Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

kurcze , kochane a miałyście może tak , że jak zaczęło bolec podbrzusze na okres , to bolało przez cały czas trwania okresu , owulacji do następnego okresu...bez przerwy codziennie? dodatkowo jakis takie lekkie zołte plamki na majtkach...i innych oabjawów żadnych.. teraz tak mam od poprzedniej owulacji...i tak caly czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy cały cykl mnie nie bolało podbrzusze,jak masz zabarwione upławy to może idź do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzą Wasi męzowie, ze siedzicie na kafe??:) Tak z ciekawości pytam. Bo ja własnie mojemu powiedziałam, kiedys tez mu wpsominałam. I mówię, szkoda, ze Linda nie mieszka w Sosnowcu, a On na to niech przyjadą do Nas na weekend:D Kochany... A tak w ogóle dziewczyny to uważam, ze powinnyśmy gdzieś wyjechac na weeekend odpocząć. Nie za daleko, ale w babskim towarzystiwe. Fajnie by było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ide zaraz do lekarza i taka jestem zestresowana że szok, bo mam nadzieje że bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula🌻 mój wie na poczatku byl zazdrosny z kim ja tak gadam ale jak pare razy ze mna posiedzial to juz mu przeszlo.Tez mojemu mowilam o Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edith powodzenia u lekarza🌻 Z kim tak piszesz, zawsze mnie mój pytał. Wiec mu poiwedziałam. Chciałam zetrzeć kurze. Co chwilka się odrywam i siadam do kompa. Może mi to sprzątanie do wieczora zejsć:) tak sobie nabiłam do głowy, ze wyjść mi teraz nie moze. Chcę gdzieś pojechać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Dula ma racje! Jedzcie na urlop wypoczac! Ja po urlopie zimowym i wycisku na nartach tak sie dotlenilam i odpoczelam ze w nastepnym cyklu zaszlam(pewnie ziolka tez pomogly, ale najbardziej ten urlop). A wczesniej przez pol roku nic bo sie zamartwialam. Zycze owocnych staran. U mnie juz serduszko ma 29 tydzien:) I robi niezle harce w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kiedyś uda Nam się umówić na jakiś wyjazd. Choćby na weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda , że praca przeszadza nam żeby jakoś normalnie pojechac i wyluzować się od stóp do głów. Podobno na wyjazdach najlepiej robi się dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to akurat Majka mamy blizej gór. Ja organizuję transport, więc wsiadamy i jedziemy.Echhh ale się rozmarzyłam:D Kiedyś to częściej gdzieś sie jeździło. Czasy były inne, więcej znajomych. ?Teraz jakoś tak każdy sobie, rzadziej się człowiek spotyka albo wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia u mnie to samo. chyba, ze ta sznasa była wczoraj i jej nie wykorzystaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula u Nas jest tak:praca,dom,praca,dom zero spotkań ze znajomymi bo jakoś się wykruszyli,pozakładali rodziny i nie wiem ale jakoś wszystko się rozbiło.Mówię o moich znajomych bo mąż z Sosnowca (ale to wiesz):P Ale mówił że u nich tez juz nie jest tak jak kiedyś jak rozmawial z kumplem na gg to każdy sobie zyje:( My jak jedziemy do teściów to mój nie ma czasu na kolegów bo siedzimy z rodzinka a potem odwiedzamy babcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystałam w 15 dc - niedziela wczoraj hih(przysługa dla męża :D bez starania :) hih a dzisiaj chyba spróbuję .. choć całkiem na luzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka , życie sie zmienia.. czasami nawet już takiej ochoty nie ma żeby gdzieś wyjść... albo ochota jest ale jakoś nic się z tym nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem to mi sie nawet wydje , że małżenstwo wszystko zmienia.... mam 22lata i to dopiero 2 lata po ślubie... i wydaje mi się ,że wszystko co najlepsze (oprócz urodzenia dziecka) już nam się przydazylo i koniec....pewnie dlatego też tak chce dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma 2 małzeństwa znajomych. Czasem się z nimi spotykamy. Ale strasznie dziwnie się cuzję bo tylko ja nie mam dziecka:/ W piątek mamy iść do nich na pieczonki na zakończenie sezonu. a mnie już dzisiaj się nie chce:D Wiecie że ja juz byłam w sklepie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widzę... bo coś cisza była nie pisałaś.. kupiłaś coś dobrego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na prawde łape doła. I jeszcze musiałam szukać leku na pęknięcie pęcherzyka, obdzwoniłam tyle aptek i u nas w żadnej nie mieli, tylko w łodzi jedna apteka ma jeszcze zapas. Normalnir ten nasz kraj jest chory, przeciez dziesiatki tysiecy kobiet sie leczy i teraz co bierze leki na owulacje i pęcherzyk nie peka i nie ma nigdzie leku na pękniecie. Normalnie takie rzeczy to tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także musze dziś jechac po ten lek do łodzi. Ale czego sie nie robi dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×