Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla szczesliwa

pobieramy sie 2011 . czy moze ktos jeszcze tu planuje slub na ten rok???

Polecane posty

Gość zacieszka
z targów dowiedzialam sie że: 1! za suknia najelpiej zaczac sie rozgladac pol roku przed ślubem, bo jesli panna mloda zdecyduje sie na szycie to lepiej miec troche czasu w zapasie !! 2! o fotografie pomyslec tez okolo pol roku wczesniej albo jeszcze predzej jesli para mloda zyczy sobie np sesje nad morzem czy w innim miejscu niz mieszkaja, bo nie kazdy fotograf ma takie usługi! najlepiej znaleźć fotografa.który nie ogranicza czasu sesji np.do 2-3 godzin(a są tacy) i jak radzili wszyscy fot. sesja plenerowa po weselu w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
WITAM, ja dołączam się do forum jako kolejna planująca ślub na 2011 rok a dokładnie kwiecień :) w ok Lublina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
salę juz mam zarezerwowana teraz aktywnie poszukuje zespołu i fotografa. jesli ktoś ma cos godnego polecenia z ok Lublina to poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlos
ten jest dobry i tanio bierze , a nawet pracuje w Polsce i na Świecie www.krzysztoforlowski.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Noga
Zapraszam do siebie www.fotoklaser.pl Tylko Śląsk i okolice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna M...
Witajcie ;) Ja biorę ślub w sierpniu 2011 :) Na dzień dzisiejszy mamy załatwioną salę i szukamy fajnej kapeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiek
natalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a dokładnie jeśli mogę zapytać skąd jesteś, bo ja również z okolic Lublina dokładnie z Lubartowa więc może jeśli gdzieś niedaleko to może będę umiała jakoś pomóc :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):(:):)
slub w styczniu 2011 :) nawet nie zaczelismy przygotowan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
czyli bedzie pierwsza ;) pochwal sie ktorego dnia?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
oczywiście chodzi o wiosenkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj, ten sebofoto
to nie za fajny fotograf. Radziłabym njpierw zacząć robic zdjecia znajomym, żeby nie ucinać głó, rąk, nóg, dołów sukienek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My będziemy ślubować 11.06.2011 :-) Mamy zarezerwowane: salę, kamerzystę, fotografa i zespół a po świętach idziemy do Kościoła uzgodnić godzinę ślubu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki, ja również biorę w ślub 2011 a konkretnie 25 czerwca :)) mamy już zarezerwowaną salę i kamerzystę, właśnie jestem w trakcie wybierania zespołu i powoli załamuje ręce :( Macie może jakiś zespół godny polecenia z woj. świętokrzyskiego?? byłabym wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragora a skad konkretnie
jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia:))
Nasz slub odbedzie sie o godzinie 16.00, 17.09.2011.Hotel i pokoje dla gosci mam rowniez zarezerwowane.Teraz poszukuje zespolu na POMORZU (okolice Koszalina) musi to byc jednak zespol ktory kominikuje sie po angielsku. Sukienki nie mam ale wiem jaka chce. Wiec jest to kwestia dokonania zakupu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nikt nie zna tego zespolu alidar :( mi najbardziej podobaja sie sukienki z kieleckiej kiary i napewno tam bede sie kierowala po suknie choc mzsle ze tak pol roku przed slubem zaczne ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otworzyliśmy firme zajmującą sie dekoracją sal weselnych, samochodów, kościołów. Z racji tego ze nie mamy jeszcze wlasnego portfolio proponujemy b. niskie ceny, np komplet wiązanka dla p. młodej ( 30róż z dodatkami), swiadkowej (15 róż z dodatkami)plus dwie butownierki - 230zł, symboliczne kwoty za wypozyczanie wazonów ( 7-12zł) i robienie wiązanek na stoły. Wypożyczanie materiałowych serwet, pokrowcy na krzesła itp. Scianka za parą młodą z podświetleniem - 4m - 300zł. Kosze kwiatowe dla rodziców - np kosz 50 róż - 220zł/szt z dostarczeniem go w wybrane miejsce w Warszawie i okolicach, małe kosze juz od 80zł. W zamian, jeśli jesteście zadowoleni będziemy chcieli wykorzystać zdjecia do naszej www jak i poprosić o polecenie nas dalej. Oferta cenowa ograniczona na rezerwacje w okresie marzec-kwiecien, maj ( niezależnie od daty wesela, może być nawet 2011). Oferujemy świeże podejście do dekoracji, nowoczesne pomysły, jak i równiez chetnie wykonamy wszystko co nam pokażecie na zdjęciach, unikamy jedynie dekoracji balonowych. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów jak i mamy doświadczenie w florystyce. Chętnie odpowiem na zapytania i prześle Wam propozycje dekoracji wraz z wycena jeśli podeślecie mi zdjecia sali weselnej Kontakt evita@gmx.net Dodatkowo polecam fotografa polecam fotografa - dopiero zaczyna w fotografii ślubnej ale robił wcześniej dużo zdjęć modowych ( miedzy innymi dla firmy w ktorej pracowalam - jego prace na www.vanila.com.pl ) Bardzo solidny, punktualny i profesjonalny. Zdjęcia od samych przygotowań do oczepin na weselu włącznie, można również tego dnia zmieścić mały plener ślubny. Wszystkie zdjęcia na płycie (ilość zdjęć 300) plus album (30 zdjęć w formacie 15x21) z wybranymi, obrobionymi zdjęciami. Koszt 800zł, dojazd wliczony w cenę (np do Warszawy)( w Kielcach taniej :)). Jego strona www to www.slubkielce.pl Oferta ważna tylko na rezerwacje do końca kwietnia 2010. Dodatkowo można zamówić fotoksiążkę lub większe albumy, wydruki duże do powieszenia na ścianie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade
To ja tez już mogę tu do Was dołączyć:) Jestem dopiero od kilku dni zaręczona więc jeszcze nie mam nic załatwione. Chciałabym maj, ewentualnie początke czerwca.... Zaczynam szukać sali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc witam wszystkie Panie :-) widze ze choc jestem facetem to bardzo sie angażuje w nasz slub nasz termin 4czerwca 2011 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalatwilismy juz sale kamerzyste fotografa wodzireja orkiestre takze polowa za nami :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIkolea
Ja wychodzę za mąż XX.10.2011 Załatwiona już sala, kamerzysta , orkiestra , przewóz , zaliczone kursy przedmałżenskie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o fotografa to polecam www.fotoreportaz-slubny.pl Fotki robiło nam dwóch fotografów i są mega boskie. No a co najważniejsze wcale nie było drogo i bardzo miło się z nimi dogadywało. Na prawdę Wam polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto/film ślubny
Oferujemy: fotoreportaż ze ślubu i wesela artystyczne sesje plenerowe sesje narzeczeński sesje rocznicowe videoreportaż ze ślubu i wesela videofilmowanie w plenerze U nas gwarancja: - wysokiej jakości usług - profesjonalnie przygotowanych fotografii w albumach i na DVD - profesjonalnie zmontowanego filmu w 3 egz. (dla Pary i rodziców) - przystępnych cen Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą: www.fotomigawka.net Posiadamy zaświadczenia kurii uprawniające do wykorzystywanie sprzętu audiowizualnego w obiektach sakralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Witam wszytskie przeyszłe Panny młode:) Dołączam do Was z pod Gdańska. Slub odbedzie sie 16,lipca,20011. Mamy zarezerwowana juz sale i w sumie zastanawiamy sie nad orkietrą. Czy mozecie polecic mi dobra zespół muzyczny z pomorskiego? Mile widziana stroka internetowa:) Pozdrawiam Was wszytskie zyczac wszytskiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość embacz
Piękna i niezapomniana oprawa muzyczna podczas ślubu i innych uroczystości skrzypce, Kraków Paulina Sobczyk witam serdecznie, Dzięki muzyce wydarzenie nabiera kolorów tęczy, dodaje magia, a chwila staje się wyjątkowa. Muzyka pachnie miłością, mieni się tysiącem kolorów. Oferuję profesjonalną oprawę muzyczną ślubów i innych uroczystości kościelnych, mam bogate doświadczenie, ciekawy, urozmaicony repertuar (muzyka klasyczna, filmowa, rozrywkowa). Wykonuję oprawę muzyczną solo (skrzypce) lub z towarzyszeniem organów. Zdaję sobie sprawę z tego, iż ten dzień, jakim Państwa ślub, musi być doskonale zaplanowany w każdym szczególe, dlatego też dołożę wszelkich starań, by uczynić go jeszcze wspanialszym, a przede wszystkim niezapomnianym. Muzyka nadaje uroczystości elegancji oraz niepowtarzalnego charakteru. Dźwięk skrzypiec wzrusza, w najpiękniejszy sposób wyjawia miłość. Współpracuję również z wieloma profesjonalnymi muzykami, z którymi wykonuję oprawę muzyczną obiadów weselnych i innych imprez okolicznościowych. Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzenia mojej strony internetowej www.studiomotyl.pl Tel. 601 35 26 35 Paulina Sobczyk Kraków skrzypce, Kraków, oprawa muzyczna ślubu, skrzypce na ślubie, skrzypce na ślub, komunia, zaręczyny, ślub, pogrzeb, skrzypaczka, muzyka na ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×