Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Mi pomaga małe piwko przed... wtedy zapominam, że chcemy zrobic dzidzusia i łatwiej mi jest się rozluźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. od dziś luzuje...tzn nie tak całkiem :) ale napewno zrobie wielki krok naprzód kiedy przestane ciągle myśleć , rozpamiętywać i finalnie ryczeć w poduszke...więc to jest mój cel na ten czas: przestać wpędzać mój umysł w depresje przedzaciążeniową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
mala tez kciuki trzymam daj koniecznie znac jutro jak ci wyszedl test :) A teraz kochane was zostawiam, koncze prace i jade z moim ogladac dalej melbe plytki panele itp takze misie moje do juterka zycze wam milego popoludnia :) :***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
dziewczyny nie wie co robic i gdzie sie zglosic jakies kilka dni temu zaczelam jezdzic intenswnie na rowerze po czym pozniej zaczela mnie swedziec "pipka" i tak juz kilka dni mam na poczatku bylo przyjemnie podczas przytulanek ale ja juz ni wytrzymuje z tego powodu obejrzalam ja w lsterku dokladnie i nigdzie nic nie ma ale znalazlam jedna dziwna rzecz jak rozchyla sie wargi te duze to znalazlam 3 nieduze uklucia jak po szpileczce nie wiem czy to normalne bo gina nie chce isc bo nie mam za bardzo kasy smaruje kreem dla dzieci na odraznieniabo skora wyglada jak na zdarta co mam robic bllagam pomozcie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ja za was też oczywiscie. Napewno nam wszystkich się uda tylko cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie napar z rumianku do miski lub wanny i pomocz trochę tyłek.albo rób sobie okłady, takie kompresy z naparu z rumianku.. powinno pomóc. albo spytaj o jakies inne zioła w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dam na pewno znać. A teraz już uciekam, bo zaraz kończę. Miłego popołudnia dziewczęta. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie dostałam @... Nadzieja mi rosnie jak jasna cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, a u mie tym razem @ zawitala wczesniej.. STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 basia29.................29.................7(1zCLO)..... ..........03.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .07.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1............... ..........13.09.09 laura33.................33..................5........... .............17.09.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1............34. .....3.10.09........Oliwka/Mali chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............27.......2 8 .11.09......Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............17.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............17....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane, Aniu trzymaj się 🌻. Mała a jak tam u ciebie? Testowałaś już? Dula a jak tam u cibie? U mnie caly czas plamienia brązowe i brzuch boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęły się plamienia i brzuch pobolewa. Pewnie zaraz się zacznie...Jak w zegarku... P.S. Dzisiaj 1-szy mam tyle roboty, ze aż mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki 🖐️ Komu kawę, a komu herbatę??? Ja jak zwykle zaczynam od kawuni :) Mała_81 koniecznie daj znać jak wyszedł Tobie teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) mała dawaj teściora jaki wynik???? anczur nie zazdroszczę dolegliwości napary z kory dębu i rumianku na pewno pomogą, rumiankiem możesz również przemywać:) dula nieeeeee weź ja wygoń, liczyłam na Ciebie w tym cyklu!!! Dziewczyny zaczęłam od tego cyklu łykać castagnus:)pewnie i tak nie pomoże ale spróbuję:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oczywiście kawkę poproszę. Dula nie daj się Mala nie trzymaj nas w niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki. Ja poproszę kawkę. Wybieram się dziś do ryzjera i na zakupy na poprawę humoru. A jeśli chodzi o @ to cyba idzie bo już nawet zaczął pobolewać mnie kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×