Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guniek

Mamy z okolic Manchesteru...

Polecane posty

Gość guniek

Witam dziewczyny... Jestem mamą 18-miesięcznego Szkraba i mieszkam tu od niedawna. Poszukuję,mam z Manchesteru i okolic,żeby pogadać,bo mój mąż całymi dniami pracuje.... Pozdrawiam wszystkie mamy emigrantki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly 82
czesc Guniek, ja w sumie nie z okolic, bo z Nottingham ale chetnie popisze czasami..pracuje, mam 2,5 roczna corke i ucze sie , busy busy w ramach relaksu -bede wpadac, a Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam Cie :) Jak już wspomniałam mwychowuje mojego synka.Mieszkam w Royton od paru miesiecy,i nie mam tutaj nikogo z kim moglabym pogadac oprócz męża ktory pracuje cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
czesc dziewczyny. ja mieszkam w manchesterze, mam dwuletnia coreczke, rowniez siedze w domu. z mila chcecia przylacze sie do was. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
witam wszystkich,jestem mamą 2 latki i nie mamy za wiele znajomych,więc chetnie kogoś poznamy,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Wesola Jolu a w jakich okolicach mieszkasz,bo ja M8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
CZESC ewar, ja mieszkam w m22. mam jednak nadzieje ze mozemy blizej sie poznac :-) goraco pozdrawiam ciebie i twoja dwulatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
niezbyt sie orientuje ale chyba mieszkamy daleko od siebie.....ale to chyba nie jest przeszkoda zeby się poznać,a nasze dzieci też pewnie chetnie by zawarly nowe znajomości,szkoda że jakoś cicho na tym forum,ale rozumiem ze pewnie czasem trudno znalezć nawet chwilke jak się jest mamą,pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, ja tez z M22, co prawda nie ma jeszcze maluszka, ale sie staramy z mezem. chetnie sie spotkam pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
witam. ewar tez mi sie wydaje ze mieszkamy daleko od siebie :-) ale przeciez mozemy ktoregos dnia sie spotkac czesc aspeaker, zycze powodzenia w starniu sie o maluszka. mam nadzieje dziewczyny ze czesciej bedziecie tutaj zagladaly. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulkaagulka
Czesc Mamy!!!A ja tez jestem z Manchesteru! M18.Mam 6-letniego synka i niespelna roczna coreczke za 5 dni obchodzi pierwsze urodzinki!!!Witam Was serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
witaj agulkaagulka, to jest juz nas coraz wiecej :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
wpadłam na chwileczkę,bo wlaśnie piekę pączki,wiem,że tłusty czwartek już był,ale bardzo je lubimy,więc robie ps.niedlugo sami bedziemy wygladać jak pączki hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
my w tlusty czwartek kupilismy mnostwo paczkow (bo prawde mowiac nigdy jeszcze nie probowalam sama robic) a dzisiaj bedac w asdzie nieomieszkalam kupic 10 sztuk ;-) ewar moze dasz mi przepis na paczki, moze w koncu sprobuje je zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
oczywiście sluże przepisem,a nawet moze kiedyś uda sie zorganizować jakies spotkanko to mogę ewentualnie upiec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulkaagulka
Nie ma to jak paczki wlasnej roboty bo te tutaj sa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
w polskim sklepie niedaleko mnie są nawet dobre pączki,a właśnie robicie zakupy w polskich sklepach,bo ceny są odstraszające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
zakupy w polskim sklepie robie glownie ze wzgledu na coreczke. kupuje dla niej kubusie, ogorki kiszone, herbatki, budynie, itd musze przyznac, ze niektore rzeczy sa naprawde drogie, ale coz moge poradzic jak tutejsze jej nie smakuja ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
a co do spotkanka, ja z mila checia pisze sie!!! siedzimy w domu z hania, to mamy mnostwo czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
trzeba się będzie jakoś zorganizować i zrobić jakieś spotkanko,ale to może jak zrobi sie troche cieplej,może w jakims parku lub coś w tym stylu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
witam :-) ewar mam do ciebie pytanko, czy twoja pociecha mowi juz?? pytam bo mamy dzieci w tym samym wieku, a moja corka jeszcze nie mowi. oczywiscie gada jak nakrecona w "swoim" jezyku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
nie wiem czy to można nazwac że mówi hi hi ale dużo słów zna .nawet zaczęla tworzyć zdania,no i co jej powiemy to stara sie powtórzyć,myśle,że powoli zaczyna mówić,ale nie przejmuj sie jezeli twoja coreczka nie mowi,bo to bardzo indywidualna sprawa,np syn mojej siostry dopiero w wieku 3 lat zacząl mówić,a z jakiego miesiąca jest twoja corka,bo moja urodzila sie 1 stycznia 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
moja corka urodzila sie 15 stycznia :-)a dlugo mieszkacie w manchesterze?? nie marwie sie tym, ze jeszcze nie mowi bo wszystko wskazuje na to ze niedlugo zacznie, wtedy to dopiero buzia jej sie nie bedzie zamykala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
mieszkam już prawie 3 lata w Manchesterze,nasze dziewczyny w jednym wieku,fajnie by bylo sie kiedys spotkać.....moja ma na imię Martynka a twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
moja corka ma na imie hania i nie ukrywam, ze rowniez chcialabym sie spotkac. milo byloby znalezc towarzystwo dla swoich dzieci :-) my w manchesterze mieszkamy od niedawna, dopiero co poznajemy okolice i ludzi, tak wiec hania nie ma jeszcze towarzystwa do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
moze dolacza do nas inne mamy, byloby super!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Cześć dziewczyny jestem miło zaskoczona że ktoś się odezwał:)))Bo już straciłam nadzieje że nikogo nie poznam :)Mieszkam w royton jak juz wspomnialam ,wiec do manchesteru mam 30 minut autobusem.Mój syn ma na imie alan i skończył 19 miesiecy mówi juz bardzo duzo :)Bardzo chetnie poznam was blizej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Cześć Jolu ! Moj syn alanek tez nie ma towarzystwa jest sam jedynie z kim sie bawi to ze mna :)Siedze z nim calymi dniami w domu ,no chyba ze nie pada to wychodzimy do parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
czesc guniek!!! milo ze znowu tutaj jestes :-) widze ze my i nasze pociechy jestesmy w podobnej sytuacji :-) mam nadzieje ze bedziemy spotykac sie na forum a z czasem moze dojdzie do prawdziwego spotkania. staram sie nie przesiadywac dlugo przed komp w ciagu dnia, poniewaz hania uwielbia "pisac" na komp. i moglaby robic to calymi dniami, a raczej nie chcialabym tego ;-) ale wieczorami z mila checia mozemy pogadac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×