Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Iwonko nie pażdziernik:DAle ze mnie gapa:)Miało być 11.06.2010:) Majeczko jak było u koleżanki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula👄 było super pogadałyśmy popróbowałyśmy i wróciłam do domu bo jej mąż z pracy miał wrócić, a głupio tak siedzieć,pewnie zmęczony i głodny tylko bym przeszkadzała:D do tego ma 2 małych dzieci bozzzzeeee głowa mnie bolała:) naprawdę ja uwielbiam dzieci ale np.skakały po wypoczynku prawie mi na głowę wchodziły, nie mogłyśmy pogadać bo one akurat teraz chciały mówić(4 i 7 lat)głowa boli naprawdę nie zrozumcie tego źle ale jak weszam do domu to ąz tak przyjemnie cicho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ale literówek:) przepraszam:) %%%%% pyszne zrobiła tzw. kawówkę:) mniam mniam coś al'a ajerkoniak z kawą rozpuszczalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm spróbowałabym takiego trunku. Ale sobie muszę poczekac troszkę:):) Rozumiem Cię Kochana o co ci chodzi z tymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Pani Doktor jest zazwyczaj sympatyczna:) Przy okazji obejrzałam sobie oddział:) a USG mialam robione na sali porodowej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie jestem zadowolona! W przyszłym tygodniu mam iść na wizytę już ze zrobionymi badaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpisałam się i mi znikneło:( Moja lekarka była na położnictwie, a na usg zabrała mnie na ginekologię. Na drzwiach napisane było"sala porodowa, septyk". Była tam leżanka kolo aparatu usg, łóżko takie wielkie i kozioł podobny do tyvch co lekarze mają w gabinetach, a nad nim taka wielkkaaaa lampa:) Nie widziałam jeszcze takiej nigdy:)Ogolnie to stres miałam taki jak chyba nigdy w życiu bo ja nie znosze szpitali!!!:( Do męża mówiła, ze jak będe rodzić to zemdleję przed porodówką:) No ale sa plusy...przynajmniej wiem już jak taka sala wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry dziewczyny! Która chętna na kawkę lub herbatkę??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo🌻 Wyspałas się Kochana?? Mąż po meczu zadowolony?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie wiem,ze wygrali dlateog pytam czy zadowolony:):) Ja wieczorem nie mogłam zasnąc, kręciłam sie na łożku do 24:( a wstałam o 7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorja wieczorem tak dziwnie sie czułam jakby mi coś siedziało na żołąs\dku. Ale dzisiaj narazie ok:) W pracy jestem, własnie będe jadła śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję:) Kiedyś mogłam nie jesc do 15, a teraz jeszcze dobrze nie wstanę a już głodna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniedługo to tylko na posiłki się będe budzić:D Ale pogoda u mnie paskudna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×