Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Dziewczynki widze że nie ma nikogo. Każdy odpoczywa po kolacji, ja dopiero niedawno miałam obiad, a teraz wysłałam męża po lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z pieczonek. Mój już jakiś mecz ogląda. Głowa boli mnie dzisiaj tak, ze nawet tabletka mi nie pomogła:/ @ nadal nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj! chyba cos zjadlo mojego posta :( nie ma go :( tak sobie mysle co by tu nie pojsc do jakiegos innego gin. ta babeczka do ktorej chodze uparla sie na ta droznosc - to trzeba zrobic do 11dc 9 i to w piatek), a ja na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie wziac sobie piatku wolnego - bo generalnie to chodzi o jeden konkretny piatek , i co najgorsze wiem, ze w nastepnym cyklu, tez owy piatek mam juz zajety. a do listopda czygrudnia czekac, wiedzac ze w ciaze nie zajde - nie fajnie, wiec niechby chociaz to clo mi zapisala, a ta nie chce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Pierwsza :P Witam kochane jak samopoczucie z rana?? u mnie kiepskie juz z rana sie z moim poklocilam wrrrr ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj druga... Aniu może faktycznie idź do innego gina. Najwazniejsze jest zaufanie, jeśli twój gin budzi w tobie takie emocje to mozesz się zablokować i nie będzie współpracy między wami smieska 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzecia. Dula mnie też wczoraj tak bolała głowa i tez mi tabletka nawet nie pomogła, może to ciśnienie. Własnie zrobiłam sobie kawkę, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu faktycznie może zmień gina. A czemu ona tak się uparła na ta drożność, mówiła Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie też @ brak, chociaz tak bardzo boje się jutrzejszego dnia i rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już nie wytrzymam:) Dzisiaj o 5 rano obudził mnie taki ból brzucha ( jak na @) że do 7 już nie spałam tylko przewracałam się na łózku. Delikatne palmienia miałam wiec pomyślałm, że dostałam okres. no i ten ból brzucha wiec pomysłałam, ze znowu się Nam nie udało. Przyjechałam do pracy, brzuch już boli mniej i nic...czyściutka podpaska. Jak ta wstrętna @ tak się bawi ze mną w kotka i myszkę to ja już nie chce. Nie przyjdzie na dobre albo niech wcale się nie pokazuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też na razie brak, ale mam takie kilkusekundowe skurcze jak na @ i później mijają. Nie wiem już wołałabym ją dostać i sie nie zadręczać. W ciązy na pewno nie jestem bo nie mam absolu7tnie żadnych objawów. Także wstretna @ na pewno już idzie. Dziewczyny kiedy nams się uda. Ja modle sie do Boga i pytam co mam zrobić żeby zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam, jak złapie mnie ten skurcz to myśle że już przyszła. Dula a masz jakieś objawy ciążowe, cokolwiek, ból piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
🌻 :* Ja wczoraj bylam w szpitalu zeby zrobic ekg bo od przedwczoraj wieczora mialam kluciaq tak jakby w prawej czesci piersi moj gin powiedzial ze musze koniecznie jechac zrobic ekg, na szczescie nic nie wykazalo lekarz powiedzial ze to sa nerwobole....ale kurcze czemu i od czego ? jak biore wdech to wtedy mnie kluje, i nie przestaje teraz tez mnie boli jak nabieram powietrze...ehhh STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... mała_81...............28..................1............. .............30.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 basia29.................29.................7(1zCLO)..... ..........03.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .07.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1............... ..........13.09.09 laura33.................33..................5........... .............17.09.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1............34. .....3.10.09........Oliwka/Mali chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............27.......2 8 .11.09......Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............17.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............18....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, gdzieś od wczoraj bolą mnie piersi. Ale juz sama nie wiem jak to odbierać, jakie oznaka ciąży czy miesiaczki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Dula TRZYMAM KCIUKASY!:) Jak dzisiaj nie przyjdzie wstręciocha to idź na betę bo nie tylko Ty zwariujesz ale i ja razem z Tobą:) DUŻO-------- >>>> 🌻 🌻 kwiat] 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu czasem bolały przed @ i w trakcie. Majka dziękuje🌻 Ja to tak mysle, że jeszcze z 2 takie cykle i w psychiatryku wyląduje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na @. Testu nie zamierzam roboc bo nie mam po co. Gdybym chociaz miała jakąś jedna oznake ciązy, chociaż tylko jedna to może i bym miała nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oznak tez nie mam zadnych. Brzuch tak jakby lekko "ćmił" i piersi bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to samo mówie swojemu mężowi, że niedługo odda mnie do psychatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula no to masz dwie oznaki. Może Ci sie udało, życze tego Tobie, wszystkim i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy takich schizach jak my mamy co miesiąc to brak oznak ciąży może być jej oznaką:P ale zagmatwałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Majka wszystkie wiemy o co chodzi! Ja tez Nam wszystkim życzę aby marzenia wkoncu się spełniły!!! Nie wiem ale mam jakąs blokadę przed zrobieniem testu kolejnego z moczu. Chyba boję się jednej kreski. a nie chyba a napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam, czy to mozliwe, że jestem w ciąży mimo negatywnego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×