Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Hej dziewczynki ja w pierwszej ciąży zaszłam w pierwszym cyklu. Moja siostra poszła do ginekologa jak chciala zajść w ciążę, bo próbowali rok tak na luzaka jak bedzie to będzie. Gin zrobił jej usg i na podstawie rozmiaru jajeczka ustalił kiedy naja próbować i wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga @ dalej nie przyszedł :( A juz bym chciała żeby przyszła i żebyśmy znów próbowali. A dziewczyny jak można wyregulować okres, tylko tabletakami antykoncepcyjnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi @ sama się wyregulowałam, a miałam ja rożnie co 24,30,31,33, ale myślę, że było to spowodowane stresem... Różne czynniki wpływają na rozregulacje @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
mala a ty robilas ten test ???? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli brzuch mnie...i głowa...A mna dworze taki upał i nic mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze miałam regularny, a teraz szkoda gadać. chyba rzeczywiście coś z tym stresem jest na rzeczy. okres mi się rozregulował, jak mój mąż wyjechał na misję i cały czas ze wszystkim byłam sama przez ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! właśnie czytałam o objawach nerwicy żołądkowej i doszłam do wniosku, że lekarz mnie nie ominie. :( prędzej to będzie to, niż ciąża, zwłaszcza, że mój mąż dba aby mio atrakcji co dzień nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia jak najszybciej idź do lekarza... A no widzisz tak to już z tym,i facetami jest, przy nich nie można się nudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia:( nerwica żołądka to poważna choroba oby to nie było to:( Mój M przez tarczycę był bardzo nerwowy i nadpobudliwy i oczywiście wszystko moja wina, ale już mu przeszło i jakoś to przeszliśmy , już jest oki:) czego i Tobie z całego serca życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×