Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość mamuska8
witaj podam CI jeszcze raz dropstrans@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wizazu sa
dziewczyny, ktore wybieraja sie do Polaka. ZALAMKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
heheh a co chcesz nowe PIP ludzie szokkkkkkkkk jak slysze polak wszystko mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evcia78
hej dziewczyny wczoraj miałam wymianę wkładek pip na mentory u dr. brzuchańskiego . Dziś już jestem w domciu , czuję się dobrze . Implanty pip mam całe wziełam je na pamiątkę . jestem jak narazie zadowolona z dr i opieki . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bede wymieniac
PIP u doktora Furmanka w Czechach . Nie sa pekniete , mialam USG . Doktor mi polecil mentory . Juz sie nie moge doczekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
Hej evcia :) dobrze, ze juz masz to za soba. teraz mozesz cieszyc sie tak na 100% z piersiatek, a nie martwic sie, ze masz bombe zegarowa, ktora wybuchnie nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na celowniku tvp I 6 luty
o PIPach, pokazano tez dr Polaka :D:D:D oczywiście dalej uważa że pipy są OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
no mi btez naoisal ze sa dobre wiec o co sie martwic!!!!!bydlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadliwe implanty pip
Witam Was Dziewczyny Przeczytalam wypowiedzi na forum w sprawie implantow pip,obejrzalam rowniez reportaz na celowniku,jestem zalamana :( gdyz sama mialam operacje przeprowadzona u Dr.Polaka w lutym 2010 roku i rowniez mam wsadzone implanty PIP LA SEYNE SUR MER FRANCE :( Dzwonilam do prawnika Tomasza Stanislawskiego w Polsce ale on niewiele moze zrobic i podal mi namiary na Czeskiego Prawnika, Pana JUDr. Bronisław Sikora bede sie z nim kontaktowac w tej sprawie ale to nie zmienia faktu ze musze wymienic implanty bo mam w sobie bombe zegarowa juz 2 lata. W przyszlym tygodniu zrobie badanie USG piersi zeby potwierdzic ze jest ok. Moze powinnam zrobic tez badanie krwi? Rak i etc.. :( U Dr.Polaka mialam przeprowadzona liposukcje powiekszenie piersi w 2011 roku plastyke brzucha i uzupenienie ust w 2011r. Z tych wszystkich narzekac moge tylko na usta nie ma efektu zadnego. Ale co z piersiami czy poddac sie wymianie gdzie ? kiedy ? u kogo ? na jakie implanty najlepiej ? Slyszalam rowniez ze tylko niektore z serii PIP-ow sa wadliwe/szkodliwe ale ktore to dokladnie niewiem i nie potrafie sie doszukac tego w internecie,jak odnalezc ten numer serii? Pisalam emaile do info@lipoelasticc.com i do amdeuros ilicone@wroclaw.dialog.net.pl ale brak odpowiedzi od wczoraj. Dziewczyny prosze o wiecej informacji jakie posiadacie. Dzieki i pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadliwe implanty pip
DZIEWCZYNY! Kontaktowalam sie telefonicznie z Czeskim Prawnikiem, Pan JUDr. Bronisław Sikora. Można osobiście w biurze (adres esk Tn, Odboje 118/3) lub e-mail: judr.sikora@quick.cz, telefonicznie na nr. 603471047 (czeska komórka). kierunkowy 00420 Powiedzial ze ze prowadzi juz 3 sprawy jesli chodzi o implanty pip i wiecej ich nie moze wziasc ze wzgledu na czas-nie ma kiedy-brak terminow-nie da rady Numer dostalam od mec.Tomasza Stanisławskiego z Polski ktory sie ta sprawa rowniez nie zajmuje.-przekierowal mnie Roscic swoich praw do uzyskania odszkodowania mozemy tylko u producenta a jego juz dawno nie ma w marcu 2010 roku firma splajtowala :) wiec nic wiecej nie mozna zrobic. Mozemy znalesc dobrego chirurga plastycznego i dobrej jakosci implanty zaplacic poddac sie operacji i zapomniec o calej sprawie :( Czy ktoras z was zna inne rozwiazanie? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
nie ROZUMIEM JUZ NIC NAJPIERW SIE MOWI O PROCESIE GRUPOWYM W MOIM PRZEKONANIU TO KILKA LUB KILKANASCIE OSOB TAK ZGADZACIE SIE A TERAZ ADWOKAT MOWI ZE TYLKO TRZY MOZE WZIASC A CO Z NAMI TOTALNA PORAZKA CO MY MAMY ZROBIC OCZYWISCIE TAK JAK KTOS TAM WYZEJ PISZE PAN TOMASZ NIE MOZE NIC ZROBIC TO CO Z NAMI NIC NIE WIEM ZOSTAJE TYLKO PORADZIC SOBIE SAMEMU TYLKO JAK? KOGO JEST STAC PRZEPROWADZIC JUZ TERAZ DRUGA BOLESNA OPERACJE !!!!!!!!zostajemy same tak to niestety wyglada .WYZEJ PANI SIE WYPOWIADA ZE 80 KOBIET POZEW ZBIOROWY WIECIE KTO TO ORGANIZUJE PRZECIWKO KOMU JAKIEJ KLINICE JAKIEMU LEKARZOWI ?????POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
no to znowu jestesmy pozostawione same sobie, ale moze po tym wywiadzie ktos sie nami zainteresuje? w koncu dla prawnikow to tez zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadliwe implanty pip
Dziewczyny ja tez nie wiem co robic,gdzie sie kierowc,do kogo zadzwonic w tej sprawie? Aktualnie mieszkam we Wloszech,najprawdopodobniej zdecyduje sie na operacje w Niemczech lub w Austri.Slyszalam o dobrych specjalistach. CENY TO NIESTETY W NIEMCZECH 8 TYS EURO W AUSTRI 7 TYSIECY EURO. Taniej jest tylko w Czechach tam juz nie zrobie -boje sie. Jak wyglada sprawa w Polsce nie wiem nie orientuje sie wogole. A wy? W tej chwili szukam najlepszych lekarzy i implantow,na adwokatow nie mam sil,czasu i szkoda mi pieniedzy wole przeznaczyc je na operacje. Podaje moj adres email karinawiktoria@wp.pl piszcie do mnie jesli mozna cokolwiek w tej sprawie jeszcze zrobic a wiecie jak. pozdrawiam. I czy ktoras z was wie jak sprawdzic ktore serie z impantow PIP sa wadliwe? prosze o kontakt dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wczoraj mialam wymiane PIP ktore robilam u POLAKA W 2009 reoperacje mialam wczorajn popoludniu u dr Furmanka.Wymiana na Mentor samopoczucie no cóz nie extra bo wszystko boli ,cgociazmusze przyznac ,ze duzo mniej ,niz zapewszym razem u Polakaciszylo mnie to ,ze Furmanek nie dawal mi drenow bo bym tego jeszcze raz nie przezyla chyba tego.PIPbyly cale ale nie daje na pamiatke ,poniewaz mowil ze tam sa bakterieitp.... nie naciskałam .Powiem tak jestem szczesliwa,ze juz po jeszcze mnie bola rece ale ,mozna wytrzymac bez lekarstw znieczulajacych a to duzo.Jak macie pytanie piszcie polecam doktora konkretny ,fachowy i miły, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
tak w tym calym zamieszaniu w sluzbie zdrowia nawet na info linie sie nie mozna polaczyc podano mi trzy numery telefonu do rzecznika praw pacjeta probuje od wczoraj i nie moge dzis to samo nie sadze zeby ktos sie tym zajol Mialyscie kase na implanty to teraz miejcie je na wymiane takie emeile dostaje po co placzesz na forum suko czyz to nie mile osoby ktore nawet nie maja pojecia dlaczego sie czlowiek poddaje takiej operacji trzymajcie sie dziubaski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,mam nadzieje ,ze tu jest milej i nie traktujecie "obcych"jak powietrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddo mamusia8
czesc,ile zaplacilas za wymiane z mentorami ? badania robilas na wlasna reke czy na miejscu ? jak sie prezentuja piersi,jak szycia ?dzieki za info z gory,tak sie dopytuje bo wybieram sie do furmanka w sprawie powiekszenia . dziekuje bardzo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddo mamusia8
i zycze oczywiscie szybkiego wydobrzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
Witaj janess, tu raczej nie traktujemy nikogo jak powietrze, ale bardzo czesto wypowiadaja sie niemile osoby i oczerniaja innych. Co do Polaka, to podobno wymienia PIPy taniej swoim pacjentkom. Wiec jesli ktora ma zaufanie do niego to moze poddac sie ponownej operacji u niego. U Furmanka tez jest taniej na Eurosilicony o ok.40 % , ale za inne marki typu mentor to zwykla cena-chyba cos ok.53tys koron (jesli sie myle to mnie poprawcie). W Polsce ceny od 10tys wzwyz. Ja na razie zauwazylam, ze coraz wiecej sie dzieje wokol tej sprawy. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja w sprawie nosa jak moge sie przylaczyc:)Widzialam osobiscie nos od Polaka i byl b.ladny ,ale potrzebuje wiecej wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
Oj janess to ja sie nie znam. Ale chyba kiedys wypowiadaly sie dziewczynki z noskami od Polaka? Raczej nie pamietam, zeby ktoras sie skarzyla na jego nos, ale moge sie mylic. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj za MENTORY okrągłe zaplaciłam 30000 tys koron +15000 operacja +1200 bobyt w szpitalu (1 doba)+1000 stanik u lekarza platne. korone kupowalam po 1,70 kantor to wszystko wyszlo 8tys z groszami bo jeszcze malzonek spał w hotelu 1 noc to tez koszt byl 395 koron .Robilam tylko usg w Pl a tak wszystkie badanie jak mocz ,krew robiono na miejscu i tego nie placilam to wszystko w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddo mamusia8
dziekuje bardzo za info:) napiszesz jeszcze jak szwy doktora ? i czy piersi ogolnie ladne ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... nie będe skromna cycusie PIĘKNE !!! (tez tak uwaza mój małżonek ) chociaz przed wymiana tez były ładne ,juz sie ulozyly wyglądaly jak naturalne.A co do szwów to we wtorek będe sciagała plasterki wtedy powinny wyjsc razem z plasterkiem ,poniewaz doktor mówił ,ze one sa rozpuszczalne na kontrole jade w przyszly poniedziałek ,juz duzo lepiej sie czuje rzeczywiscie po wymianie szybciej dochodzi sie do siebie ,niz za piewszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do janess
hej janess ja mialam operacje w poniedzialek takze bardzo swieza sprawa. Napisz co chcesz dokladnie wiedziec... Ja ciesze sie ze sie odwazylam i nos wcale nie boli wogole nic tylko czasami takie pulsowanie czuje ale to nic, zaden bol. Dzisiaj ide na wyciagniecie setonow z nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie mamusia8
ze jestes zadowolona z wymiany PiP i obecnych piersi . Tez wymieniam u dr. Furmanka . Mam juz wyniki USG piersi , zrobilam juz dawno ze strachu , czy nie mam nic peknietego , ale nie , implanty sa cale na szczescie . A jak wyniki krwi i moczu robia na miejscu , to wogole super . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak po narkozie? Mialas calkowita korekte nosa? :) Ja mam za 3 dni operacje a na antybiotyku jestem i tak sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dzisiaj byłam na kontroli u dr. Brzuchańskiego szwy mam rozpuszczalne i po bokach zwykłe które dzisiaj mi ściągnął , zrobił jeszcze opatrunek i za 3-4 dni mogę już opatrunek ściągnąc i umyć już cycuchy i zacząć smarować linomagiem chodzi o to żeby je nawilzać za miesiąc już mogę zdjąć ten stanik i zacząc normalne życie chodzi o siłownie , basen itp.Z efektu operacji jestem zadowolona pozdrawiam i nie czekajcie na wymianę nie warto się denerwować przy wymianie jest dużo lepiej nie ma takiego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agat nosek
hej ja mialam calkowita korekt nie ma sie czego bac nos naprawde nic nie boli! Ja tez nikomu nnie wierzylam ze jest zero bolu ale to prawda! Ja osobiscie dosc zle przeszlam narkoze chociaz pielegniarka mowila ze to norma bylam bardzo slaba ale nie wymiotowalam, leczbol glowy i ogolne rozbicie. Jesli ktoras z was chce zrobic op nosa to nie bojcie sie bolu ale wielkiego dyskomfortu po operacji mam na mysli opuchlizne twarzy i siniaki, prawie nic nie widzial twarz byla obolala a oczy najbardziej! Radze zaopatrzyc sie w zelowe kompresy ktore mozna kupic w aptece najlepiej ze 2 na zmiane i koniecznie lioton 1000 rewelacja na siniaki. Pozdrawiam odwazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×