Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ja już po zakupach i obiadku. Zbieramy sie do babci poleżeć na trawce. Akurat będe miała okazję książkę poczytać. Kupilam test ...nie mogłam się powstrzymać, ale były tylko paskowe. W dzień spodziwanej miesiączki można robić obojętnie o której??Czy wstrzymać się do jutra rano?? No chyba, że wcześniej @ przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie wytrzymałam i przed chwilką zrobiłam test...negatywny:( Pewnie @ przyjdzie jeszcze dzisiaj albo mi się spóźni ( choć od bardzo dawna miałam regularnie) Piersi troszkę bolą. Buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pierwsza dzisiaj ! Choć raz! Dula szkoda, ale nie przejmuj się, nowy cykl nowa szansa! Na pewno się uda, w końcu musi. Ja sobie tak powtarzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 🖐️ Komu kawę a komu herbatę??? Ja jak zwykle z rana kawunia :) Dula główka do góry :) Tak jak powiedziałam mała zgadzam się z nią w 100% " nowy cykle nowa szansa" Musze to zapamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. ja poproszę kawkę z mleczkiem bez cukru. Ja tez juz nie mam żadnej nadzieji na ciążę. Nie mam zupełnie żadnych objawów, piersi nie bolą, tylko brzuch jak na @. Dziewczyny kiedy nam sie wreszcie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu mam nadzieję, że nam się uda jak najszybciej... Ale jak była ostatnio u gina to powiedział, że bardzo żadko się zdarza ( miał może z 3 takie przypadki ), że dziewczyny zachodziły w ciąże w 1 cyklu. Powiedział tak: Dziecko będzie wtedy, kiedy jest nam to pisane i niczym nie przyspieszymy... Najważniejsze, powiedział to to, żeby podczas zbliżenia z mężem czerpać przyjemność, a nie kochać się tylko i wyłącznie.dlatego, żeby mieć dziecko, bo kobieta w ten sposób się blokuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dołączam się do kawy,poproszę bez cukru i bez mleka;) Dula🌻 mała🌻 basia🌻 malutka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, brała któraś z Was castagnus??? macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Ja biorę od 5 dni i troche mnie pieką piersi ,temperatura mi się unormowała bo na początku cyklu zawsze miałam wyższa i ze skokami a teraz po lini prostej. Obniża prolaktynę może to jest powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie wkurza ta reklama z tym lotto skacze mi po ekranie i musze ja gonić żeby wyłączyć:( wrrrrrrrr.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez brałam kilka dni cartanus i jak zapytałam o opinie lekarza to powiedział żeby nie brać, bo to pomaga raczej kobirtą w menopauzie. Ale jak czytała opoinie o tym leku to były rózne, niektóre dziewczyny pisały że dzieki jiemu zaszły w ciaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc dziewczynki !!!!! Jejku nie martwcie sie uda wam sie zobaczycie !!!! Ja juz po sniadanku teraz pije herbatke ;) ale chlodno, u mnie pada pogoda hmmm robi sie jakby jesienna. Wlasnie niunie, jak te kwiatki fajne wstawiacie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wstałam dopiero:) Plamienia mi się znowu zaczęły dzisiaj rano. A oprócz tego siadłam do komputera i puściła mi się krew z nosa...Nie wiem z jakiego powodu... Piję kawkę i biorę sie za jakies porządki bo taki bałagan mam w domu, że szok:) kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia555555
Hej powiedzcie mi jak u was był w początkowej fazie ciąży chodzi mi o te pierwsze tygodnie od zapłdnienia jak sie wtedy czułyście ? Czy miałyście jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie. A skąd Wy wiecie jak to wpisywać, żeby np był kwiat, albo machająca łapka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×