Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Rozpisałam się i mi wcięło:) Masz rację Majeczko już coraz blizej...20 maja idę na wizytę do gin i myślę, że jeszcze w maju urodzę:):):) No chyba żebym się pomyliła ale tak coś czuję. Ja od połowy zeszłego tygodnia nie pracuje i powiem Wam, że jakoś mi tak brak tego...Jeździłam co prawda tylko na 4h 3 razy w tygodniu ale zawsze to trzeba było się wyszykować i wyjść a teraz zajęć sobie szukam na siłę bo strasznie mi się nudzi:):) A Ty Majeczko uciekaj na L4 jak tylko się będzie dało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........36...........8.06. 2010............ labudka82........27.........15...........35..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........36..........10.06.10 Filip EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........20.........2 2.09.2010 r. majka242.........30......................19..........11. 10.2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja idę na wizytę w czwartek i zobaczymy co mi powie. Jeśli chodzi o obniżenie brzuszka to trudno mi stwierdzić tak naprawdę, bo ja już dłuższy czas nie zakładam nogi na nogę ;) z tym że ja mam na plusie pewnie jakieś 17 kg i mam ogromny brzuch:) Jeśli chodzi o torbę to ja jeszcze się nie spakowałam, ale w tym tygodniu to zrobię... muszę najpierw poprasować ubranka :) aha a w środę idę na usg, więc okaże się jak duża jest moja córcia ;) a Wy dziewczyny ile macie na plusie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio jak byłam u mojej gin to miałam 10 kg na plusie, ale to było dwa tygodnie temu. Zobaczymy jak będzie za tydzień bo napewno coś przybyło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dula to widzę że dużo nie przytyłaś... ja w sumie na początku też dużo nie tyłam, ale na wizycie w kwietniu miałam przez miesiąc +4kg więc sporo, no i tak liczę że teraz też pewnie ze 3 doszły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy ile będe miała na plusie do porodu:) Ale tak nie przytyłam za dużo, choć sama się dziwie bo brzuszek mam już spory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny nie ma co sie przejmować waga w ciąży.Ja w pierwszej ciąży przytyłam 18-20 kg gdzie syn ważył 4200 do tego wody, łożysko,macica,piersi:) Po 3 miesiącach śladu nie było, po kg :) Nie ma co się stresować ważne żeby dzidzia zdrowo sie w brzuszku chowała:) Wszystko wylatamy po porodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny😘 Dawno sie nie odzywałam, ale jakoś tak wyszło chyba z zapracowania. Musze się wam przynajmniej pochwalić bo padne jak nikomu nie powiem a narazie trzymamy z mężem to w tajemicy " będziemy mieli dzidziusia :)". Dopiero poczatek więc dlatego nikomu nie mówimy ale mnie język świerzbił żeby komus powiedzieć. Lekarz ciąże potwoerdził ale dopiero w przyszłym tygodniu ide sprawdzic czy serduszko bije i czy dobrze się dzidzi rozwija i wtedy dopiero powiemy wszystkim jak bedzie ok. Powiem wam że prawda jest że trzeba przestac o tym mysleć , bo kiedy zaszłam w ciąże to był ostatni cykl przed rozpoczęciem leczenia tabsami i całkowicie spisałam ten cykl na straty a tu prosze jakie było dla mnie ździwienie jak @ nie przyszła. Teraz tylko mrtwie sie czy dzidzius sie rozwija prawidłowo i mam nadzieje że bedzie w porządku. Trzymajcie kciuki za oją dzidzię:) Dula trzymaj się juz nie długo synuś będzie z Tobą 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDITH!!!!!!!MOJE GRATULACJE!!!!!! Jak będziesz miała potwierdzone wszystko u gina to wpisuj sie do tabelki:):):) Tak to prawda,że trzba o tym przestać myślec to szybciej sie uda:) jak sie czujesz???jakies objawy:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith moje gratulacje !!!! Jeśli chodzi o wagę to ja się nie przejmuje, bo i tak nic na to nie poradzę że tyle mi przybyło :) a po za tym wiem że i tak to zrzucę i tak :) Wczoraj wyszykowałam łóżeczko dla Gabrysi, no i teraz mój kot znalazł sobie nowe miejsce do spania... jak tylko widzę że śpi w łóżeczku to go przeganiam, ale zastanawiam się jak to będzie jak dzidzia już tam będzie spała....mam nadzieje że później przestanie tam wchodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki! Edith bardzo się cieszę i trzymam za Ciebie mocno kciuki. Daj koniecznie znać jak bedziesz wszystko wiedziała :) Maja cieszę się, ze czujesz już ruchy, ja też od jakiegoś tygodnia zauważyłam, ze maleństwo duzo mocniej się wierci. Dula u Ciebie to już tylko czekać az dzidziuś postanowi wyjść z brzuszka. Byłam wczoraj u lekarza potwierdział, ze jemu ewidentnie dzidziuś wyglada na syna.także powoli się oswajam z tą myslą, że bedzie syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka musisz uważać bardzo, koty to uparciuchy. wyganiaj kociaka do skutku to sie nauczy, ze to nie jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........37...........8.06. 2010 Gabrysia labudka82........27.........15...........35..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........36..........1 0.06.10 Filip EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........20.........2 2.09.2010 r. majka242.........30......................19..........11. 10.2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........37...........8.06. 2010 Gabrysia labudka82........27.........15...........37..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........36..........1 0.06.10 Filip EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........20.........2 2.09.2010 r. majka242.........30......................19..........11. 10.2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........37...........8.06. 2010 Gabrysia labudka82........27.........15...........37..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........36..........1 0.06.10 Filip EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........21.........2 2.09.2010 r. majka242.........30......................19..........11. 10.2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja na szczęście kota nie posiadam a piesek jest za mały do jakichkolwiek takich wyczynów. Ale musicie Kruszynko twardo dawać do zrozumienia bo sobie potem rady nie dacie. Ja już po sniadanku, zastanawiam się co tu dzisiaj robić:) Bo ja to zawsze musze miec jakies zajęcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za gratulacje dziewczyny, oczywiscie jak tylko lekarz potwierdzi bicie serduszka wpiszę sie do tabelki, ale póki co mam jeszcze tydzień, bo byłam tydzień temu i potwierdził ciąże, ale wszystko bedzie pewne jak serduszko bedzie juz biło oczywiscie:) Co do objawów to mam nudności rano, i popołudniami jak po pracy się na chwilę nie położe to nie funkcjonuje, no i całkowity odrzut kawy i słodkiego, nawet na sam widok mnie mdli. Dula i Kruszynka dopiero co napisałyscie że jesteście w ciąży a tu się już szykujecie do porodu, ale ten czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego zapomniałam napisać EDITH GRATULUJĘ CI BARDZO SERDECZNIE!!! Cieszę się strasznie, kolejna ciężaróweczka do kompletu! Dużo zdrówka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz, ze jak pójdziesz za tydzień do lekarza to wszystko będzie ok. Ja też na początku taki niecierpliwiec byłam, no ale nie ma się co dziwić:) A czas mija strasznie szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Ja też należę do niecierpliwców;) Edith wszystko będzie dobrze;) niedługo brzuszek zacznie rosnąć:) SUPER!!!!!!!!! Czekamy na reszte dziewczyn z górnej tabelki:):):):) U mnie znowu pogoda do d..y:( leje od rana w poniedziałek była wielka burza z gradem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Jak tam brzuszki. Dawno po mnie i po Majce nikt nie dopisywał się do środkowej tabelki, dlatego Edith czekamy, najwyższy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :-) dawno się nie odzywałam, bo właściwie nie miałam nic konkretnego do napisania, u mnie nadal bez efektów, pojawiło się jednak małe światełko w tunelu: wykryto mi polipa w macicy, który może być przyczyna braku ciąży. Jestem umówiona na zabieg histeroskopii? Czy któraś z Was przechodziła ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wczoraj byłam na USG i naoglądałam się swojej córci :) ułożenie ma prawidłowe czyli podłużnym główkowym :) jak ją oglądał to mówił że jest wszystko Ok więc bardzo się ciesze :) w tej chwili waży już 2800, więc urodzi się coś ok 3500 więc prawidłowo :) Wczoraj zapakowałam torbę do szpitala, jestem w pełnej gotowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko to super, ze z Małą wszystko ok! Już zaniedługo będziesz ją miała przy sobie! Ja to się już doczekać nie mogę:):) Wstałam rano zjadłam płatki i tak pojadłam:):) A przed ciążą prawie nigdy mleka nie piłam, a tak gdzieś od miesiąca to prawie codziennie tak mi się chce:D herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orientujecie się jak to jest z tym starzeniem łożyska?? bo ja mam już 3 stopień i tak się zastanawiam czy to bardzo źle?? co prawda mam dzisiaj wizytę u gin więc się dowiem, ale może wy coś wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×