Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Witaj Majeczko! Witajcie dziewczyny! Byłam w WC...nie ma nic...cisza( oby nie przed "burzą") Ja już chyba zeświruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. mała nie śpij tylko pisz jak wyszło!!!!!!!!! mnie nadal mdli. już nie mogę z tym wytrzymać. kilka razy nawet brało mnie na wymioty. na szczęście dziś nic nie śmierdzi na podwórku, wczoraj malowali abizolem i myślalam że umrę, nawet wsiadłam w auto i pojechałam na przejażdżkę bo mi wszędzie śmierdziało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. mała nie śpij tylko pisz jak wyszło!!!!!!!!! mnie nadal mdli. już nie mogę z tym wytrzymać. kilka razy nawet brało mnie na wymioty. na szczęście dziś nic nie śmierdzi na podwórku, wczoraj malowali abizolem i myślalam że umrę, nawet wsiadłam w auto i pojechałam na przejażdżkę bo mi wszędzie śmierdziało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, dziś piękna pogoda wstałam w skowronkach. Wziełam dzień wolny, zaprowadziałam moje dziecko pierwszy dzień do przedszkola. Zrobiłam teścik i niestety jedna kreska :( Nie tym razem. @ się spóźnia, ale na pewno przyjdzie. Poza tym zryczałam się przed chwilą jak głupia. Weszłam na stronkę Poleńki Wesołowskiej - to dziewczynka chora na nowotwór. To co tam przeczytałam zwalilo mnie z nóg normalnie. Sledziłam jej leczenie od dobrych kilkunastu m-cy. Jej stan przysłonił mi totalnie brak dwóch kresek na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula ja tez chodzę do łazienki i sprawdzam, te ostatnie dni są najgorsze, czujesz że ona zaraz przyjdzie, ale dopóki jej nie zobaczysz to zawsze jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest okropne to wyczekiwanie. Najpierw już w niedziele myslałam, ze już dostałąm. Potem cały wczorajszy dzień prawie nic. Dzisiaj rano znowu, wiec myśle w końcu przyszła. A teraz znowu nic...Ale brzuch pobolewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula jak dziś nie dostaniesz to jutro rób test. Pamiętaj, że bóle menstruacyjne są podobne do ciążowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no kupiłam wczoraj test i zrobiłam dziś rano. jedna kreska.dziś jest 6 dzień od ostatniego staranka, więc nie wiem czy test mógł być wiarygodny. głupie to wszystko, nie wiem już co myśleć. czuję się fatalnie, ale jednak to za wcześnie na takie objawy. prędzej to moja psychika, albo żołądek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test który teraz robiłam wykrywa już 6 dniową ciążę. To może jeszcze poczekaj. I spróbuj za kilka dni znów. ale nie sądzę, żeby mdłości nastąpiły tak szybko. W każdym razie uciekam dziewczyny, idę coś robić żeby nie myśleć, bo oszaleję. Jutro się odezwę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale farmaceuci trzepią na nas kasę;p testy owulacyjne drogie jak szlag a w cyklu nawet 2 opakowania idą ,potem testy ciążowe,których zrobiłam już chyba tonę:P witaminki i inne dupsy:P i dalej nic z tego;( ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sobie OBIECAŁAM,że żadnych testów nie kupuję bo i tak jedna krecha wychodzi:P jak będzie mi sie spóźniać przynajmniej tydzień to pojdę na betę a pewnie nie będzie mi sie spóźniała:P to nie pójdę:P ale zagmatwane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki Ja mam za sobą ciężki wieczór! Pokłociłam się ze swoim mężem, ale tak go "wkurzyłam" że wyszedł z domu na pół godziny, wprawdzie coś mi się wymsknęo do nie go że ma wypierdalać, ale wiecie naprawdę jest mi głupio z tego powodu, ale byłam wkurzona i jakos tak w nerwach nie pomyślałam, po 30 min wrócił i jakos się przeprosilismy i dzisiaj jest oki. Ale mały pdczas kłotni tak kopał i się wiercił zresztą cała noc był niespokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAPAUCIUS26 wiesz dziecko wyczuwa twoje zachowanie... Gdy ty jesteś nie spokojna ono też... I słyszy wszystko co się wokół niego dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana tematu:P znowu nie wiem co mam robić na obiad:( dziewczyny co wy robicie dzisiaj ???? help:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co majka ja ostatnio zrobiłam taką fajna pierś z kurczaka zapiekaną w piekarniku z serem żółtym, śmietaną, zupą cebulową i podsmażana cebulką :) Po prosty palce lizać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... smakowicie brzmi!mniam mniam!!! Zrobiłam pulpety z ziemniakami w sosie pomidorowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę... A ja dzisiaj na obiad mam zamiar zrobić gulasz, do tego ryz i surówka z pekińskiej 🌻 miam miam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja się mogę przy was schować :( u mnie zwykłe mielone ze zwykłymi ziemniakami i surówką z pomidorów i ogurków. ale za to wszystko z własnej hodowli :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz marzencia ty masz z własnej hodowli, a ja mam z supermarketu. Też bym tak chciała :) Nie masz co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam do domu...ufff jak gorąco. też się muszę za jakiś obiad wziaść i też nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×