Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Mała i Dula 😘 dziekuje za dobre słowo ja też mam nadzieję że to wyjdzie głupota jakaś niegroźna i szybko da się to wyelimniowac. A co do lekarza to ma bardzo dobrą opinię ale gdyby coś nie mógł wymyslic przyczyny mojej niepłodności napewno się skonsultuje z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem wam w ogóle że tyle naczytałam sie już tych wszystkich artykułów że byłam pewna to co mi powie i szczerze nie przezywam teraz tego bo już byłam na to przygotowana. I co najważniejsze mam to przegadane z moim M i wiem ze on zrobi wszystko co by nasz bobas się pojawił, a nawet gdyby w ogóle nam nie wyszło to wiem że nie bedzie miał ic przeciwko adopcji i to mnie bardzo uspokaja bo nie wyobrażam sobie przeżyć życia bez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith, po wszystkich badaniach sprobujcie monitoringu cyklu. mi pomogół. cały czas myślałam, ze mam owulację w określonym dniu cyklu, a okazało sie ze mam dwa dni wczesniej, dlatego nam sie nie udawało. głowa do góry, trzeba wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała lekarz mi mówił własnie o monitoringu ale to jak bede mieć wyniki swoje i męża i będzie wiadomo co mi jest to wtedy jak będzie mnie stymulował do jajeczkowania bo to u mnie z jakeczkowaniem najwiekszy problem yo wtedy będe musiała chodzic na monitoring, i zapowiedział że pasowało by aby mąz miał taka pracę żebty był codziennie w domu bo to nigdy nie wiadomo kiedy wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha edith, powiem ci jeszcze jedno, jak nie moglam zajść w ciążę to duzo czytałam. im więcej czytałam tym więcej głupich rzeczy wymyslałam. wiem, ze warto byc świadomym tego co się z naszym ciałem dzieje, ale nie raz to szkodzi i robi więcej zlego niz dobrego, bo człowiek za bardzo się wkreca. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę jeszcze, ze lekarz powiedział mi zebysmy sie starali dopiero od 2.01 i potem już przez pare dni co dzień. ale mój mąż wyjechał 3 i był dopiero 5. także wiesz nigdy niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że fajnie się dziewczynki ruszyły do pisania :) :) miłego wieczorku.. spadam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dowiedziałam, ze jestem w ciąży 3 dni przed terminem @. Taki niecierpliwiec ze mnie;) ja przytyłam około 2kg narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niedużo 2kg.... Esia a jak tam Twój brzuszek?? duży już jest?? no u mnie widać na zdjęciu na nk jaki jest wielgachny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to włsnie jest. Każda kobieta inaczej przechodzi ciaże:) Podobno dopiero po 20 tym tygodniu szybciej zaczyna brzuszek rosnąć bo dzidzia jest rozwinięta i teraz zaczyna roznąć. Tak mówiła moja gin. A może Ty Kruszynka wczesniej masz duży brzuszek a potem juz mniej się powiększy. Jak wyzdrowieje to też sobie zrobię jakieś foto i wrzucę na nk to same zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam w takim razie z niecierpliwością, będe miała porównanie :) u mnie to się jeszcze śmieją że to może jednak będą bliźniaki, ale na poprzednim usg się jedno schowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Zrobię zrobię, teraz jestem malo atrakcyjna:D Nochal czerwony, oczy załzawione:) A jak ruchy dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje ruchy, tzn takie kopniaczki na dole brzucha, ale ostatnio czytałam że maleństwa w okolicach 20 tyg mają czkawke odczuwalną dla mamy, więc nie jestem pewna czy to kopnaiki czy czkawka :) ale niesety mój M nie może tego poczuć bo jak tylko sie ręke do brzucha przyłoży, nieważne czy zrobie to ja czy on dzidzia sie uspokaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo:) Tatuś nic poczuć nie moze:)Też słyszalam o tej czkawce:) To w sobotę juz będziesz wiedziała czy synuś czy córcia:):) Koniecznie daj mi znac! Mnie wszyscy mówią, że wiedzieli, że chłopczyk bo mam brzuszek szpiczasty, że nie na boki tylko do przodu:) Jak rozmawiałam z gin na prenatarnych to mówił, że nie ma reguły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie kształt brzuszka itd nie wiele się ma z prawdą, ale jęsli tak by było to u mnie na 100% dziewuszka, bo mi poszło w boki, a i brzuch jest okrągły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za dziewczynkę:) u Nas mam nadzieję, że się uda za drugim razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ZROBIŁAM DZISIAJ OD NIECHCENIA TEST CIĄŻOWY I JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!DWIE KRECHY TAKIE TŁUSTE ŻE SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHODZĘ I PŁACZĘ RĘCE MI SIĘ TRZĘSĄ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wwwwoooooowwwwww!!!!!!!!! gratulacje kochana!!!! kurde no popatrz!!!!!!!!cudnie!!! ale szok!!genialna niespodzianka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka!!!!! gratuluję!!!!!!!!! co prawda smutno mi, bo zostałam sama,z tych dawnych staraczek, ale GRATULUJĘ z całego serca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia nie smutaj.. poprostu ty będziesz następna :)!!! majka przyznaj się zaszłaś jak dałaś na luz-prawda??? ja tak zaszłam i wierze ze to najlepszy sposob!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaszłam jak dałam na luz bo zmieniam tzn zmieniałam pracę a teraz muszę zostać w starej:) dzisiaj mam 14dfl i nie robiłam z pierwszego moczu testu:) 2 krechy:) to mam iść za 2 tygodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę na betę;)))) wiecie co mam cały czas w głowie takie niedowierzanie że może ten test był zepsuty albo coś innego:( TAK SIĘ CIESZĘ:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak idz za 2 tyg. ... a w miedzy czasie folik i kup witaminki.. luzuj duzo i no stres :) i tak bedziesz siedziala jak na szpilkach te 2 tyg bo tak bedziesz chciała je zobaczyc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majciu testy przeważnie psują sie w drugą stronę...pokazują brak ciązy :) beta prawde Ci powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×