Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Kochane, ja uciekam, zajrzę do Was wieczorem, buziaki ;* i duuuuzo dobrego humorku dla Was :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja się czuję dobrze. Jedynie wiecznie jestem śpiąca i zmęcozna:) No i dzisiaj bardzo mi się daje we znaki ból głowy, ale to moze dlatego, że dosyć dużo krwi mi wzięli do badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja się czuję dobrze. Jedynie wiecznie jestem śpiąca i zmęcozna:) No i dzisiaj bardzo mi się daje we znaki ból głowy, ale to moze dlatego, że dosyć dużo krwi mi wzięli do badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja się czuję dobrze. Jedynie wiecznie jestem śpiąca i zmęcozna:) No i dzisiaj bardzo mi się daje we znaki ból głowy, ale to moze dlatego, że dosyć dużo krwi mi wzięli do badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem:) Działam z pizza:) Zachciało mi się takiej domowej...;) Głowa mi pęka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest pogadać tak z Wami dziewczyny, nigdy wcześniej nie zapisywałam się na żadne fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że macie za sobą miły dzień dziewczyny ;) mnie dopadło tej jesieni takie zmęczenie, że na nic nie mam siły... a tu tyle pracy przede mną... najchętniej bym została w łóżku do wiosny... chciałabym, żeby już była połówka listopada ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei lubię dużo pracy, przyznam jestem pracocholkiem :-) denerwuję się jak nie mam co robić, dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie marzę, żeby się nam udało zaciążyć na Święta, byśmy mogły sprawić rodzince prezent wspaniałą nowiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam pracować, działac na wysokich obrotach...tyle że nadal szukam pracy w zawodzie... masakra... ale czasem cierpliwość i determinacja poplaca prawda? może wszystko zacznie się jakoś ladnie ukladać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się tych myśli, bo potem rozczarowanie jest dla mnie bardzo bolesne, unikam więc celowo wyobrażania sobie tych cudownych chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli stworzysz sobie ten obraz, i będziesz go pielęgnowala w swoim umysle, szybko przekonasz się, że cuda się zdarzają ;) tak samo jak pecha, można uwierzyć w szczęście, pielęgnuj to w sobie, by to o czym marzysz nie było tylko marzeniem... uwierz, wiara działa cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko to, co dzieje się w naszym zyciu bierze poczatek z myśli, nie bój się mysleć, że możesz być szczęśliwą ;) pomalutku zmieniaj w sobie nastawienie, zobaczysz jak zdumieją Cię efekty! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nad tym pracuję... zawsze mialam z tym problem, byłam pesymistką, spotykały mnie przez to strasznie przykre rzeczy...teraz pracuję nad sobą, w pewnym sensie uśmiecham się do świata ;) i widzę już efekty, maleńkie wprawdzie, ale przecież życie składa sie z takich małych fragmencików, dobrze kiedy można je zamienić w szczęście ;) a gdyby nam się udało, podarujemy swoim polówkom na swieta robalka małego na fotce z usg ;) co ty na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, po prostu brak mi słów, żebym i ja kiedyś tak myślała, ale ponoć z jakim przestajesz takim się stajesz, więc mów do mnie jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) szczęście to jest coś co każdy z nas ma w środku...tylko trzeba to wydobyć :) też to masz...pomyśl tylko, ile jest rzeczy w Twoim zyciu za które możesz być wdzięczna ;) będziesz miała dzidziusia, spokoooojnie ;) też już się nie moge doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie, owulka będzie niedługo hm? za kilka dni ;) może trzeba wykombinować jakiś wieczór we wdoje...hmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie ma Majki, ale na pewno to przeczyta i również poczuje się lepiej, pozdrowienia dla Ciebie Majeczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) poczekajcie kochane, za niedługo wrócimy na to forum, i będziemy wspominać ten dzien, kiedy tak mocno czekałyśmy na nasz cud, jak poznawałysmy się, a w brzuchu będziemy mieć już małego lokatora... będzie wspaniale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz wg usg zasugerował że już teraz ;) zresztą, w tym miesiącu mam ból owulacyjny i o dziwo śluz! wow bo nie moglam sie go nigdy dopatrzyć, więc ja na tej podstawie... maximum bedzie wg gina w weekend ;) więc tak co drugi dzień ;) się przytulam ;) miałam problem z okresleniem plodnych dni u siebie, a u Ciebie jak wygląda obserwacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×