Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

mój już widać :) stare spodnie tylko tyle ze wchodzą mi na tyłek i przytrzymuje je paskiem :) a takto już w ciążowych musze chodzić :) będziemy musiały zrobić sobie zdjęcie i dać do oceny dziewczyną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak brzuszek już urósł troszkę. Ale w niektóre spodnie się jesczze dopinam, tylko jak siadam to guzik musze rozpiąć:) Kruszynka tak, miała takie urządzenie z głośniczkiem. A co do tygodni to ja mam 13 tydzień i 1 dzień i to jest 14 tydzień! To tak jak ktoś by poiwedział ( dla przykłądu podaje) 3,5 miesiąca to jest 4 miesiąc w toku. Tak licze ja i tak moja gin liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane. no mój organizm najwidoczniej robi sobie jaja ze mnie, niestety jedna kreska, pewno za godzinę wyjdzie ta druga, ale taki wynik to o dupe rozbić!!! zostaje mi tylko cierpliwie czekać na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i wczoraj weszłam u gin na wagę a waga stoi w miejcu, taka sama jak 4 tygodnie temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzecnia a miałas ten test ultra czuły?? Bo mnie na nim nabardzije było widac drugą kreskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz z ciekawosci zobaczyłam w kalendarzu jak to z tymi tygodniami odnosi się do terminu porodu i dobrze liczę. Wczoraj moja gin mówiła ze konczy mi się 13 tydzień, a dzisiaij zacznie mi się 14 i się skonczy w czwartek i tak do czerwca:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suoer dziewczyny tylko ciepło sie ubierac - dbac o brzuszki. Marzenci moim zdaniem powinnas kupić jakis dobry test. One sie nie mylą mało realne zeby ci sie wczorajszy popoludniowy test pomylił na tak. To tak nie działa. Wyczytałam gdzieś ze ona szybciej na nie sie pomyla niż na tak. także kup bardzo czuły test i działaj. Aha ten wczorajszy popołudniowy to kiedy wskazał 2 kreski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba Acon ten test ultraczuły się nazywał. Może zapytaj w aptece. Mnie z popołudniowego moczu ciaze wykrył przed terminem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam wizyte 14 grudnia, więc zobaczymy co waga pokaże, choć myśle że dużo mi nie doszło :) No dobra czyli u mnie też 14 tydzień :) jako to ładnie brzmi :) a jeszcze niedawno był 5 tyd ;) Marzencja ja myśle że powinnaś jeszcze troszkę poczekać cierpliwie, albo @ przyjdzie albo wyjdzie 2 kreska .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 martacs................29............................... .............07.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edith26................26.................15........... ..............22.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? karla83 ................26 ................11 .......... ..............??????? basia29................29..................9............ . ............?????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........40.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........32........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 29....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........14.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........14........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........13.......13.06.2010.Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie jak wczoraj z moją lekarka rozmawiałam to tez mówiłam jak ten czas szybko mija. Juz 14 tydzien. Nie zdążymy się obejrzeć a będziemy na półmetku. Ja następna wizyta za 4 tygodnie. Dziewczyny poiwedzcie mi jak jest z farbowaniem włosów w ciąży? Mam już takie odrosty, że patzrec na siebie nie mogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tez tak myślę! Nie wytrzymałabym za długo z takimi jakie mam:) Farbowałas farbą? bo ja tylko słyszałam, ze nie można rozjaśniaczy używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no będę czekać cierpliwie,wydaje mi się że skoro można zablokować zajście w ciążę, to i można przyjście @. a testowałam "bobo-testem" niby po 6 dniach ma wykryć ciążę, ale hcg wykrywa od 25mlU.aaaa cholera ześwirować można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też słyszałam o rozjaśniaczach, choć to też chyba nie jest do końca prawdą.... tak farby używałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja robiłam test to 2 razy wyszły mi słabe kreski i tak naprawde do tej pory (bo zostawilam je sobie na pamiątke) jak patrze to kreski się nie zmieniają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zostawiłam sobie testy:) Ale dawno na nie nie patrzałam. Aż dzisiaj z ciekawości zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja wlasnie kawke wypilam :) dzis szykuje sie na imprezke - troche mam rzeczy do zrobienia - pranie, sprzatanie, gotowanie, wiec nie zabawie u Was dlugo :) milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile dzieci planujecie mieć?? ja własnie się zastanawiam, ale napewno chciałabym mieć 2 chłopca i dziewczynke, choć nie chyba 2 dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co chcialabym miec wogole dzieci... wczesniej chcialam miec dwojke lub trojke a teraz tak sobie mysle ze i jedno mi wystarczy, a tak szczerze to wydaje mi sie ze na drugie to juz bede za stara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chiała mieć dwojkę. Ja juz tak bym chciała wedziec jakiej płci dzidziusia noszę w sobie że coś niemożliwego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki. ja chce miec 3.... narazie tak sobie mysle o fajnej duzej rodzinie.ale pewnie przezycia z porodu zweryfikują moje marzenia..na jakis czas :) jejku musze zaczać szybko sie smarowac i uelastyczniac bardziej skore, nie chce miec rozstepow..moja mama urodziła mnie i siostre i ani jednego nie ma..-mam nadzieje ze bede miala to po niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×