Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

hallo ;) Witajcie ;) przyszłe Mamusie ;) Majeczko, glowa do góry!!! wszystkie wiemy, że latwo jest komuś doradzić, że wszystko bedzie dobrze ;) i jak trudno jest w to uwierzyć!... czasami taka jest droga do szczęścia, pełna obaw... Przyjmijmy to jako w pewnym sensie terapię ;) bo skoro można leczyć się połykając proszki, można też przyjmując do świadomości pozytywne myśli prawda? i tego serdecznie Wam i sobie również życzę ;) zacznijmy od pobudki: budzimy się i myslimy tylko o tym - że super dzień przed nami, że czeka nas tyle dobrego! trzeba życiu dodać pasji, połykać je i cieszyć się, że jesteśmy i tyle cudownych momentów mamy przed sobą!! ;) Jeśli mamy niedługo zostać mamusiami, bądźmy mamusiami szczęsliwymi ;) wtedy nasze dzieciątka też takie będą ;) Całuski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula ;) jak ja bym tak chciala !!!!!!! ;O mieć normalną pracę ;) i fasolkę w brzuszku :) mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no muszę się pochwalić, że pod Twoim wpływem Fridka mam inne nastawienie dzisiaj, juz nie myślę o staraniu na siłę, co będzie to będzie, uznałam że jestem rozpieszczona, bo wymagam zbyt dużo od zycia, bo w gruncie rzeczy mam wspaniałe życie, jestem zdrowa, sprawana, mam świetną pracę, niedoceniam męża-jest super-nie przesadzam, będę miała śliczny domek (jesteśmy na etapie budowy), mam fajną rodzinkę, mogłabym, wymieniać jeszcze wydaje się , że w nieskończoność. Wiec koniec użalania się nad sobą. (Mam nadzieję że ta euforia nie jest tylko na dziś :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym by mieć ciężko z chodzeniem też mi się marzy ;) Witaj Koniczynko:) tak sobie pomyślałam... że u Ciebie za 6 tyg będzie już dzidzia, a ciekawe ile tu u nas wydarzy się przez ten czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, 6 tygodni to dużo czasu, że by coś nazbroić nie Fridka ? Ach to za 6 tygodni będziemy ciociami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezyjka, Czuła iinne mamusie: Czytałyście może artykuł o wpływie rtęci zawartych w szczepionkach na nasze dzidzie? To poprostu oburzające że nie da się z tym nic zrobić. A nasz rząd wspaniały woli ukrywać fakt umieralności niemowląt i różnych chorób przed nami!!! Wpiszcie sobie w google"szczepienia w polsce a rtęć" i od razu wyskoczy wam List otwarty prof. dr Maria Doroty Majewskiej Kierownika Katedry Marii Curie Komisji Europejskiej . Warto to przeczytać. Może któraś z was wie czy można zakupić inne szczepionki dla dziecka takie z małą zawartością toksycznej rtęci? Córkę do tej pory normalnie szczepiłam w przychodni, ale teraz to już nie wiem co zrobię w przypadku synka. Chyba nawet nie zgodzę się na szczepionki szpitalne jeżeli tylko są jakieś inne alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Martuś? jakie to w gruncie rzeczy proste? ;) ja też kiedyś miałam baaaardzo duzo, musiałam stracić coś żeby to docenić i teraz buduję na nowo wszystkie te sprawy, doceniając po kawałku wszystko czego nie dostrzegalam nigdy wczesniej... teraz muszę wierzyć, że wszystko się pouklada (praca praca praca ;) ) uśmiechaj się, spełniaj marzenia, te drobniutkie (mnie się one kojarza z małymi szklanymi niebieskimi kuleczkami, ktore w cudowny sposób rozpraszają światło otaczając się magią i baśniową aurą ;) ) spełniaj je więc i nieustannie ,,produkuj'' nowe, by Twoje zycie mienilo się tym cudownym światełkiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Myślę że za 6 tygodni a nie wcześniej, chociaż już prawie mamy wszystko. Najwięcej kosztował wózek, ale co tam. Poprzednio z córką wszystkiego mi brakowało bo nie miałam w ogóle kasy, a teraz już mogę sobie pozwolić na więcej, zwłaszcza że becikowe trochę zwróci:) Wózek poprostu przepiękny, trochę się bałam bo kupiony na allegro za 1500(normalnie kosztuje 2000) i nie byłam pewna czy to nie oszystwo, ale przyszedł więc super! Prześliczny Chicco Trio Scoop 2010 3 w jednym z fotelikiem kolor Africa(śliczny pomarańcz). Jestem po prostu zachwycona a córka już wozi w nim swoje misie! Chyba było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... nie wiem... ja zawsze uwielbialam pisać, ubierać w słowa wszystko co czułam ;) cieszę się, żę mogę nimi pozytywnie wpłynać na nasz mały kawałeczek świata ;) Dziewczynki Kochane, za parę godzin do Was zajrzę, teraz jadę do pracki na kilka godzin, ale jestem Z Wami caaaałym serduchem, buziaki ;********************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, że zakup się udał, rozumiem Twoje obawy, bo sama gdy kupuję coś na allegro , a kosztoje to sporo, to do monentu aż przyjedzie kurier podświadomie się boję, czy to aby nie klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rtęć w postaci thimerosalu była i nadal jest dodawana do wielu szczepionek niemowlęcych w Polsce ...Najbardziej niepokojącym zjawiskiem jest obserwowany prawie na całym świecie kilkunastokrotny wzrost zachorowań na choroby psychoneurologiczne (autyzm, ADHD, upośledzenie umysłowe, padaczka i inne) w ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci...W Polsce umieralność niemowląt (obecnie około 6-7 na 1000 żywych urodzeń) jest ok. 2 razy większa niż w krajach skandynawskich, gdzie wynosi ona około 3/1000. Co więcej, w r. 2007 umieralność polskich niemowląt wzrosła w stosunku do roku poprzedniego ...Polskie niemowlęta w pierwszych 18 miesiącach życia otrzymują 16 obowiązkowych szczepień przeciw 10 chorobom: gruźlicy, żółtaczce B, błonicy, krztuścowi, tężcowi, polio, odrze, śwince, różyczce, i zakażeniom Haemofilus influenzae b. Dodatkowo zalecane są szczepienia przeciw: Streptococus pneumoniae, Neisseria meningitidis, rotavirus, influenza virus, herpes virus varicellae, i hepatitis A virus, co może stanowić razem liczbę 26 szczepień w pierwszych 24 miesiącach życia. ...Ta ilość rtęci jest 83 razy większa od uważanej przez EPA za bezpieczną (0,1 μg Hg/kg/dzień) dla dorosłego człowieka. Dla 4 kg niemowlęcia będzie to dawka Hg (rtęci) 125 razy większa niż uznana za bezpieczną dla dorosłej osoby. To jest poprostu przerażające!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ Ania_29................29.................8............ ..............2.11.09 edith26................26.................13........... ..............03.11.09 karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 marzencia864........23..................8............... ...........05.11.09 mała_81...............28..................4............. ............06.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 laura33................33..................7............ .............09.11.09 majka242..............29................................ ............17,11.09 Fridka..................29.................11........... ..............17.11.09 martacs................29............................... ..............22.11.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Klapaucius26..26..........6..........36........28.11.09 ....Radosław Koniczyna30..30..........7..........30........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........27........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3..........25....... luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?........czerwiec 2010............. dula.............26..........8...........9.........11.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........7.........13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczynka rzeczywiście...Straszne!!:( Kruszynka i Esia gdzie się mamuśki podziewacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej klapacius, jak tam u ciebie? Będziesz szczepić swoje małe normalnie szczepionkami z toksyczną rtęcią czy może jakoś prywatnie? Wkleiłam powyżej fragmenty artykułu o toksycznych szczepionkach używanych obecnie w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera. alergia i astma też jest efektem podawania tych szczepionek w wieku niemowlęcym, a moja mała choruje na oba. Udało mi się tylko zminiejszyć te dolegliwości ale nie zaniknęły całkowicie!!! "nieszczepione są na ogół zdrowsze, znacznie rzadziej chorują na choroby psychoneurologiczne, astmę, alergie oraz inne choroby typu autoimmunologicznego, i lepiej radzą sobie z chorobami zakaźnymi "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) powiedzcie mi co mogę wziąć na ból głowy?? od wczoraj mnie strasznie boli, co prawda brałam apap ale nic mi nie pomógl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też widziałam:) Kruszynka ja wczoraj walczyłam z bólem głowy, myślałam że już umieram:( Ale przetrzymałam, a około 21 już spałam. Dzisiaj na razie nie boli na szczęscie:) Kuzynka, która niedawno urodziła mówiła, że można apap lub codipar. Ale ja jednak mimo wszystko wolałam nie brać tabletki. Już się boję normalnie kolejnego bólu. Zanim nie zaszłam w ciąże często bolała mnie głowa i musiałam brać tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no racja jutro jest 31 :) no wlasnie mi siostra też o apapie mowila...tez nie chcialam brac, ale juz wczoraj nie moglam wytrzymac, a dzisiaj nie jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)ale tu dzis gwarno:)ja wrocilam od fryzjera,a co tam:)zaszalalam hehe.Buziaki na caly dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec roku szkolnego. Pod wieczór matka zagląda do pokoju córeczki i znajduje na łóżku następujący liścik: DROGA MAMO!!! Nareszcie koniec szkoły. Dla mnie już na zawsze. Jestem od dawna zakochana i postanowiliśmy z moim chłopakiem wreszcie "się urwać"... Wiem, że Tobie się to nie spodoba, ale on jest taki słodki! Te jego tatuaże i piercing na każdym kawałku ciała... A ten jego motocykl! Ali (tak nazywa się mój miły) twierdzi, że jazda na nim w kasku to grzech. Ali jest na moim punkcie kompletnie zwariowany. Mówi, że go uratowałam, bo ten alkohol by go w końcu zabił... Aha, i najważniejsze. Będziesz miała wnuka! Tak się cieszę! Kolega Alego ma gdzieś w lesie drewnianą chatkę. Trzeba ją wyremontować i nie ma w niej światła ani wody, ale to będzie nasz nowy dom. Nie martw się! Będziemy mieli z czego żyć. Ali ma kapitalny pomysł! Będziemy uprawiać marihuanę i sprzedawać ją na mieście. Ma być z tego kupa forsy. Tak się cieszę! I nie martw się proszę. Wkrótce będę miała 14 lat i naprawdę mogę na siebie sama uważać. Mam tylko nadzieję,że szybko pojawi się ta szczepionka przeciwko AIDS. Alemu bardzo by to pomogło.... Twoja ukochana córeczka. PS.Wszystko bzdura!!! Jestem u Krychy i oglądamy telewizję. Chciałam Ci tylko uświadomić, że są gorsze rzeczy niż to świadectwo, które znajdziesz na nocnym stoliku. Buziaczki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×