Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

no majka moje gratulacje !!!! Jestem w szoku, ale bardzo, ale to bardzo się ciesze :) teraz proszę dbać o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim ja jestem szoku!!!! kupiłam witaminy FeminatalN i muszę zmienić dietę bo marnie jadłam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. co tu się dzieje ostatnio? Nowy rok zaczął się wspaniale. Jestem taka szczęśliwa, że Majce i Małej się udało, dziewczyny nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować. Pozdrawiam wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko ja to się tak cieszę z tej Twojej ciąży jakby to moja była!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak trzymałam moco kciuki, że w końcu się udało:) Będziemy razem spacerowały z wózerczkami. Teraz to juz musimy się spotkać, tylko niech śnieg troszkę odpuści!!! POchwaliłam się Tobą nawet mężowi. Tak mnie dzisiaj zaskoczyłas tym mmsem, ze szok!!! Masz 14 dc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak Nas jeszcze kiedyś opuścisz to się obraze!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no domyślam się:) ale widzisz troszkę odpuściłaś, przestałaś się nakręcać i proszę udało się... ja myślę że tak na prawdę psychika ma bardzo duży wpływ na te sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro idę na USG. Bo przy tej chorobie to się troszkę martwiłam czy jest wszystko w porządku i żeby się nie zamartwiać to się jutro na usg umówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy bum jak na przełomie września/pażdziernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powoli trzeba zastanawiać się nad zmianą nazwy topiku. Bo jeszcze kilka dziewczyn i staraczek tu nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z jednej strony się cieszę, że Wam się udało, a z drugiej mam doła, że ja z tej pierwszej tabelki chyba nie wyjdę, nie bądźcie złe, że to piszę, ale pisałyście, że można się wyżalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula👄 jesteś kochana wy wszystkie jesteście takie kochane!! Dula ja mam dzisiaj 14dzień fazy lutealnej:) Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 martacs................29............................... ............01.02.2010 edith26................26.................17........... ..............11.02.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........20......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... laura33.........34..........9............7........12 września 2010...? mała_81........28..........6............5...........29.0 9.10 majka242.......29.......................??..........11.10.10 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta jak mozemy być złe?!! Kochana Tobie też się uda! Zobaczysz kiedyś wspomnisz moje słowa. Ja wiem, ze jest ciężko, bo sama się starałam 8 miesięcy i w tym czasie dziewczyny zachodziły w ciąże ( dzisiaj są już mamami:):) ) a ja dalej nic. Aż w koncu się udało! Ty też się doczekasz swojej dzidzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa no i sikańca nie robiłam z pierwszego moczu:) i dwie tłuste krechy!! Martuś kochani rozumiem co czujesz:(ciężko powiedzieć cokolwiek bo naprawdę wiem co czujesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko własnie nie mogłam zrozumieć z tymi dniami:):) Czyli jesteś po terminie @?Bo na tych fazach to sie już całkowicie nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak jak napisała Dula będzie dobrze zobacz kochana ile nas teraz będzie Cię dopingować:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa no to teraz wszystko wiem. Więc Kochana spokojnie mozesz w przyszłym tygodniu isć na usg bo to będzie bodajże 6 tydzień. Ja tak byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jak sie cieszę:) Chyba zupy nie ugotuje bo od kompa nie odejdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za słowa otuchy, trzymajcie za mnie kciuki. Ja jestem na bieżąco jeśli chodzi o topik, ale nie piszę nic, bo właściwie nie mam co, u mnie tylko liczenie od @do @, a między tym nadzieja, że się może udało...Jednak cieszę się z Waszego szczęścia, bo pojawia się dla mnie "światełko w tunelu" że trzeba wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka a miałaś jakieś objawy, które Cię skłoniły do zrobienia testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś zero objawów po prostu zero :) Dula od razu do męża zadzwoniłam płakałam jakby mi ktoś krzywdę zrobił:) mówie wam jak weszłam do łazienki sprawdzić test tzn zobaczyć 1 krechę i jak ujrzałam 2 to powiedziałam na głos sama do siebie"ten test jest popsuty!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Martuś przez te wszystkie miesiące brałam jakieś wspomagacze a od stycznia nawet kwasu foliowego nie zażywałam bo po co jak i tak nie będę w ciąży ja już się psychicznie poddałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×