Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Hej dziewczyny dajcie znac czy któras z Was wybiera sie teraz w tym tyg. do kliniki lub 19.04, napiszcie czy tez mialyscie gdzie niegdzie takie jakby siniaki?czy to normalne i taka opuchlizna na mostku?kiedy to zejdzie? wydaje mi się ze te piersi sa jakos daleko od siebie, potem się to zmieni jak to jest? dzieki z góry za info pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinka28
Paulina podejrzewam że ty również jesteś szczupłą osobą tak jak ja ja miałam operację 21grudnia i do dziś nie doszłam jeszcze do siebie. Również miałam opuchliznę na mostku i piersi też mam szeroko rozłożone od siebie a co do siniaków to ja mam pod lewą piersią nadal siniaka który niestety wygląda jak jakieś zakażenie wewnętrzne jestem umuwiona już na kontrolę u innego lekarza i zobaczę co mi na to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie doszłas do siebie?opuchlizny juz chyba nie masz co?funkcjonujesz normalnie? ja tez jestem szczupła a jakie to ma znaczenie?jaki rozmiar mialas i pod miesien czy nie?do jakiego lekarza teraz idziesz? troche mnie przestraszylas? czyli ogolnie nie jestes zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny powiedzcie mi czy zdejmowanie szwów boli jakie to uczucie?i te szwy pod pachami są ściągane razem z tymi wokółbrodawki tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA84
Paulina....przeżyłaś ból po operacji, ból drenów, a boisz się ściągania szwów :) nie sądzę by był porównywalny z tym co przeszłyśmy wcześniej :) Jadę ściągać szwy 19-go to wtedy będę mogła Ci opisać jakie to uczucie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika a skad jestes ja tez 19 mam ściąganie moze by sie razem zabrac:) a jak sie czujesz? masz opuchniety ten mostek?jakies krwiaki czy cos? kiedy mialas operację?ja 06.04 jak sie czujesz wogle zdaj relacje hehe pod mięsień mialas?nosisz ten pas nad biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA84
Jestem z Warszawy. Operację miałam 04.04 dzień później wychodziłam, zdążyłam poznać jeszcze tą dziewczynę z Anglii, która musiała być w klinice razem z Tobą. 5-go przyszedł lekarz i najpierw przyjął mnie, bo wyjmował mi dreny, Wy czekałyście chyba na korytarzu,jeśli się nie mylę. Nie ja nie mam ani jednego krwiaka, ani siniaka i mój mostek nie jest opuchnięty...mam za to zajeb...duży biust i wyglądam jak dziewczyna Playboya, rozmiarem jestem przerażona, ale lekarz mówi, że to opuchlizna i że będzie stopniowo schodzić nawet do 2 miesięcy, więc czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to nie wiem czemu ja tak mam czy to mam sie martwic:/ a bylas tydzien po operacji na kontroli czy nie?ja mialam byc wczoraj ale nie pojechalam, szwy pod pachami masz jeszcze tak? a boli Cie cos jeszcze jak funkcjonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,czy ktoras z was ma implanty PIP,ja je mam od 18.03. Afera z firma PiP wyszla na jaw 2 tyg.po mojej operacji. Pewnie niestety wczesniej czy pozniej trzebabedzie je wymienic. Czy macie kilkuletnie doswiadczenia i tymi wlkadkami,jesli tak to jakie? Bardzo prosze o opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA84
Na całe szczęście ja mam EUROSILIKON, ponieważ afera z P.I.P. ujrzała światło dzienne niecały tydzień przed moją operacją. Paulina nie byłam na kontroli po tygodniu...nic się nie działo więc nie chciałam bez sensu pokonywać 400 km w jedną stronę. Moim zdaniem nie masz się czym martwić, z czasem opuchlizna zejdzie, dziś rano zauważyłam małe siniaczki z boku biustu...to normalne. Ja jestem przerażona tą nienaturalnością i czekam aż zaczną wyglądać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na która masz w pon? kurcze ja mam pipy i nie wiem co robic?czy to juz trzeba myslec o wymianie, bede musiala z nim pogadac na ten temat ale troche jestem załamana...ja mam tez 2 małe siniaki ale to zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA84
Nie panikuj, wiem od lekarza i pielęgniarki, że po aferze robili inwentaryzację i każdy implant sprawdzali, nie mają implantów z wadliwej serii, więc Ty na pewno masz włożone te dobre. A w poniedziałek mam być ok 13, ale ja tam jadę już w niedzielę i zostaję na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to pozostaje mi liczyc ze bedzie wsio ok, ok ja bede tam na 13 to sie zobaczymu, bedzie nas wiecej bo jeszcze jedna os. z moich okolic która jest juz po miesiacu i zadowolna robi juz prawie wszystko, normalnie funkcjonuje, a jak z Twoja kondycja?nie podnosisz rak jeszcze co? nosisz ten pas biały cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
hej, ja mialam sciagane szwy w ten pon.i nie bylo tak zle-prawie wcale sie tego nie czuje, tylko lekkie szarpniecie poczulam, gdy mi pielegniarka odciela jeden supelek. Opuchlizna mi schodzi, piersi bola jedynie rano i mam maly problem z podniesieniem sie. Boli Was czasem miejsce po drenach? bo mnie z boku prawej piersi jeszcze czesto boli. Ale to dopiero 2 tyg.wiec chyba ma prawo bolec. Mam pyt.-przez jak dlugo nie mozna dzwigac rak, no i kiedy mozna na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamkadamka a powiedz mi czy te szwy pod pachaami tez teraz sciagała tak? tez nie bolały? ja mam sciaganie w pon i w sumie troche jak dotykam te szwy po pacha to mnie bola jeszcze, a dalej musisz nosic ten stanik dzien i noc?jak długo, a jak wygladają te blizny? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA84
A kto powiedział,że nie można podnosić rąk ??? Ja podnoszę je bez problemu, środki przeciwbólowe ostatnie wzięłam czwartego dnia po operacji, od tego czasu już nic nie łykam. Ze sprawnością fizyczną wszystko oki tylko szlak mnie trafia, że nie mogę chodzić na tańce i na siłownię :(, ciekawe jak długo jeszcze nie będę mogła, ale wydaje mi się, że jak zdejmie mi szwy i ranki będą zagojone to uda mi się pójść na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi pielegniarka i lekarz mowli zeby nie podnosic wyżej nic na wysokośc piersi, a Ty mialas pod miesień? no mnie ten juz nosi zeby isc na rower czy siłke ale chyba jeszcze chwile trzeba poczekac co :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
Szwy spod pachy mialam sciagane tydzien po operacji i nie bolalo mnie to. Lekarz delikatnie przecina petelke i wyciaga krotka zylke z ranki-wiec nie ma strachu :) Ale jak tydz.pozniej pielegniarka wyciagala mi szwy spod sutkow-to ta zylka miala chyba z 5-6cm (przynajmniej tak na oko mi sie wydawalo) ale tez nie bolalo tylko lekko ciaglo w jedna strone. Zreszta i tak mam jeszcze takie odretwiale te piersi, wiec wszystkiego nie czuje zbyt dokladnie. A co do podnoszenia rak to mi na pewno nie wolno, bo jak sie go pytalam czy moge dzieci podnosic, to mi powiedzial, ze tak, byle nie dam rak wyzej od piersi. Moze ten zakaz dotyczy tylko te co maja pod miesien? No i staniczek nosze dzien i noc i wiem, ze jeszcze dlugo trzeba go nosic. Nawet jesli chodzi o pranie, to trzeba go szybko suszyc i znow zakladac(tak mi mowila pielegniarka Polaka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika84
Powiem Wam na zakończenie, ze chcialam byc silna i odwazna i by nie tracic urlopu w pracy zrobilam dwie operacje w jednym tygodniu. Dwa dni po operacji mialam operacje usuniecia torbiela z jajnika, pry tym co przeylam operacja piersi i bol po wydaje sie przyjemnoscią. Myslalam, ze umrę...Ale zyje, zdrowa jestem i mam gigantycny biust :) Podrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinka28
Kika!!!!!!!!! Dziewczyno skoro zauważyłaś małe śiniaczki koło biustu to czym prędzej do lekarza!!!!!! Podaję ci mój email napisz to opowiem ci moją historię na temat siniaczków ale prywatnie nei ma się czym chwalić. katarzynka1980@op.pl Dziewczyno pisz czym prędzej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie panikujcie siniaki większości miały i mówiły ze wszytsko ok z czasem schodzi moze akurat w twom przypadku cos sie wydarzylo, ale nie powót odrazu tak straszyc wszystkie laski na forum :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie_er
do kika84 skoro wyciaganie drenow Ciebie nie bolalo to jestes jak ze stali..ja sie poplakalam z bolu... wciaganie drenow to najgorsze co moze czlowiek przezyc po operacji,,,ale nie narzekam bo efekt jest zajepisty pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA84
Wyciąganie drenów bolało mniej niż zerwanie plastra ze skóry..także może miałam szczęście. Byłam na kontroli, siniaczków nie ma, wszystko jest piękne, opuchlizna schodzi...nie mam powodów do paniki. Być może mój ból był mniejszy niż niejednej z Was, bo nie mam implantów pod mięśniem, ja miałam zawsze duży biust...tylko po spadkach wagi był brzydki, więc lekarz włożył implanty pod gruczoł, nie pod mięsień. To tez wyjaśnia fakt, że mogę podnosić bez obaw ręce do góry zaraz po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shutupbitch
Dziewczeta ja mam prawdopodonie zabieg 3.05 jeszcze nie mam pojecia jak tam sie dostane bo jade z Poznania a nic bezposredniego nie ma ;/! Powiedzcie mi bo tak czytam i czytam i szczerze to na 100% jest pond 80% na korzysc lekarza! Powiedzcie mi bo jA konsultacje,badania i zabieg bede miec w jednym dniu! Opowiadajcie jak to jest u niego? jak wyglada pokoj pooperacyjny, DR MA MOZE TEN NOWY PROGRAM ZE STYMULATOREM NA KTORYM WIDAC JAK PRAWDOPODONIE BEDIZE WYGLADAL BIUST PO WKLADKACH? JA MAM MEIC 500CC NA OBIE PIERSI NA DZIEN DZISIEJSZY NA 100% DOWIEM sie 3-ego nie sadzicie ze to nie za duzo na moj 175cm, 65kg ( na szczescie nie jestem gruba tylko kobieca z pupa i cyckiem) niechce smiesznie wygladac z przeogromnymi cyckami bo juz wiem teraz ze i tak beda duze! PISZCIE PISZCIE A JESZCZE JEDNO JEST MOZE DZIEWCZYNA Z POZNANIA KTORA DO NIEGO JECHALA? chcialabym sie dowiedziec jak tam sie dostac i moze spotkac sie na kawe pogadac "fACE TO FACE" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja mi mija teraz 3 tydz. po operacji i jestem bardzo zadowolona bo efekt jest niesamowity juz działam robie prawie wszystko jednak rozsądnie, fakt faktem że kontakt z doktorem jest specyficzny (wygląda jak by ciagle nie miał czasu i wszystko szybko konkretnie i na temat chciał załatwiać) ale taki jego urok chyba, jak masz więcej pytań chcesz pogadac to dzwon: 693265006 opwiem ze szczegołami :) pozdrawiam i nie ma co sie bać poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaKubusia
Witam dziewczyny, Wybieram się do dr. Polaka 17.04. Na plastykę brzucha. Z tego co czytam, to jednak najwiecej zabiegów dotyczy biustu:) Mam pytanie, poniewaz ja niestety musze przez 5 dni po zabiegu zostac ,,na miejscu" czy ktoras z Wam była w podobnej sytuacji? gdzie wynajmowałyscie pokoj? byłabym wdzieczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciolek
Paulinka czy ja moge do Ciebie zadzwonic i pogada,mam zabieg 02.08,jeden termin juz odwolalam..Bardzo by mi pomoglo gdybym z toba pogadala.Napisz czy moge..Dziekuje Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×