Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ basia29................ 29..................4........................05.05.09 online-79...............30..................2........... .............09.05.09 dula.....................26..................3.......... .............10.05.09 anczur.................20..................3............ ............08.05.09 Ania_29.................29.................4............ ............12.05.09 labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... 24.05.09 Iwona77................32.................4............. ...........24.05.09 majka242............. 29..................24......................04.06.09 Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............19 .......29.09.09....? czuła.............25...........1...............19. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................12.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................10........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................5........14. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Po obiadku u mamusi i małej drzemce już jestem:) Bo wczoraj byliśmy na pieczonkach i dosyć późno poszliśmy spać:) @ jeszcze nie dotarła... Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przylazła wstrętna @....Brak mi słów... STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ basia29................ 29..................4........................05.05.09 online-79...............30..................2........... ............09.05.09 anczur.................20..................3............ ........... 08.05.09 Ania_29.................29.................4............ ...........12.05.09 labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... .24.05.09 Iwona77................32.................4............. ...........24.05.09 majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.........................09.06.09 Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............19 .......29.09.09....? czuła.............25...........1...............19. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................12.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................10........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................5........14. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
witam, dzionek bardzo ladny szybko zlecial weekend i jutro do pracy.... chce dzidzie - bardzo fajne imiona :) mnie sie podoba kacper, manuel, oliwia,blanka,luizka :) dula- ajj ;* kurcze ;/ nastepnym razem sie uda ;* ech ta glupia @ Ide dziewczynki troche poleniuchowac do lozeczka. Do juterka ;* buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam co do imion to nam sie podoba Benjamin i Judyta lub Michalina ale Judyta bardziej i chyba tak zostanie heheh dzisiaj bylam w szkole i nie chcialo mi sie nic ;p kolorowych dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Byłam na przyjęciu, cały dzień zmywałam naczynia :-p Jestem wykończona ehhhhh U nas będzie albo Oliwka, albo Szymonek Pozdrawiam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ basia29................ 29..................4........................05.05.09 online-79...............30..................2........... ............09.05.09 anczur.................20..................3............ ........... 08.05.09 Ania_29.................29.................4............ ...........12.05.09 labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... .24.05.09 Iwona77................32.................4............. ...........24.05.09 majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............19 .......29.09.09....? czuła.............25...........1...............19. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................12.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................10........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................5........14. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszzcze raz wkleiłam tabelkę bo mi się dzień @ pomylił. Dzisiaj jestem już w pracy, a popołudniu czeka mnie bieganina. Mamy iść do proboszcza, potem jechać do zespołu, który będzie grał...a oprócz teog moim rodzicą meble przywożą dziś więc pomoc w składaniu tez im się pewnie przyda... Piję kawkę może sił nabiorę bo narazie to jest kiepsko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Zapraszam na kawkę:) Miałam tydzień urlopu i dzisiaj już do pracy ojojoj jak mi się nie chce:/:/ Co robicie dzisiaj na obiad?ja nie mam żadnej koncepcji hmmm.... Mam lenia więc coś szybkiego wchodzi w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście mam kotlety, kóre wczoraj mi dała mama więc obiad mam z głowy, bo ja drugiego dania nie jem:) Trzeba dbać o linię przed weselem:) Sobie zrobie pomidorówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myślę o pomidorówce:) Oj jak nie cierpię wymyślać " co dziś na obiad" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
witam dziewczynki ;* ja na 12 do pracy wrrr ;/ nie chce mi sie tez do tego pogoda slaba zimno brr;/ .... tez mam na obiadek pomidorowke :) hehe chyba jak kazdy w poniedzialek :P nic uciekam ide sie ogarniac sniadanie papierosek i bede wychodzic. milego dnia dziewczynki kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę Ci miłej pracy. Troszkę papierków porobiłam i chwilka oddechu na neta:) Dziewczyny jakiś mam wewnętrzny rozstrój...stresuje się strasznie. Nie dość, ze tym Naszym weselem to jeszcze nieudanymi staraniami... Po jakim czasie powinno się udac do lekarza, jeżeli nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam po około 8 miesiącach oczywiście mnie uspokajał,że to za wcześnie żeby cokolwiek robic itd.Po roku skończyło sie to operacją usunięcia prawego jajnika z torbielem.Bylam pod stała opieką lekarza!!! Zmieniłam go i przy pierwszej wizycie okazało sie,że znowu mam tego zakichanego torbiela .Najprawdopodobniej robia mi sie z niepękniętego pęcherzyka Graffa stad takie nieregularne cykle. Lepiej iść do lekarza wcześniej niż później. Aaaa.... no i okazało się,że mój mąż też ma problemy i tez się teraz leczy u endokrynologa.Więc "wina" u nas leży po obu stronach. Ogólnie jest ciężko ...idź Edytko bonie wiadomo jaka jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linda dziękuje Ci bardzo za informację. Ja to jestem taki typ, że zawsze gdzieś mam jakaś jeszcze cichą nadzieję, ale Mój się nakręca, że to On może nie moze i stresujemy się strasznie! Już zdecydowałam, że pójdziemy do lekarza po Naszym weselu... Zanim zaczęłam brać tabletki anty to miałam nieregularne @. Brałam tabletki jakieś 4 lata. Odstawiałam ponad rok temu i od tego czasu mam jak w zegarku @. Zeszłym razem miałam poślizgu jeden dzień. Już głupieję, od tego myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko wszystko Wam sie ułoży:) Może w noc poślubna ;) A jak sukienka gotowa juz? Jaką wybrałas? Moją widziałaś na NK ,nie mieliśmy kościelnego bo jestem po rozwodzie i niestety nie mogłam:( ale bylo super:):) ach...zazdroszcze Ci za miesiąc wielki dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Ci napisać, że bardzo ładnie wyglądałaś! Moja sukienka będzie do odbioru w środę. Właśnie muszę tam zadzwonić czy aby napewno, co by na darmo nie jechać. Narazie mam zdjęcia tylko takie na manekinie ale w środę będe miała już takie co aj w niej jestem więc Wam podeśle jak mi maile podacie:) Powiem Wam, że ja się już doczekac nie mogę tego ślubu. Troszkę wczoraj się zdenerwowaliśmy bo bardzo dużo osób przy potwierdzaniu okazało się, że nie przyjdą...i z prawie 90 zrobiło Nam się niecałe 70 a i tak podejrzewam, że to nie koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ja byłam pijana jak zamawiałam tą sukienkę czy co:):):) Ale właśnie mnie Pani uświadomiła przez telefon, że to będzie przymiarka, mam wziaść buty i dopiero potem będe miała jeszcze jedną przymiarkę i wtedy sukienka do odbioru. A tak mi coś włąsnie nie pasowało, że za mało przymiarek będe miała:):) ale jaja. Aż się muszę mamy zapytać jak to było, bo z nią byłam zamawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy na około 50 osób nie przejmujcie się tym ,że nie przyjdą to Wasz dzień!! mój @ to: majka-24@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mialam z przymiarką.Szyja standardowe kroje a potem pod Ciebie je dopasuje i zafastryguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzisiaj jak będe w domku podeśle Ci fotki samej sukienki:) A w środę moze też jakieś foto mi się uda zrobić:) Też prawda, że to Nasz dzień! Ja to się śmieję, że kryzys jest i dlatego te odmowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdąże Ci podesłać fotki przed pracą bo ja gdzieś o 12 będe w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×