Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dariusz pytający

Dziewczyny jak myslicie co facetom podoba sie w kobietach

Polecane posty

Gość dariusz pytający
Iva rozumiem że twój mąz nie daje ci do zrozumiani że mu na tobie zalezy ale nie możesz na tej podstawie twierdzić że wszyscy tacy sa. w końcu jest tez wiele naprawdę udanych i szczęsliwych związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerarrd
mnie sie podoba w was tylko cipkka dlatego potrzebne mi jestescie na 5 gora 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, bo ja myślałam tylko o takiej ambicji względem siebie samej, tzn. ja niczego specjalnego nie wymagam od mojego faceta, ale sama chciałabym czegoś dokonać w życiu. A facet - jego życie, jego sprawa - nie będę stała na przeszkodzie, jeśli też ma jakieś plany podboju świata albo jeśli chce spędzić życie na kanapie. Ale to taki off top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabikorro
No dobrze, dariuszu, niech ci bedzie, tez mysle, ze kwestia urody jest wzgledna. :P Tym niemniej jednak chetniej wybierane sa te o zlym charakterze i glupsze, kiedys zrobilam eksperyment i staralam sie nie gadac zbt\yt madrze, kokietowac i chichotac co chwile i nie moglam sie odpedzic od facetow :) a ze akurat bylam po nieudanym zwiazku, wiec mialam ich w du.pie - niemalze mi serenady pod oknami spiewali, mialam 50 smsow dziennie i lzawe wyznania. masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz pytający
Rozumiem że chciałabyś czegoś osiągnąc w życiu i nie ma w tym nic złego natomiast my faceci nie lubimy tez gdy kobieta przedkłada pracę czy karierę ponad zycie rodzinne. Tak wiem znowu uogólniam a le w wiekszosci przypadków rodzi to problemu. Tak więc ambicja tak ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva/
Masz rację Dariuszu; każdy jest inny. Należy tylko być uczciwym od samego początku związku. Człowieka się poznaje tak naprawdę przez uczestnictwo w jego życiu. Faktem jest i każdy trochę udaje lepszego początkowo, pewnie nawet nieświadomie. Spotykałam się z mężem wcześniej przez 3 lata niestety w weekendy. Niestety zbyt mocna była oczadzona jego powierzchownością, on pewnie mną też. Nie rozmawialiśmy o naszych potrzebach, o rzeczach priorytetowych dla każdego z osobna. Zabrakło prawdziwych zwierzeń, by odnaleźć zbyt duże różnice osobowościowe. Trzeba zatem być zawsze uczciwym. Pewnie mało jest naprawdę beznadziejnych kobiet czy mężczyzn. Niestety trudniej się dopasować. Mówi się, iż różnice przyciągają … dziś w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci wola posluszne , dobrze ulozone kobiety , ktore zawsze robia co Oni chca , daja soba kierowac i do brze gotuja . Boicie sie kobiet zdecydowanych , ambitnych , majacych wlasne zdanie i wlasny styl zycia . Chcielibyscie aby kobieta Wam podporzadkowywala sie we wszytskich plaszczyznach zycia . Jezeli mialabym miec takiego faceta to ja dziekuje , wole byc sama :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz pytający
Kabikorro może to tez zalezy czy szuka się kogoś na powaznie czy tylko dla zabawy. Te kapryśne, zlosliwe, mające wysokie mniemanie o sobie dziewczyny może i maja wielu adoratorów ale zwykle zostaja w końcu same jak palec. Z taka kobieta mozna się przespać ale nie spedzić resztę życia. Zresztą ja uważam że do powaznego związku trzeba odpowiednio dojrzeć i dotyczy to zarówno kobiet jak i męzczyzn. Jedni dorastaja w wieku 18 lat, inni 25, jesszcze inni nigdy nie dojrzeją ale wiekszosc dojrzewa chyba gdzies koło 30-ki. widze to zreszt a po sobie i swoich kolegach. Tak jak juz pisałem teraz zwracam uwage u kobiet na troche inne rzeczy niż jeszcze parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz pytający
ItsOnlyMexx_20 Jest troche racji w tym co piszesz ale to nie calkiem tak. Mężczyźni wcale nie boja się ambitnych, przebojowych, robiących kariere kobiet tylko po prostu je unikają. Natura tak nas ukształtowała że szukamy w kobietach czegos innego, troche innych cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie odnosnie kwestii dojrzalosci emocjonalnej . Dlaczego mezczyzni np ok 30 uwazaja ze nie mozna stworzyć "normalnego" , udanego zwiazku z mlodsza dziewczyna . Bo co? uwazaja ze taka smarkula ma pstro w glowie? nie mysli powaznie o zyciu? Tak jak napisales , kazdy dojarzewa w roznym przedziale wiekowym , jeden juz w wieku 18 lat ma poukalde w makowce a drugi majac 30 lat zachowuje sie jak nieopierzony dzieciak . Dlaczgo wiek w wiekoszci dyskwalifikuje? nie rozumiem tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie kobiety z reguły też szukają kogoś na ojca swoich dzieci. Ale ludzie są różni - zawsze tak będzie, więc trudno odpowiedzieć na twoje pytanie, Dariuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , tak wiem szukacie cieplych wrazliwych istotek . Tylko ze owa przebojowa , pewna siebie dziwczyna tez ma swoje uczucia i przy blizszym poznaniu moze okazac sie naprawde ciepla i wrazliwa dziewczyna ale Wy najczesciej oceniacie po pozorach , nawet nie probujecie poznac jaka jest naprawde dziewczyna . Nie dajecie Nam szansy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz pytający
Iva Dlatego uważam że nalezy tą druga osobę naprawde dobrze poznac i zadac sobie pytanie czy chce z nim/nia spędzić reszte życia. Poza tym nie wiem w jakim wieku jest twój mąz. Ja np. gdybym sie ożenił w wieku 20 czy 25 lat to myslę, że na 90% byłbym dzisiaj rozwiedziony. Dzisiaj kiedy mam 30 lat zupełnie inaczej patrze na perwne sprawy, na kobiety, na priorytety w zyciu. Co inne było wazne kiedys a co inne wazne jest teraz. Można powiedziec, że dopiero teraz wiem czego tak naprawde chcę w zyciu. Nie wiem jaka jest u ciebie sytuacja i trudno cos doradzić ale jakkllwiek potoczy sie twoje małżeństwo najgorszym rozwiązniem byłoby gdybys zniechęciła się do mężczyzn i stwierdziła że wszyscy wy jestesie tacy czy owacy. Ja tak kiedys myslałem w stosunku do kobiet i było to bardzo głupie. No ale mam juz ten etap za sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz pytający
ItsOnlyMexx_20 Pewnie masz dużo racji ale pamiętaj że większosc ludzi ocenia po pozorach i przynaje że ja tez do nich należę. Jeżeli widze ambitną, przebojową, robiąca karierę kobietę to nie mysle o niej jakoś negatywnie. Znam kilka takich dziewczyn i sa z nich fajne koleżanki, naprawdę atrakcyjne fizycznie dziewczyny ale ich zachowanie jest dla mnie zbyt "męskie" i nie postrzegam ich w ogole w kategorii potencjalnych partnerek zyciowych tylko raczej kumpli. Moge z nimi pożartować, iść na piwo ale nie wyobrażam sobie życia i związku z taka dziewczyną. Być może jestem niesprawiedliwy, może pod ta maską przebojowych, pewnych siebie kobiet sa wrażliwe, ciepłe kobietki ale tego juz sie nie dowiem. Tak to mniej więcej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz pytający
ItsOnlyMexx_20 wiek może nie dyskfalifikuje bo tak jak pisałem ludzie dojrzewają w różnym wieku ale jednak przyznaje bez bicia traktuję dziewczyny 18 czy 20 letnie troche z takim przymrużeniem oka, nie do końca powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że każdemu co innego. Mówie tu nie tylko o wyglądzie, ale też charakterze. Jedni wolą takie o kobiecych kształtach inni nie :) tak samo z charakterem. Jeden woli tajemnicze, troche zamknięte w sobie, ciche, spokojne, inni odważne, drapieżne, takie co zaszaleć potrafia. Poprostu, trzeba ich czymś zafascynować. Troche jak z nami kobietami. Wątpie żebyśmy wszystkie lubiły takich samych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva/
Mój mąż miał dokładnie 30 lat w dniu naszego ślubu, teraz ciut więcej. Myślałam zatem, iż związałam się z mężczyzną. Zawsze uważałam, iż mam pecha do młodszych facetów. Uważałam, iż to dobra osoba na kumpla a nie na męża. Wybrałam więc starszego. Nie czuję jednak silnego ramienia. Jestem o starszym o 5 lat chłopcem zakochanym w necie przez 9 godz. na dobę /nie forum na szczęście/, kochającym sex ponad żonę. Cudownie. Może teraz ja się uzależnię od sieci dla odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva/
Widzieliśmy już film "Czego pragną kobiety". Napisz wiec Dariuszu już, czego faceci. Może warto to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet najbardziej ceni
sobie we mnie (pod względem psychicznym) dojrzałość i wrażliwość emocjonalną, to, że kiedy trzeba potrafię go opieprzyć i 'przywrócić do pionu', brak ciągłego przytakiwania mu, cięty, złośliwy humor, słowność i brak histerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva znam ten ból , rowniez myslalam ze jezeli facet jest starszy to o wiele powazniej mysli o zyciu . Zakochalam sie w facecie o 7 lat starszym ale jak sie okazalo to byl bład . Traktowal mnie jak dziecko , nie potrafil normalnie ze mna porozmawiac , zachowywal sie jak dziecko . A to nie jest tak ze oczekiwalam jakichs deklaracji , poprostu chcialam sprobowac ale stalo sie jak sie stalo . Nawet teraz kiedy minelo juz kilka miesiecy od tych wydarzen swoim zachowaniem udowadnia ze jednak jest dzieckiem w ciele mezczyzny i uwaza sie za wielce doroslego i dojrzalego . Nie mowie ze sama jestem super dojrzala ale mysle ze napoewno dojrzalasza od Niego . W tym sek ze mimo jak mnie traktowal i zachwywal sie ja nadal o Nim mysle a On? nie wiem... zamiast zadaownic albo napisac do mnie eska wypytuje o mnie mojego brata . Chyba nigdy nie zrozumiem facetow , teraz to juz nawet nie wiem czy chce tego . Wiem tylko jedno ... predziej umre niz zakocham sie w mezczyznie . Mozecie mowic ze jestem mloda i tak mi sie tylko wydaje ale naprawde juz troche w zyciu przeszlam i nie chodzi mi tutaj o sprawy damsko meskie ale tez o inne i nie mam zamiru drugi raz cierpiec !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz pytający
No dobra to piszę. Zaznaczam, że uogolniam bo są rózni faceci ale chyba jednak większosc chce żeby kobieta była: ciepła, wrazliwa, kobieca, usmiechnięta, zaradna, nie marudziła, potrafiła dobrze gotować, powinna byc ambitna ale bez przesady, nie może zbyt wiele wymagac od faceta i ciągle coś od niego wymagac, ciągle mieć jakies pretensje, dom i rodzina powinny byc dla niej priorytetem a nie praca i kariera, oczywiście wpowinna byc zadbana, co do wyglądu to każdy lubi co innego ale wbrew pozorom większośc facetów lubi kobiety, które mają czym odychac i na czym usiąść a nie jakieś manekiny. Oczywiście kobieta musi lubic seks i nie moze ją nigdy bolec głowa. Poza tym powinna zawsze stać po stronie swojego faceta i powinien on byc dla niej idolem :D a jeżeli nawet tak do końca nie jest to powinna udawać że jest i powinna pokazywac że go podziwia. Generalnie facet lubi czuć się silniejszy, mądrzejszy, ważniejszy. Nie znaczy to, że kobieta ma byc głupia, bezwolna, słaba ale jednak ma być troche w tyle za męzczyzną.To tyle przemyśleń na gorąco. Możecie się oczywiście z tym nie zgadzać ale takie mniej więcej mamy oczekiwania. Oczywiscie napiszę po raz kolejny ze uogólniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz pytający
ItsOnlyMexx_20 Młoda jesteś i tyle :D Gdybym ja ci napisał co ja w twoim wieku myslałem o kobietach to włos by ci się zjerzył na głowie. Zobaczysz przejdzie ci to i jeszcze będziesz się z tego śmiała. Tylko nie mysl że kiedyś nas zrozumiesz bo nie zrozumiesz tak jak my was nigdy nie zrozumiemy i to jest własnie fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że mamusia autora taka właśnie jest: cały dom na jej głowie, a od synka nic nie wymaga, a stawia go na ołtarzyku. Oj, nie zazdroszczę dzieciaku. Jak Ty masz 30 lat i takie fiu bzdziu, i do tego mieszkasz jeszcze z rodzicami, to murowany stary kawaler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz pytający
Kąpielowa teraz nie ma starych kawalerów tylko single :D A ty mężatka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego ze mloda ? a jakie to ma znaczenie? Jak zwykle wszyscy wszytsko sprowadzaja do wieku :O Chyba zmienie nick , wtedy moze to co pisze nie bedzie rozpatrywane pod katem psychiki nieopierzonej 20 latki :O W nicku mam 20 ale nie zoancza to ze mam 20 lat ,mam 21 a rocznikowo jakby nie patrzec 22 wiec az tak mloda to juz nie jestem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jeszcze długo nie zamierzam, bo za młoda jestem i szukam mężczyzny, a nie wyrobu facetopodobnego, co trzeba za nim latać i go podziwiać, nie można skrytykować, pod noc trzeba mu wszystko podstawić :o Szukam Mężczyzny, a nie sierotki, dziecka czy kaleki życiowej. Już taka skrzywiona jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva/
Dariuszu, dlaczego kobieta ma iść za mężczyzną a nie obok niego? „Nie idź przede mną – bo nie nadążam, nie idź za mną – bo nie umiem prowadzić, idź obok mnie …”. Żałuję, iż nie jestem autorką tych słów. Mówią jednak wszystko, co pragnę od mężczyzny jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×