekarza w Krakowie by dal mi zwolnienie zebym pozniej w pracy nie mialam problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anaaaaaa33 Wiesz tak wogole to sie zastanawiam czy to bylo to, ale lekarz sam podczas ostatniej wizyty stwierdzil ze skora mi obumarla bo to miejsce bylo ciemno brazowe prawie czerne i tam nie mialam czucia, ale ja mysle ze to bylo co innego. Nie zdazylam zareagowac bo ten kawalek skory byl juz wyciety......hahahha. A ubranko kupilam u doktora sam mi je zaproponowal takie uciskowe z tym ze Anaaaaaaa ja mialam duzy brzuch i plastycznie pozbylam sie prawie 4 kg wiec nie malo i chyba dlatego mam to ubranko. Skoro nic ci sie nie dzieje to po co masz isc do lekarza? Pozdrawiam ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×