Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Nie wiem na przykład co to jest czułość, serdeczność taka nieudawana, oparcie w partnerze, bezpieczeństwo. Wiem co to strach, kontrola, zaborczość, nienawiść, zazdrość itp. Szkoda gadać ... :( Gdyby nie dzieci, za które mu dziękuję - mogłabym powiedzieć że zmarnowałam życie... :( Choć wiele osób mnie przestrzegało, zrobiłam swoje i teraz płacę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nie marudzić... Jak zacznę dajcie mi klapsa - pozwalam! :D ą gdzie reszta towarzystwa? Jeszcze nas posądzą o romans;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam iść spać, bo rano do pracy. Ale łapię się na tym, że myślę o Was w ciągu dnia i ciągnie mnie, by z Wami pogadać. Jesteście dla mnie jak rodzinka.... ❤️ Wiem, że kiedyś ten kontakt się urwie, każdy pójdzie w swoją stronę ale puki co mam Was i jest mi z tym dobrze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta przeszłość ma straszny wpływ na moje życie... Niestety nigdy się od niej nie odetnę z uwagi na chore dziecko. Mam jakiegoś pecha w życiu... Już nie smęcę, bo pupa będzie czerwona! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Sami :) lece spać buziaki i słodkich snów z rękami na kołdrze :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię Was bardzo i cieszę się, że się poznaliśmy, choć ze smutnych przyczyn, ale zawsze...❤️ Ciekawa jestem, kto pierwszy się pochwali, że nie jest już sam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co miałeś na myśli - "na kołdrze...:? :D Kolorowych snów przystojniaku! [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, porąbane jest to życie tak w ogóle. Nie wiem dlaczego tak mi się poplątało... Zrobiłam mnóstwo głupot i będzie trzeba za to płacić. Dopiero teraz zaczynam myśleć jak dorosła kobieta. Wcześniej byłam małą przestraszoną dziewczynką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się samotna, brak mi tej najbliższej osoby i wciąż moje myśli kierują się w stronę męską (może to dowód na to, że nie jestem jeszcze taka stara...), ale przecież można mieć też najbliższą osobę w postaci przyjaciółki. Są ludzie, którzy nie muszą być wcale w zwiazku i są spełnieni... Ja tak nie mam niestety... I prawdę powiedział Kasparov ( choć młody - he, he!), brak mi mężczyzny, sama to wiem....❤️ Głupio się do tego przyznać, nie wiem o czym to świadczy, ale brak takiej adoracji, brak uczucia, brak czasem chęci do wszystkiego... Ręce opadają....:( Idę spać do pustego łóżka(ręcę na kołdrze - he, he!) i tak sobie człowiek myśli, że czas nieubłaganie leci... A może już nigdy nie przytulę się po prostu do kogoś itd.... Czy też tak macie? Czy to tylko moją obsesja? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszyscy już śnią sny kolorowe, tylko ja sameńka tu siedzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, muszę iść spać, choć przegadałabym z Tobą niejedna noc...:) Kolorowych snów i miłego dzionka! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i tak mialam jakis slaby sen mimo tego , ze taka padnieta bylam ale nie ehjst zle milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj droga Hunter! Dopiero przed chwilą wpadłam do domu. Zaczęłam czytać to co pisaliście z rana i w międzyczasie jak słuchałam KRÓŁA, kolacja poszła z dymem! O mały włos nie spaliłam kuchni! Dzięki za pamięć i za Queen...❤️ Kasparov, dzięki za dobre rady, biorę je sobie do ❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, jak ja się nie wyspałam dzisiaj... Wygońcie mnie o przyzwoitej porze, bo potem nie mogę się rano pozbierać...:) Jak minął Wam dzień, czy pomyślnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×