Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Cześć dziewczyny u mnie spacerki już zakończone teraz coś przekąsze i idę poleniuchować STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 basia29.................29.................7(1zCLO)..... ..........03.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .07.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1............... ..........13.09.09 laura33.................33..................5........... .............17.09.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1............34. .....3.10.09........Oliwka/Mali chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............26.......2 8 .11.09......Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............17.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............17....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę kawkę. chyba dzisiajszy dzień nie będzie należał do udanych... Wczoraj po seksie miałam plamienia. Całą noc cisza i rano znowu miałam na papierze podbarwiony sluz. także wstrętna @ lada moment zawita... Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też kawkę poproszę. Dula ja chyba też @ dostanę, piersi mnie strasznie bolą i do tego zaczęły się lekko brązowe plamienia. A miałam taką nadzieję, że może tym razem się nam uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam mala 81, coś się ostatnio nie odzywa, a już jest po terminie @, mam nadzieję że nie przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc dziewczynki :) Glowka do gory a moze wstretna @ nie przyjdzie badzcie dobrej mysli !!! Apropo WSZYSTKIE Dzieuszki maja pozdrowionka od CZULEJ !!!!!! Ona narazie nie ma kompa w domu czeka wiec... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślalam, ze nam się teraz uda. Ja już nie wiem co jest nie tak. A nie myśleć nie potrafię. Daję sobie jeszcze 2 cykle i znowu pójdę do lekarza. Niech mnie i męża wyśle na badanie bo ja się wykoncze nerwowo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za pozdrowienia i też Ją pozdrawiamy i czekam z niecierpliwością na Jej powrót. ja jak nigdy zero objawów w tym cyklu. Nawet mnie piersi nie bolą jak zawsze przed @...Ale brzuch już zaczyna pobolewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety pewnie @ tez przyjdzie :( Ale mówi się trudno to dopiero 1 cykl :) Dzisiaj miałam tak słodki sem, że nie chciałam się obudzić... Śniło mi się, że byłam w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_81
Cześć kobitki, jak po wolnym ? Nie odzywałam się cały weekend nadrabiałam zaległości w sprzataniu po całym tygodniu. Jeżeli chodzi o @ to jeszcze nie dostałam ale ostatnio mam nieregularnie dlatego nie wiadomo. Chociaż wszystkie objawy , które mam zawsze przed @. Były ale już ich nie ma. Nie wiem co o tym myśleć. A wczoraj wieczorem zasnęłam z takimi mdłościami ze nie mogłam się nawet ruszyć. Ale nie wiem czy to nie zasługa kolacji zrobionej przez mojego męża. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała oby Ci się udało! Ja objawy ciąży co cykl miałam:):):) Jak dostanę na dobre @ i mi się skonczy to biorę się do roboty:)mój będzie kwiczał jak się za Niego wezmę:):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_81
Dula można powiedzieć, że mam to samo do tego lekki nietypowy bół w dole brzucha. Ale nie wiem czy sama sobie go nie wmawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprosze kawke. Witam dziewczyny. Ja tez pewnie dostane @, bo pobolewa mnie juz brzuch co jakiś czas. Maż obiecał mi że jak zacznie sie nowy cykl to zrobi badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a piersi was bolą, bo mnie wcale. Ale mnie zresztą nigy prawie przed @ nie bolały piersi, moze cos jest ze mna nie tak? bo prawie każda z Was przed @ bolą piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_81
Mój mąż mówi, że potzrebuję go tylko do jednego. Ale jakiś rok temu myslałam, że zaszłam w ciążę, (a jeszcze nie chciałam za bardzo ze względu na prace) to się martwił, że okres buhaja rozpłodowego go ominie : ) hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_81
dziękuje bardzo karla83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 basia29.................29.................7(1zCLO)..... ..........03.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .07.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1............... ..........13.09.09 laura33.................33..................5........... .............17.09.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1............34. .....3.10.09........Oliwka/Mali chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............27.......2 8 .11.09......Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............17.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............17....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż to samo. I do tego ja dużo o tym w domu mówię i widzę, że zaczyna się obwiniać. W tym cyklu nie będe już nic mówiła tylko będe działała bez gderania:D Mój mówi, że jak nie wyjdzie do grudnia to pójdzie na badania nasienia. Z tym nie ma u Niego problemów. Bo np. moja siostra ma PCOS i miała wszystkie badania, leczy się, natomiast jej mąż powiedział ze badać się nie pójdzie bo On jest zdrowy! Także róznie faceci mają. Mnie też tylko troszkę pobolewa. Ale aż mnie wszystko dziwi, bo co cykl mam inaczej i juz sie gubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski : ) o nie ja sie nie nastawiam na @... co prawd a być za tydzień....ale w głowie mam taką dziwnie przekonującą myśl że się udało.. dziś 23 dc wiem ,że to wcześnie ale pobolewa mnie brzuch... przed @ nigdy tak szybko ni mnie nie bolało... ehh obym sobie nie wmawiała czegoś czego nie ma...słuchajcie wczoraj miałam już histerie...płakałam i płakałam , chyba za niedługo bede odwiedzać psychologa a nie ginke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez jest niechętny zrobić to badanie, ale powiedział że jak trzeba to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_81
Dziewczynki ja cały czas sobie wmawiam, że to nie ciążą wolę się milo zaskoczyć niz rozczarować. Chociaż wiem, że w ogóle tak nie powinnam mówić, w końcu niektóre z was tyle już czasu czekają na dwie upragnione kreseczki. Co do mężów i ich nastawienia. Najgorsze mieć przy sobie faceta , który nie chce współpracować i któremu wydaje się, że to średniowiecze i wina jest zawsze po stronie kobiety. Takim panom stanowczo mówie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane nie wyobrażam sobie żeby mój mąż miał się tak zachować...nie nie nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_81
Fajnie, że faceci chcą podjąć działania i np. iść na badania. Domyslam się, że może to być dla nich krępijące ale założę się że bardziej przyjemne niż nasze badanie na samolocie. Zawsze trzeba pamietać po co się to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_81
Esia SmH bardzo mnie ciągnie. Ale nie chcę się rozczarować. Juz kilka razy stałam pod apteką żeby kupic sobie test. Ale nie chcę, bo wiem, że jak przyniosę go do domu to zrobię go momentalnie nawet nie będe czekała do rana żeby był bardziej wiarygodny. A chce jeszce pożyć w tej błogiej nieświadomości, bo coś czuje, że to jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to do tych niecierpliwych należę i zaraz bym testy robiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×