Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość do "a to ciekawe
dobre" Jak mozesz napisac , ze dr Furmanek "to taka konkurencja dla Polaka" ? To obelga dla tego specjalisty , bo ten konowal Polak nie dorasta mu do stop jesli chodzi o profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
teraz to juz bez roznicy kto i gdzie .Moja znajoma w listopadzie miala zalozone PIPy w dobrej klinice w Nency francja i co ? wygoilo sie wszystko i trzeba je usunac Napewno nie tylko ci dwaj lekarze o ktorych piszesz fundowali niespodzianki w postaci PIP w polsce .Stalo sie i wszystko teraz tylko trzeba sie pozbyc glowna i tyle byle tylko sie nie okazalo ze inne marki implantow za rok albo dwa nie okazaly sie tez jakies felerne bo i ty tez wtedy mozesz miec problem i napewno bedzie ci przyjemnie jak ktos ci napisze to co ty wyzej napisalas::::::::::::::tanie mieso psy jedzą.A chytry traci dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropstrans
dziewczyny tak jak pisalam ,ze dzisiaj bylam na konsultacji u Furmanka przyjmuje w poniedzialki w godz od 13 tej na 3 pietrze kliniki wystarczy zadzwonic i upewnic sie ,ze jest w szpitalu ,zeby nie jechac nadaremno ale nie trzeba sie zapisywac poprostu kazal przyjechac ja dziisaj z nim sie umówiłam na wymiane PIP NA 30 TEGO STYCZNIA TO ZA 2 TYG szybko mysle,ze niema az tak napietego grafiku jak ja zdecydowalam ,ze lepiej by dla mnie bylo ze chce w tym dniu i nie bylo problemu,zgodzil sie.Kazal przyjechac na 8 rano zrobia badania a potem popoludniu zabieg ,powiedzial mi ,ze jest jeden plus jak sie wymienia implanty ,ze tak nie boli jak za pierwszym razem ,poniewaz jest ,juz naciagnieta skora piersi ,po drugie nie trzeba ,juz robic miejsca na implant mówi ,ze zawsze szybciej sie dochodzi do siebie niz za pierwszym razem ,PYTALAM SIE czy bedzie w tym samym miejscu mnie cial powiedzial ze tak nie widzi sensu ,zeby po piersia np.,poniewaz niechce mi robic drugiej blizny ,bardzo konkretny mily lekarz za wiuzyte placi sie 300 koron a caly zabiego z MENTORAMI DO 50 TYS KORON jak bedziecie miec pytanie piszcie tez mój pesudonim to mamusia 8 pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a morał jest taki
moje implanty są używane od X lat wiec gdyby miała wybuchnąć afera wybuchnęła bym 20 lat temu. A i ja nie operowałam się tam gdzie tanio tylko tam gdzie "pewnie" Żle mnie zrozumialaś moją intencją nie było obrażanie ciebie tylko potrząsniencie tobą abyś w przyszłości 2x się zastanowiła czy nie lepiej dołożyć i spać spokojnie bez strachu o własne życie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
masz manie wielkosci co ty z tym tanio kazdy robi to co uwaza za stosowne i idzie tam gdzie uwaza za stosowne!!!!!!!!!!!Potrzasac mna nikt nie musi na potrzasanie jest juz za pozno nie ja sama popelnilam taki blad i tyle mam do powiedzenia w tej sprawie Tobie slonko:) dobrej nocy uciekam bo rano do pracy spokojnej nocy zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio nie
znaczy zle, bo moze byc drogo i zle , czego dowodem sa efekty pracy polskich partaczy jakich mamy niestety zatrzesienie . Sztuka jest miec TANIO I DOBRZE i tu trzeba wiedziec gdzie sie udac zeby nie trafic na partacza takiego jak Polak na przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a morał jest taki
Nigdzie nie napisałam że cena idzie w parze z jakością .Chodziło mi o to że jeżdżenie do niszowego lekarza na operacje jest dużo większym ryzykiem jak zaufanie lekarzowi który się cieszy dobrą opinią i pracuje tylko i wyłącznie na "starych" sprawdzonych materiałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
hej dziewczyny, i co myslicie zrobic z tymi pipami? ja zamierzam zrobic jak najszybciej usg, zeby chociaz wiedziec, czy nie pekly, a potem bede szukac gdzie to wymienic. Bo opcja zeby tylko wyciagnac chyba by nie byla dobra-bym wygladala gorzej niz przed op. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
tez tak mysle ale nie bardzo wiem co dalej i jaka mam gwarancje ze jak wloza inne nie powtorzy sie historia :( oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innymi implantami
sie nie powtorzy bo pipy to byl bubel ,o ktorym wiedziano juz dawno, ale nie informowano, zatajano celowo czeste pekniecia tych implantow. pipy nalezy wymienic jak najszybciej bo zwyczajnie silikon w nich jest szkodliwy dla zdrowia i moze nawet saczyc sie i krazyc po calym organizmie w naczyniach limfatycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
no ja tez mysle, ze to przede wszystkim pipy byly felerne, a inne juz chyba nie maja tak zlej opinii. Ja bym sie cieszyla jakby polak to w ramach rekompensaty chociaz za pol ceny nam wymienil, bo drugi raz placic pelna kwote to jest bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikapolska@wp.pl
Tez bym chciala ale to chyba marzenie po takiej nagonce na niego to cycki mialybysmy na plecach albo pod pachami !wyzej zapodalam emeil od pana doktora ze sa bezpieczne te pipy jak sa cale wiec co my chcemy nowe cycki za pol ceny jak nie ma problemu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
ja tam sie raczej nie boje, ze byly by zle zrobione-bo zdanie mialam o nim raczej dobre, ale masz racje, za te pol ceny to moze nie przejsc. Tez jeszcze obserwuje co wyniknie w rzadzie i w ogole z tymi wkladkami. A do tego to musze zrobic usg, bo jak pekniete to na pewno taniej, a tak to chyba 1600 euro eurosilik.a 2100 euro mentory-wiec jak za mentory to dla mnie drugi taki sam koszt jak 2 lata temu niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie_er
dzis sie dowiedzialam z telewizjii ze z najnowszych badan wynika, ze PIPy ostatecznie nie powoduja raka (ile w tym prawdy-nie wiem) podobno sa tylko wykonane z taniego sisikonu ktory nie mial prawa byc wykorzystywany do takich wlasnie celow,poniewaz jest nietrwaly i zawiera substancje ktore moga powodowac stany zapalne i infekcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co jest laski
a czy juz jakas kobieta zrobila doktorowi siare czy kazda liczy na to ze zrobi to inna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dominikapolska
no coz trzeba krotko podsumowac ze ten pan nie bedzie mial juz brania u polskich pacjentek pozostaja mu tylko czeszki ktore pewnie tez sa na niego wkurzone lub slowakai.a moze jeszcze zmieni zdanie i pojdzie na ugode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest silikon techniczny
rhodorsil :-0 proponowałabym wam pozew zbiorowy do sądu. W końcu same tego gówna sobie nie wsadziłyście. GDYBY był uczciwy to zaproponowałby abyście zapłaciły tylko za nowe wkładki a re operacja gratis. Gnida chciała się dorobić ryzykując cudze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
Wlasnie w poniedzialek bede dzwonic do prawnika zajmujacego sie pozwem zbiorowym dziewczyn z PIpami, zeby dowiedziec sie jak to wszystko wyglada. Namiary na niego maja dziewczyny z beuty., ale jak cos to tu tez moge napisac, w koncu nie kazda z nas ma konto na innych portalach. Napisze jak juz cos sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy Ci bardzo wdzieczni !!!jak bedziesz miala info o tym pozwie zbiorowym to zaraz napisz na forum dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
Witam tez jestem za wrazie co prosze cos napisac jak to wyglada ja dzis sie konsultowalam w sprawie wymiany we francji bo tu mieszkam i wymiana tutaj bankrut totalny 3.500 tys euro w glowe tylko sobie strzelic :( w nastepnym tygodniu jade na usg a od kilku dni boli i szczypie mnie moja prawa piers nie wiem co to od czego ale boje sie panicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105912,10867383,Francuzki_masowo_beda_usuwac_implanty_piersi__Co_z.html dziewczyny juz tyle w ostatnim czasie sie naczytalam ze od tych pip dostane na glowe nie wiem jak wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
Dziewczyny na beuty pisza, ze to raczej ma byc pozew nie przeciwko lekarzowi, ale firmie, i byc moze zostana zwrocone koszty za operacja i wkladki plus jeszcze jakies odszkodowanie. Ja sie upewnie ze wszystkim w pon.i napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
509-99-77-55 Pan Tomasz Stanisławskimi już przygotowuje wszystko do walki, dzwoncie będzie nas wiecej będzie łatwiej. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
Dzieki za numer telefonu :)a nie macie moze stacjonarnego bo dzwoniac z francji koszty mnie zjedza albo imeil zeby napisac jezeli tak to bardzo prosze pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne .
na cyce mialas kase a na telefon nie masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
no widzisz tak bywa czasem sytuacja finansowa ulega zmianie .A po drugie gowno cie to powinno obchodzic !!!!!taki jestes smieszny ze az zalosny a przy tym jaki odwarzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
hej Dominika, to numer podany przez dziewczyny na beuty, ale jeszcze na niego nie dzwonilam-dopiero w poniedzialek zadzwonie. A najwazniejsze, nie reaguj na te glupie komentarze tu na kafeterii. Ja przestalam na nie odpisywac, bo stwierdzilam, ze dla TEPYCH ludzi nie ma co tracic czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne.
teraz chcerz cyce za darmoche pewnie pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikapolska@wp.pl
Dzieki Mamkadamka ufffffffff ponosi mnie jak czytam takie bardzo madre wywody ktore powstaja wyniku wielkiego wysilku tak pustej osoby ja bede dzwonila w poniedzialek jak wroce z pracy o ile zdarze bo urzedy do 15 w polsce a ja otej porze tez koncze za czym dojade do domciu troche uplynie czasu trzymaj sie i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×