Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Dziewczyny ratujcie :( potrzebuje kucharek na 25 czerwca 2011 roku z okolic kielc, polećcie kogoś dobrego bo już nie mam pojecia co robic :(( mielismy kucharki ale slyszlam straszne rzeczy na ich temat i chce je zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie masz jeszcze sporo czasu :) nie denerwuj sie na zapas:) ja niestety nie znam takowych pan z okolic kielc ale jak cos mi wpadnie w ucho to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła sierpniowa panna
Witam ! Ja biorę ślub w sierpniu 2011 roku, na ten moment mamy już zarezerwowaną salę oraz kapelę, kamerzystę . Tak myślę,że to te najwazniejsze rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła sierpniowa panna
Witam ! Ja biorę ślub w sierpniu 2011 roku, na ten moment mamy już zarezerwowaną salę oraz kapelę, kamerzystę . Tak myślę,że to te najwazniejsze rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysikk
dziewczynki tak się zastanawiam czy trzeba tyle przed ślubem wszystko załatwiać?:)bo ja chce ślub brać marzec - kwiecień a może trochę później zależy jak plany ułożą się w najbliższych tygodniach i nie wiem czy muszę spieszyć się po ustaleniu daty by wszystko załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysikk
dziewczynki tak się zastanawiam czy trzeba tyle przed ślubem wszystko załatwiać?:)bo ja chce ślub brać marzec - kwiecień a może trochę później zależy jak plany ułożą się w najbliższych tygodniach i nie wiem czy muszę spieszyć się po ustaleniu daty by wszystko załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysikk
dziewczynki tak się zastanawiam czy trzeba tyle przed ślubem wszystko załatwiać?:)bo ja chce ślub brać marzec - kwiecień a może trochę później zależy jak plany ułożą się w najbliższych tygodniach i nie wiem czy muszę spieszyć się po ustaleniu daty by wszystko załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore slub
21 maja 2011 i mam juz zaklepana sale i wplacona zaliczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly czas powtarzam
jezeli masz niskie wymagania co do jakosci swiadczonych uslug NIE musisz sie spieszyc. W przeciwnym razie, niestety, kto pierwszy ten lepszy. I nikt sie tu nie nakreca, po prostu takie są realia tego rynku. Ja np nie szukalam kamerzysty, kapeli, fotografa z mojego miasta ani nawet z mojego wojewodztwa. Rozgladalam sie po tych najlepszych w Polsce ( moj kamerzysta np jest z pomorza, ja z okolic kielc) I tacy uslugodawcy mają zajete nawet bardzo odlegle terminy! ( 2012 rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie mam aż takich wymagań żeby kogoś z pomorza zciągać ale faktycznie uważam że teraz jak nie zamowisz wczesniej to potem wybierasz sposrod tych ktorzy zostali. Powiem Wam ze niedawno dzwonilam po kucharkach i te najlepsze maja ju niestety pozajmowane terminy a ślub mam 25 czerwa 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko ze ja nie chce kamerzysty, a wesele bd miec w restauracji wiec za kucharkami tez sie nie rozgladam. Najwazniejsze w tym dniu to slub a nie superwypasione weselicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_betka
Witam wszystkie Panie! Ja od 5 dni jestem szczęśliwą narzeczoną:) Planuje z moim T. ślub na wrzesień 2011 ale niestety już widzę, że ciężko będzie z salą:( Poza tym oboje mieszkamy w Poznaniu a wesele będzie nad morzem( moje rodzinne strony) i czuję się trochę tym wszystkim przytłoczona bo nie wiem: co, gdzie i jak:( Może jest ktoś kto może doradzić fajną salę, orkiestrę, fotografa - okolice Darłowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_betka
Witam wszystkie Panie! Ja od 5 dni jestem szczęśliwą narzeczoną:) Planuje z moim T. ślub na wrzesień 2011 ale niestety już widzę, że ciężko będzie z salą:( Poza tym oboje mieszkamy w Poznaniu a wesele będzie nad morzem( moje rodzinne strony) i czuję się trochę tym wszystkim przytłoczona bo nie wiem: co, gdzie i jak:( Może jest ktoś kto może doradzić fajną salę, orkiestrę, fotografa - okolice Darłowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlos
termin wrzesień 2011 jeszcze jest wolny gwaracją zarezerwowania terminu dla Państwa to podpisanie umowy(mogę dojechać go Darłowa za 50zł) . cena za komplet(przygotowanie=blogosławieństwo, uroczystość ślubna, przyjęcie, plener) to 1000zł, dodatkowo to ustalam zawsze na spotkaniu, zdjęcia w albumie , albo 3 fotoksięgi lub prezentacjs na DVD w cenie zdjęcia na płycie w rodzielczości pozwalającej na ich swobodne kopiowanie, 2 fotografów jest też możliwość zrobienia sesji plenerowej,w stylu ale to Plener ustalamy indywidualnie, może to być sesja stylizowana na ulubiony film, komiks, wykonawcę muzycznego.........itd , to ja jestem do Waszej dyspozycji, mam też własne studio Proszę o odpowiedz i POZDRAWIAM Krzysztof Orłowski kontakt art.hobby@wp.pl tel kom 669534581

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majta
ja tez! 22 stycznia 2011! mam zarezerwowana sale, jedzenie i alko. Sukienke wybrałam w Madonnie ;) wiec najważniejsze zrobione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konefqa
Cześć Dziewczyny :) Biorę ślub 18.06.2011 :D i mamy już salę [wpłacony zadatek], w Kościele mam się zgłosić w styczniu, a resztą zajmiemy się na początku lipca - jak już skończę studia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKA_
jam myslicie ... w woj śląskim - Gliwice Mikołow i okolice znajdę cos na maj - czerwiec 2011, jest może ktoś kto sie interesował ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja też!!
Witajcie, my mamy ustalony termin na 27.08.2011. W lutym 2010 zarezerwowaliśmy salę(ostatni wolny termin wakacyjny 2011!! ) i orkiestrę. Z reszta poczekamy. Zima 2010/2011 zamierzamy wybrać się na nauki przedmałżeńskie, suknię tez mam zamiar szyć na początku 2011 roku, bo wtedy wszystko jest tansze. A cała reszta to dopiero na 2-3 miesiace przed uroczystościa.Ale jak znam życie, czas zleci nie wiadomo kiedy. Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny mlode ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FotografNaTwojSlub
witam serdecznie,dysponuję jeszcze wolnymi terminami w 2010 i 2011 roku i zapraszam na sesje zdjęciowe ( świętokrzyskie i mazowieckie)od przygotowań w domu u Pani młodej( mogę też podjechać do kosmetyczki na makijaż lub do fryzjerki) w porannych godzinach.Błogosławieństwo w domu u p. młodej,powitanie p. młodego,ceremonia w kościele,życzenia,powitanie państwa młodych w domu weselnym,zabawa do oczepin wraz z podziekowaniem dla rodziców( zostaję na weselu do zbierania na wózek).Oczywiscie robie zdjęcia z goścmi,staram się dostosować do Państwa oczekiwań. Sesja plenerowa jest wliczona w cenę i robimy ją w dniu inym niż wesele.Wszystko zależy od Państwa czasu,jedziemy w 2-3 miejsca,robimy ujęcia w wodzie( dla odważnych),do dyspozycji mamy rowniez konie,ujęcia w parku koło pałacyku w Bałtowie,Gutwin bądź inne proponowane przez Państwa miejsca.Wyjeżdżam też w dalsze plenery.Każdej parze staram się robić niszablonowe ujęcia.Myślę,że nawet motywy nie są zdublowane.Zdjęcia dostosowywuję do Waszego charakteru,hobby...np jak ktoś ma pasję motocyklową,czy jeździ konno to robimy też takie zdjęcia.Mam ciekawą miejscówkę w Jeleniowie( konie,staw z łódką,ruiny zamku) i wiele ciekawych pomysłów na zdjęcia. Dostają Państwo 80 wywołanych zdjęć dla siebie w formacie 15x20 i 2 albumy dla rodziców po 40 zdjęć. Wszystkie zdjęcia otrzymują państwo na okolicznościowej płycie dvd, prezentacje multimedialną,okolicznościowe pudełko na płyty,tradycyjne wybrane wg mnie najładniejsze albumy ślubne. Do tego dostają Państwo ode mnie sesję narzeczeńską-zdjęcia można wykorzystać do zaproszeń.Widziałam też,jak niektóre pary wywołują takie narzeczeńskie zdjęcie w dużym formacie i wieszają w domu weselnym za miejscem siedzącym na weselu. Zapraszam do skorzystania z moich usług.Pozdrawiam serdecznie www.ewakwasiborska.com www.bluegothick.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie rozumiem
Cześć Dziewczyny Biorę ślub 18.06.2011 i mamy już salę [wpłacony zadatek], w Kościele mam się zgłosić w styczniu, a resztą zajmiemy się na początku lipca - jak już skończę studia ;D czyli reszta przygotowań do wesela zajmiesz sie już po ślubie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia8899@wp.pl
Witam serdecznie wszystkie przyszłe Panny Młode :) Służę pomocą w organizacji ślubów, propoycję fotografa. Tworzymy udany zespół, ktory wykonuje swoją prace z pasja...nie jest to nasza typowa praca ... jest to nasze życie - to komay więc to robimy :) Nasze referencje są bardzo wysokia CENY nie sa wygurowane. Posiadamy wolne terminy-wszystko jest do uzgodnienia... Jestesmy z woj.małopolskiego ale nasze usługi były świadczone nawet na Hawajach ;) Gorąco zapraszam, odpowiem na każdego maial szczęśliwe Panny ;) Kontakt : asia8899@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,niestety takie życie ze wszyscy się spieszą i wsio chcą załatwić jak najwcześniej. ja pytałam o sale. prawie wsio zajęte na 2011 i trochę na 2012 już.dekoratorki też terminy pozajmowane, kucharki na 2011 wsio zajęte, zespoły to samo. itd itd. niestety same napędzamy tą machinę ...kazdy się boi ze nie zdazy mieć tego co chce. ja mam namiary na dekoratorkę spoko, bo wreszcie znalazłam.784 329 277. też terminy się kończą..ale z fartem już z głowy. kucharki 512 396 803 poleccie jakiś zepół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosła a ma mleczaki
kasik piszesz że matki pokrywają koszty wesela a twoja teściowa dzwoni żebyś dopisywała jakieś jej koleżanki- nie rozumiesz że skoro ona płaci-to wymaga i to normalne że się boczy że chcesz coś ustalić po swojej myśli a nie po jej. jedyne wyjście żeby wszystko samemu organizować od początku do końca? zrobić wesele za swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
zgadzam się ;) my robimy za swoje wiec nie ma zadnego problemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×