Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Witam wszystkie przyszłe panny młode :) Ślub mam w 28 maja 2011 r. Sale musiałam zarezerwować w sierpniu 2009 r. Chciałam mieć ślub na początku czerwca. Kiedy dzwoniłam żeby zapytać o sale powiedzieli że jest dostępna, później ustalałam to z moim przyszłym. Niestety kiedy po 3 dniach zadzwoniłam ponownie już termin czerwcowy był zajęty jak i cały rok 2011 :( więc wyszło że ślub odbędzie się w maju ( z czego teraz naprawdę się cieszę że to będzie maj :D ) Orkiestrę mam już prawie załatwioną, kamerzyste i fotografa mam jak na razie na oku. Najważniejsza jest sala jeżeli tego się nie załatwi na początku to ciężko z terminami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka2011
Hej hej:) Ja tak samo na 28 Maj 2011:D:D:D My mamy sale,3zaespól (nakjelki na wódke:D) i jesteśmy w trakcie szukania kamerzysty i fotografa juz właśnie byłam u jednych dziś a reszta pod koniec tyg.do spradzenia i podpiszemy umówe:) A później nic nie bedziemy przynajmniej narazie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe panny młode :) Ślub mam w 28 maja 2011 r. Sale musiałam zarezerwować w sierpniu 2009 r. Chciałam mieć ślub na początku czerwca. Kiedy dzwoniłam żeby zapytać o sale powiedzieli że jest dostępna, później ustalałam to z moim przyszłym. Niestety kiedy po 3 dniach zadzwoniłam ponownie już termin czerwcowy był zajęty jak i cały rok 2011 :( więc wyszło że ślub odbędzie się w maju ( z czego teraz naprawdę się cieszę że to będzie maj :D ) Orkiestrę mam już prawie załatwioną, kamerzyste i fotografa mam jak na razie na oku. Najważniejsza jest sala jeżeli tego się nie załatwi na początku to ciężko z terminami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlos
witam tak tak drogie panie , które wczesniej ganiły fotografa. trzeba wszystko wczesniej załatwiac bo potem pozostaje brac jak leci. Sala, termin w kosciele , kamera, foto ................... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
ja ;) luty 2011 bądź 05.03.2011 ... nie możemy sie zdecydowac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość small justi
proponuje wam dziolchy zrobic tabele z datami slubow np wtedy bedzie widac ile was jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przyszłe mężatki :) Na samą myśl, że i jak udzielałam się w tym temacie rok temu łezka mi się w oku kręci... Ślub pewnie będziemy musieli przelozyc o kolejny rok... Mamy kłopoty finansowe, nie wiem kiedy się z nich wykaraskamy, do tego dziś narzeczony poszedł obedrać wiadomość czy dostał pracę o którą się ubiegał czy nie... Jestem cała w nerwach, bo wiem że bardzo potrzebujemy tej pracy. Już nawet nie chodzi o pieniądze ale o jego poczucie bycia facetem... Mam nadzieję, że mimo wszystko przyjdzie mi slubować 7 maja... Pozdrawiam kochane dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
Hej hej, widze że troszke nas przybyło ale to chyba dlatego że nasze terminy ślubowań coraz bliższe. No ja w końcu zamówiłam upragnionego kamerzyste :D wszystko udało mi się zamówić zgodnie z planem: sale, orkiestre, kamerzyste tylko dużo dużo wcześniej. Teraz tylko kościółek ale to jeszcze troszke. Narazie czekam z założonymi rączkami i ciesze się, że nie musze się martwić o wolne terminy :) Wszystkim tym którzy są w trakcie poszukiwań życze powidzenia i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najszczęśliwsza
ooo widze tutaj dużo letnich terminów:) ja i mój przyszły mąż zaplanowaliśmy datę na 17 września 2011 uważamy ze piekna data nie za ciepolo n ie za zimno tak w sam raz:) co do sali przyznam ze nie jest latwo 2 lata przed slubem zeby zamowic sale to jest max.... mielismy szczescie bo we wrzesniu nasz termin byl jako jedyny wolny i przy zamawianiu orkiestry tez wiec dopisalo nam szczescie... :) życze Wam wszystkim żeby ten jedyny najpiekniejszy dzien byl wymarzony przeciez wszystkie tutaj zaslugujemy na to:) i życzę dużo szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orloś
Pozdrawiam wszyskich pozwolę sobie na małą reklamę , mam wolne jeszcze terminy na 2011/2012 Szukacie doświadczonego fotografa Zapraszam na moją stronę http://krzysztoforlowski.bloog.pl Nie ważne, czy album ze zdjęciami otworzycie jutro, za rok, za dwadzieścia lat - chwila uchwycona na fotografii będzie budzić w Was nie mniejsze emocje niż w dniu, kiedy naciskam spust migawki... Czym się zajmuję: Fotoreportaż ślubny i weselny Sesje plenerowe lub studyjne Sesje artystyczne Zdjęcia pamiątkowe - na prezenty dla bliskich osób Fotografia portretowa nawet po +50 Fotografia dzieci Sesje "z brzuszkiem" - ciążowe Portfolia modelek - poczatkujące lub z doswiadczeniem Fotoreportaż: imprezy okolicznościowe, eventy, konferencje i inne... Zdjęcia reklamowe dla firm i osób prywatnych Pracuję głównie na terenie Warszawy, ale istnieje możliwość wykonania sesji w dowolnym miescu w Polsce a po wcześniejszym ustaleniu, również poza granicami kraju. Cennik usług przesylam na Wasze życzenie po określeniu terminu i zakresu usługi Szczegóły na http://krzysztoforlowski.bloog.pl 20 lat doświadczenia w zawodzie fotografa - fotoreportera Zezwolenie na fotografowanie podczas uroczystości religijnych. Zapraszam na moją stronę http://krzysztoforlowski.bloog.pl tel kom 669534581

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to jest GRA na wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolletta
30.04.2011 kocham i jestem kochana - razem na zawsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANYCZKA
a ja tzn MY :D 4 czerwca 2011 :) HAPYY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha44
Hej :) potrzebuje porady co sali w okolicach Wołomina, Tłuszcza, Radzymina, Wyszkowa. Może ktoś zna jakąś godną polecenia? Dzięk za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczek
Witam, my również planujemy ślub i wesele na 4 czerwca:))))) sala i zespół już są, teraz kościół - ksiądz powiedział że już trzeba zacząć o tym myśleć jeżeli chcemy mieć jakąs sensowną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pobieram sie 13 sierpnia 2011 roku i jak narazie mam tylko sale, szczerze to dla mnie zalatwianie takich spraw tak wczesnie jest bezsensu. Moja siostra w październiku 2009 brala slub a zdecydowali sie na niego w czerwcu 2009 czyli mieli 5 miesiecy, weselu udalo sie w 100% niczego nie zabraklo a goscie do teraz je wspominaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha211111
My juz mamy sale i orkiestre:) nasza data 30 lipca 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia małopolska śląsk
Fotografia Ślubna Małopolska Śląsk www.bednarczyk.org.pl zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani młoda 1321
Ja sie dołaczam :) Termin 30.07.2011 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlos
Szanowni Państwo Wszyscy macie rację , lecz terminy i ich wyprzedzenie zależy od miejsca zamieszkania, taka jest prawda czym większe tym terminy trzeba rezerwować wczesniej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
Zespół Muzyczny Kors&Relax- Wolne terminy na 2010 i 11 Zespół Muzyczny z 11letnią tradycją. Profesjonalna obsługa muzyczna ślubów, wesel, poprawin Vockal damski i męski(3+3). Konkursy i zabawy w trakcie imprezy i tradycyjne oczepiny Biesiad i wyjazd z akordeonem. Posiadmy wolne terminyn na 2010 i 11 rok. Zadzwoń teraz!!! 504872669 , 511853208 lub www.chomikuj.pl/korsrelax Może to Twój termin jest wolny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Jaspis88
Witam wszystkich:) My planujemy 16.07.2011r a mamy załatwioną sale i zespół na razie nic więcej:) poczekamy jeszcze... Chociaż jak myślicie... warto czekać?? Czy załatwić wszystko od razu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staaaa
my mamy termin na 01.10.2011r. jak na razie mamy salę i wstępnie umowę z zespołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88Jaspis88 a co jeszcze potrzebujesz? zapasy wodki na 1,5roku wczesniej, suknie?...bedzie czas teraz tylko zespol/sala i kosciol... zeby wiedziec ze w danym terminie masz slub... wszystko inne na pol roku przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya.Nets Studio
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wideofilmowania oraz foto na stronie www.maya.nets.pl.Pozdrawiam tel.696806806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia773
jeśli któraś z Was szuka zespołu ze śląska, na dzień 04.06.2011 to mogę odstąpić mój, niestety musze to zrobić. Nazywa się STUDENT, sami faceci, każdego potrafią rozruszać :). Jakby co to czekam na telefon 600130497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannica z dobrego domu
Witam dziewczynki !! My planujemy ślub na sierpień/ wrzesień 2011 , wesele małe , na około 50 osob ;) Wesele w restauracji, już tak wst epnie mamy zaklepany jeden termin ale mamy się wkrotce zdecydować i odezwac. A powiedzcie mi, czy wplacalyscie jakas zaliczke przy rezerwacji sali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak raczej wszedzie trzeba
wpłacać zaliczki...Jest to przeważnie ok.10% całości my płaciliśmy 2000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×