Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ja też zaraz idę robić obiad,tzn. krupnik będe gotować bo drugie danie mam z wczoraj. a w sklepie kupiłam wędlinkę, kabanosy, bułeczki, gazetkę i tyle:) Dobrze, że sklep blisko to szybko się uwinęłam:) Wczoraj mnie naszła ochota na słodkości. Kupiłam Nimm 2, toffifee i jadłam wieczorkiem aż mnie zasłodziło:D Czasem mam takie napady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zamówienie też nie robią?? Ale jaja. A daleko masz do łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robią, nawet juz nie produkują, tylko ta apteka ma jakiś zapas bo powiedzieli że współpracuja z przychodnia i musza miec zapas. Akurat do łodzi mam blisko 60km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napisałam smsa do męża , ze w tym cyklu nici z dzidziusia bo @ się zbliża i wiecie co mi odpisał ??aż muszę się wam pochwalić!!!!!! :D:D:D:D NO TRUDNO KOCHANIE TRZEBA WALCZYĆ DALEJ:D MI SIĘ TA WALKA PODOBA:D jeny az mi łezka do oka napłynęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia jesli go nie produkuja to wina lekarza ze jakis staroc ci przepisuje moze idz do niego i powiedz ze nie ma go w aptekach niech ci inny przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka jaki świetny sms. Taki mąż to Skarb!!! Też bym się wzruszyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje męża:) Brzusiowa 🌻 Basia- idź do gina jak radzą .. napewno jet jakiś odpowiednik tamtego leku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPISAŁ MI TRZY RÓŻNE ZALEZY KTÓRY ZNAJDE A JAKBYM NIE ZNALAZŁA ŻADNEGO TO JEST JAKIŚ SYNTETYCZNY TYLKO KOSZTUJE 10 RAZY DROŻEJ. ON WIE ŻE CIEŻKO GO ZNALEŹĆ, ODRAZU MI O TYM POWIEDIZAŁ I DLATEGO NA TEN KTÓREGO ZNAJDE DOSTANE RECEPTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka takie słowa odrazu podnoszą na duchu i aż chce się starac człowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wymykam sie :) już wcozraj mialam kupic snikersa i cos mnie przycmilo i zapomnialam ze mam ochote heheh/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff a w portfelu znalazłam tylko 2,60.. chybą mężu w nim myszkował ... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha na snickersa starczy:) Dziewczyny tzreba było mówić to bym Wam coś kupiła:D Robie porządki z kwiatami na balkonie, tzn. z tymi uschniętymi łodygami. Ale sobie brudu narobiłam. Idę polatać na odkurzaczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam snikersa...., mój pyszniutki :):) kurcze jeszcze tyllle do @ a ja już mam okresowe smaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mam siły...:D Kurde mają mi przysłać ksiazki i sie doczekać nie mogę. Już w zeszłym tygodniu myślalam że będą. Mój chodzi głodny i czeka na zupę. On jest jak małe dziecko, jak już czuje zapachy to doczekać się nie może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi narobiłyście smaku tymi słodyczami że aż musiałam delicje otworzyc bo sie nie mogłam powstrzymac, a miałam nie jeść słodkiego, miałam się troche odchudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×