Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

no kochana mąż wysyła częśto paczki pobraniowe i ja zawsze mu je wypisuję na adres ten gdzie mieszkamy a potem odbieram od listonosza- logiczne :) ale kiedys ja nie wiem jak to bylo czy michu byl sam na poczcie, pewnie gdzies bylm moze u mamy :) i mu wypisala babka na poczcie na staly adres zameldowania, a tam mieszka tesciowa (ale ona akurat byla w pracy w Niemczech), jego brat i ta 17-latka jego, ktora tam zamieszkuje jak tesciowa wyjezdza po miesiacu my do poczty o reklamacje, z Bydgoszczy dostalismy kwitek< ze 15 czerwca ktos odebral kase........ no i sie zaczelo!!! marze o tym zeby ich udupic, bo on mi nie chce przez to moich listow oddawac gowniarz jeden ach Ci mowie..... zobaczymy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja. No to pewnie kóreś z nich wzięło kasę. Ale jak to On nie chce Ci Twoich listów oddawać?? Co za ludzie:/ Mnie kiedyś przekaz z Urzędu Skarbowego zniknał...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mako jakie historie macie :) , kochane mam pytanie czy na anemie robić tylko badanie krwi cyz cos jeszcze? nie mam czasu na lekarza ale chyba muszę sie wybrać , tak mocno włosy mi wypadają ,że zgroza całe pukle...podejrzewam anemie...chociaz osłabiona szczególnie nie jestem...w sumie 2 mce temu skonczylam odchudzanie...w ciągu 4 miesiecy schudlam 12 kg- oczywiscie rozsadnie i zdrowo.. ale teraz te wlosy wypadające mnie przerazają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy podstawowym badaniu krwi wyjdzie czy masz anemie to chyba wystarczy ale z wynikami jak beda zle to lepiej idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahahahahahahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Byłam na poczcie tralalalalala I kasę ukradł męża brat!!!!!!!!!!!! Ale michu miał minę, ja tylko skwitowałam, że przyjemność po mojej stronie :-P I tu go mam, a tak mnie wyzywał od kur.... I ma gówniarz jeden, jak miło było to udowodnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo kurde!!! Michu mi zakazał rozmowy z nim grrrrrrrrrrrrrrr Żeby się nie denerwowała... A tak chciałam triumfować :D:D:D:D:D:D Ale co za debil, nie pomyślał, bo gdyby podpisał męża imieniem byśmy nie mogli nic na poczcie zrobić, a on swój numerd dowodu, swoje imię i nwet nie próbował podrobić.... Ja wiem, że on był pewnien, że nas zakręci, że nie było, ale ja mu tłumaczyłam, że w B-czy jest złożona reklamacja. Mówiłam mu też, że za tamten dzień gdzie cały przepłakałam, on mnie zeszmacił wyzwiskami, zrobię wszystko żeby go udupić buahahahahahaha moge dzis rodzic mam tyle energiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie tam pracusie. U nas dzisiaj jest kontrola, na szczęście nie u mnie, ale atmosfera się udziela. Ja chce już do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 20 min do domku :) Dziewczynki zyczę owocnego weekendu , żeby nais mężowie nas nie wkurzali w ten weekend. :):):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na tym ktg, wyszło zle :( Tak twierdziła lekarka, bo dziś byłam w zastępstwie u innej (ta co ma w szpitalu ksywę cerówa---kiedyś Wam o niej pisałam), skierowała mnie na patologię ciąży, że mam tam leżeć, dowiedziałam się o tym dopiero na izbie przyjęć, bo ja miałam zrobić tylko powtórne ktg!!! Zanim dojechałam do szpitala, leciało ze mnie jak z kranu, krew ale nie typowy dla niej kolor to se myślę, ok wody suuuper!!! Tylko dziwne było, że lekarka mówiła, iż główka nisko, a rozwarcia żadnego. W szpitalu ktg już wyszło lepiej, ale to krwawienie to od razu stwierdzili, że po badaniu czop śluzowy... To co ta menda mi go wybiła?????????? Fajny lekarz był, mówi no to skocz na fotel, ja sprawdzę jeszcze raz i pyta gdzie mieszkam ( a ja na książeczce stary adres to jest 20 km od mojego miasta) i ja mu mówię, że tutaj, nie ma się kierować tamtym adresem hehe, to mówi że się wybroniłam, bo by mi kazał zostać, bo według niego coś zaczyna się dziać!!!! Buahahaha ja już miałam nadzieję, że Malinka chce się do mnie przytulić hehe :D Mówił, że przecież dojadę jakby co, że mogę nawet dziś w nocy hehe, a mogę dopiero za tydzień, a mogę nawet przechodzić..... Ale coś tam jest na rzeczy!!!!!!! Już więcej nie pójdę do tej lekarki, choćby moja ginka mi kazała!!! Bo skoro to by naprawdę był ten czop, to Malinka nie jest przecież chroniona :( Achhhhhhh zawsze coś!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla sorry - już przeczytalam - musialam jakos ominac, bralas przed badaniem jakies proszki przeciwbolowe? a czemu mialas ten welfron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 kruszynka173.........24................3................ .........30.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1...........38. .....3.10.09......Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............30.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............21.......03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............19....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już 16...ale ten czas szybko mija:/ Zastasnawiamy się co zrobić z dalszą częscią dnia bo pogoda ładniutka:) Pozdrawiam i miłej soboty życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Wczoraj z tego weselicha wróciłam przed 22 Nie miałam siły siedzieć dłużej w takim hałasie, poza tym muszę się oszczędzać, bo co mi da siedzenie i balowanie, darmo się zmęczę, a jakbym miała iść tak rodzić Nie miałabym sił :D Michu wrócił około 2-giej Ma chłop zdrowy rozsądek, bo byłam pewna, że go namówią i upiją, ale on nienawidzi wódki :D:D:D:D:D A jak pił wino, to z niego brechali :) Dzisiaj poprawiny na 14-tą a ja mam nerwa, bo nie mam co na siebie włożyć ehhhh Dobrze, że tam nikt się nie nastawiał na wieeelki bal i byli ubrani eleganco, ale nie jak na karnawał :) Była też jedna w ciąży, 32 tydzień i o wiele, wiele większy brzuch niż ja, dlatego mi się goście dziwili dlaczego ja nie tańczę równo z nimi, bo pewnie myśleli, że to ona w każdej chwili może urodzić :) Buziaki na resztę dnia 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa 🌻 dziewczyny poniedziałek!Czas wracać:) Kawka czeka:) Herbatka też się znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×