Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość asystentka..

Asystentka Stomatologiczna - jest ktos?

Polecane posty

Gość gość
kto teraz na dniach zdaje praktyczny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 pkt jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 pkt super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniaas
kochana nie możesz tak pisać że test był prosty bo ściemniasz i tyle. W teście zostały użyte archaiczne nazwy oraz nap endolsolv który został wycofany.i chociaż jest w książce to każda mądra asystentka by go nie zaznaczyła.tak samo w gabinecie nie używa się w opisie roztwór belladonna-ponieważ obecnie taka nazwę nosi lek homeopatyczny.dzwignie schlemmera też już powszechnie są nie używane.jak jesteś taka mądra to na ile pkt.zdałaś?jak byś miała choć trochę etyki w sobie to byś trochę inaczej napisała o wiedzy jaka posiadasz.nie każdy człowiek choć posiada wiedzę potrafi sobie poradzić ze stresem jak zobaczy taki test.w tym roku został wprowadzony punkt zwrotny w egzaminach.całkowicie zostały zmienione testy i tego się nikt nie spodziewał.ŚMIAŁO TWIERDZE ZE TE TESTY NIE SPRAWDZAJĄ NASZYCH UMIEJĘTNOŚCI tylko sprawdzają czy przeczytałyśmyJańczuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam z koleżanką test to się napisze jeszcze raz byle praktyczny zdać.U mnie 4 dziewczyny zdały ale tylko dlatego że szczelały i zdobyły te 20 mi brakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze to jest to że na niektóre pytania to nawet w Jańczuku nie ma odpowiedzi ,pytania te były z kosmosu.ja mimo że solidnie się przygotowywałam i 2 razy przeczytałam Janczuka byłam w szoku,ale udało się nazbierałam odpowiednią ilość pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o test karenina668@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie znalazłyście odpowiedzi prosze o link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tu zajrzałam i zastanawia mnie jedno, dlaczego takie banalne pytania zadajecie tutaj a nie w szkole? Naczytacie się jakichś bzdur i później będzie wielkie zdziwienie. Nauczyciele są od tego aby wam w tym pomóc a nie kafeteria :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KP
Może mi ktoś podać właściwe kody na odpady? W mojej szkole tak namieszali, że sama już nie wiem jak to z nimi jest, każdy dentysta mówi co innego. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniass
180101-odpady medyczne skażone ostre -pojemnik czerwony twardo-ścienny 180103-odpady medyczne skażone-czerwony worek 180104-odpady medyczne nie skażone oraz komunalne-worek niebieski lub czarny 180110 amalgamaty-twardo-ścienny pojemnik kolor żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1992
Witam, mam pytanie: Czy którakolwiek z Was (dziewczyn, które zdawały egzamin praktyczny w CZERWCU tego roku) miała na egzaminie praktycznym zadanie z protetyki? Zwracam się szczególnie do osób, które zdawały praktykę w drugim dniu egzaminów w swoim mieście/szkole itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azia88
Ja mam pytanie jak dokladnie wyglada NOWY egzamin praktyczny ???Bardzo prosze o odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA BZDURA - TO PONIŻEJ RADZĘ PRZECZYTAĆ USTAWE Z SANEPIDU BO RĘCE OPADAJĄ 180101-odpady medyczne skażone ostre -pojemnik czerwony twardo-ścienny ( KOBIETO 180101 TO JEST KOD NA ODPADY KOMUNALNE ,POJEMNIK TO TYLKO RODZAJ OPAKOWANIA A KODEM OZNACZA SIĘ ODPAD , SKAŻONE OSTRE ODPADY NIE MOGĄ MIEĆ KODU 180101 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) 180103-odpady medyczne skażone-czerwony worek 180104-odpady medyczne nie skażone oraz komunalne-worek niebieski lub czarny 180110 amalgamaty-twardo-ścienny pojemnik kolor żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana3456
To w takim razie JAKI JEST KOD/KODY NA POJEMNIK TWARDOŚCIENNY? Tylko błagam o prawdziwe info bo nie wiem na czym stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kodach nie jest wazny pojemnik a to co.sie w nim znajduje. Odpady ostre ktore wklada sie do pojemnika twardosciennego oznacza sie kodem 180103, osoba wyzej nad Toba wszystko dobrze napisala bo ktos tu juz kilka razy wypisywal herezje z kodami. Zdalam egzamin w 90 % wiec jestem obcykana i uczyla mnie egzaminatorka ktora regularnie sprawdza kody w sanepidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Benias wbij sobie do pustego lba ze kod 180101 to odpady komunalne i nie wprowadzaj ludzi w blad, zadzwon do sanapidu i to sobie sprawdz a nie bzdury piszesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie, jednego dnia jest chirurgia a drugiego protetyka? Z chirurgii byłabymmega zadowolona,z protetyka ciut gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy było opisać karpulę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a godzinę na metryczce to jaką pisałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już chyba pisał, że wpisał godzinę egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wiem że odpady ostre to 180101 lub 180107 zobaczymy w sierpniu kto miał racie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy to igły się wrzuca do worka czerwonego???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ampułkę też wrzucicie do czerwonego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kody 180101 i 180107 to odpady komunalne a nie żadne ostre, zadzwońcie do sanepidu i zapytajcie bo juz nie idzie czytac tych bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpiszcie sobie dziewczyny w internecie kody i poczytajcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zdecydował się pisać odwołanie do tego testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×