Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guniek

Mamy z okolic Manchesteru...

Polecane posty

Gość ewar
U Martynki ze spaniem to jest różnie,czasem śpi nawet do 3godz,a czasem zdrzemnie sie na wózku 15 min,ale wtedy pod wieczór jest nie do wytrzymania,mam z nią problem bo chodzi pózno spac,nawet o22 a bywa że i pózniej,rano wstaje punktualnie o 8,niezależnie o której sie położyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
do Guniek,skoro już przeżyłaś komunię w tamtym roku to pewnie jesteś zorientowana w co się trzeba ubrać?Mój chrześniak należy do tych co to wszystko mają,więc chyba poprzestane na kasie,może jeszcze coś drobnego na pamiątke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Jolu ! alan spi albo 1,5 godziny albo dwie i chodzi spac o 13 a w sobote o 13.30 po teletubisiach:)A wieczorami miedzy 20.30 a 21 i wstaje o7.30.Byl okres ze wstawal o 5 a nawet o4 wtedy to byl koszmar malo tego nie chcial isc spac w poludnie wogole ,ale bylo tak jak byl mlodszy:)Natomiast tutaj jak przyjechalismy to wstawal o5 przez miesiac,wiec mozecie sobie wyobrazic jaka bylam padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Ewar !to w co sie ubrac to zalezy od tego jaka bedzie pogoda.Ja bylam w sukence na ramiaczkach ,bo byla piekna pogoda i bylo bardzo goraco.Na pewno cos znajdziesz w czym bedziesz sie czula wygodnie to chyba jest najwazniejsze prawda:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki :-) czy znacie jakas metode na pozbycie sie zaparc u tak malych dzieci jak nasze..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
Moja córka od jakiegoś czasu też zaczęła mieć zaparcia, więc kupiłam Jej deserek "jabłko ze śliwką". Zazwyczaj kiedy zjada dwa dziennie,wypróżnia się w miarę bez problemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Alanek jak ma zaparcia to podaje mu duzo picia herbatke z cytruna soczek np :kubusia albo jakis owocowyi wtedy mu pomaga:)A jak jest z jedzeniem u waszych dzieci,bo alan nie chce nic nowego probowac tylko wciaz je to samo.Nie je wogole kanapek jedynie co mi zjada to prawie wszystkie zupy :)Z miesa to filet pieczonego i sznycla innego miesa sie nie tknie:( zero owocow surowych.Na snadanie je kulki z mlekiem i pozniej serek albo parowke i tak w kolko.Mam tylko nadzieje ze w koncu sie to zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Dziewczyny mam do was pytanie czy wasze dzieci sie poca ijak temu zaradzic:)alan strasznie sie poci z tylu glowy i zaczynaja mu sie pocic stopy ze nieraz to skarpetki ma wilgotne poradzcie :)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
do Guniek,nie przejmuj sie tym ,że Twoj Alan nie chce jeść,Martyna miała tak przez pewien czas,że nie jadla chleba...ani kromeczki,ale na szcęście jej to przeszło,teraz wychodzą jej na raz 3 zęby trzonowe,więc też czasem nie chce jeść to co jej daje,ale za to uwielbia gumy rozpuszczalne,wpadłam na pomysl i zamias gum daje jej owoce suszone i mówie,że to np.guma śliwka,nie zawsze chce ale ogolnie to lubi,na szczeście je dużo owoców,wiec nie ma problemów z zaparciami,a co do pocenia ,to myślę,że po prostu Alan tak ma ,u mojej kuzynki synek ma tak,że wystarczy ze chwilę pobiega i jest calutki mokry,ale zawsze możesz zapytać lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
napiszcie dziewczyny gdzie mieszkalyście w Polsce,ja jestem z małopolski,Gorlice,miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewuszki :D 🌻 dziekuje za wskazowki odnosnie zaparc, na pewno skorzystam. guniek, hani tez zdarza sie miec spocone stopy, ale za bardzo sie tym nie przejmuje, mysle ze to normalne. a co do jedzenia to tez jadlaby w kolko to samo, jedyne co mnie martwi to to ze bardzo malo je owocow...:( my mieszkalismy w szczecinie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was dziewczynki:)Alan to wogole nie je owocow i nawet nie chce sam sprobowac,wiec ty Jolu sie martw ze je malo:)My mieszkamy w Krakowie :)Od jakiegos czasu alan wymusza wszystko placzem przynamniej probuje jak nie pomaga to wali glowa o podloge i piszczy to nieraz doprowadza mnie do furi i wtedy dostaje klapsa.Jak nie pomaga tlumaczenie ze nie wolno.... To wtedy wsadzam go do kojca i tam sobie placze az mu nerwy przejda.A jak z waszymi dzieciaczkami tez sie buntuja i co robicie?:) Ja rowniez zycze wam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
hej dziewczyny!jak wam minął dzień,bo u mnie dość nerwowo,gdyż Martynka pomimo że była zmęczona nie chciala spać...koszmar!zasnęła mi dopiero o 18 i teraz nie wiem czy będzie spać do rana czy może obudzi się wyspana w środku nocy!iteraz niespotykanie o tej porze mam ciszę w domu,jutro mamy zaplanowaną wycieczkę rodzinną,ale to jeszcze nic pewnego ,bo nie wiadomo jaka pogoda będzie,pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!! mam pytanie ile dostaję się w Niemczech na chorobowym? 70%??? Jestem w ciąży, mam cały etat i umowę na stałe... Byłabym wdzięczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D oj chyba dzisiaj nie tylko ewar miala ciezki dzien, ja niestety tez. dosyc, ze tez mialam problem z uspieniem hani, to jeszcze zlapalam jakiegos \"dola\". ewar mysle ze martynka bedzie juz spala do rana. zdarza mi sie czesto ze hania nie spi w dzien wtedy pada mi ok.18-19 i spi do ok 7 rano. :-) ewar a gdzie planujecie wyruszyc jutro? guniek, jak moja hania dostaje histerii, bo czegos jej nie wolno albo np nie chce sie ubierac i wyjsc na spacer, to ja po prostu zostawiam ja sama i czekam az sie uspokoi. staram sie tez ja czyms zagadywac, opowiadac jej o czyms. wtedy ona wlacza sie do rozmowy i mam histerie z glowy. :D widzisz...przykro mi, ale ci nie pomoge, bo kompletnie sie nie orientuje jak jest w niemczech... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Jak na razie to Martynka śpi,też mam taką nadzieję,że prześpi do rana,mamy jechać do Skipton,to jakieś 40 mil od Manchesteru,bardzo ładna okolica a głowną atrakcją ma być jak to określilł mój mąż zaje.....ty zamek!a tak z innej beczki znalazłam dziś stronkę www.snakeandslides.co.uk/play/htm może któraś miałaby ochotę na taką atrakcję na którymś wekendzie,jakoś mogłybysmy sie zorganizować,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
wes_jola mam nadzieję,że humor już choć troszkę ci się poprawił!!!!!jutro będzie lepszy dzień!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewar oczywiscie, ze humor mi sie poprawil :D :D :D :D :D daj znac, jak sie udala wam wyprawa!! nie moge otworzyc tej stronki ktora podalas......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Widze dziewczyny ze mialyscie ciezki dzien ja nawet nie,chociaz teraz alan nie chcial zasnac usypialam go godzine jest wymagajacy ,bo na poczatku zasypial przy muzyce teraz staram sie go odzwyczaic i mu nuce sama i nieraz to mnie pierwszej chce sie spac:)))Jola nie martw sie ja nieraz tez lapie tu doly ,ale moj maz mowi ze to minie dopiero jestem 4 miesiace ,wiec jeszcze tesknie za polska:)!Czekam na wisne i łady dzien,a wtedy moglybysmy sie spotkac inasze dzieciaczki.Alankowi wychodza 5 i jest bardzo nerwowy jak bardzo go boli to mnieszczypie ,albo gryzie.Dobrze ze przynamniej nie ma goraczki ani biegunki.Ewar zycze ci udanej wycieczki,tylko zeby pogoda dopisala,bo tutaj to z nia jest roznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
sorki,zgubiłam s.... www.snakesandslide.co.uk/play.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Jolu ja tez Alana zostawiam wiele razy kiedy nie chce sie ubierac itp,ale nieraz to on wymusza irobi mi na zlosc wtedy mu tlumacze ,natomiast jak to nie skutkuje to wtedy dostaje klapsa albo kojec i pomaga.Klaps mu nie zaszkodzi ,a bedzie wiedzial ze nie wolno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Ewar jola ma racje nie mozna otworzyc tej stronki,bo wlasnie probowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja sie pisze na spotkanko w tym centrum, na ktore ewar podala linka :D juz nawet moj maz powiedzial ze mnie zawiezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guniek ja tez mialam problem, ale sprobuj wpisac w google snakeandslides pisane razem wtedy znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
wpisywalam kolejny raz z rzedu i podaje mi ze podana fraza nie zostala znaleziona:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was goraco 🌻🌻🌻 guniek a sprobuj wpisac adres: www.snakesandslides.co.uk moze sie uda :-) a dzisiaj moja coreczka obudzila sie z opryszczka na ustach :( pierwszy raz sie zdarzylo. liczylismy sie z tym ze bedzie miala bo oboje z mezem mamy wiec pewnie sie zarazila :( a moze ktoras z was miala juz doswiadczenie z opryszczka u dzieci?? pozdrawiam i zycze udanej soboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was dziewczynki:) Dziękuje Jolu za pomoc w koncu mi sie ta strona otwarla i zobaczylam bardzo fajne atrakcje dla naszych szkrabow,jak bedzie ładna pogoda to mozemy sie tam wybrac ja tez ma nie daleko,lecz pojade autobusem:)alanek mial liszaja na buzi,ale opryszki jeszcze nie mial.Spróbuj posamrowac krem przeznaczonym dla dzieci powinno pomoc:) ja tez wam zycze udanej soboty pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
cześć dziewczyny,właśnie wróciliśmy,pogoda ,no cóż jaka jest każdy wie,ale na szczęście nie padało,zwiedziliśmy zamek,Martynka była troche zawiedziona bo nie bylo w nim księżniczki,ale powiedzialam jej że wyjechala i jakoś było hi hi bardzo ładne to miasteczko Skipton,pospacerowaliśmy trochę po parku,ale szybko musieliśmy sie zwijać,bo zaczęło padać,ale ogólnie to jesteśmy zadowoleni,zawsze to coś innego niż siedzenie w domu,a i Martynka się wyszalała,martwie się czy nie będe miała zakwasów,bo trochę połaziliśmy a kondycji niestety to ja nie mam....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Jak tam Hania i jej opryszczka?przyznam się ,że nawet nie wiedziałam,że dzieci też mogą ją mieć!Martynke bardzo często wysypuje na buzi jak coś zje,ale po kilku godzinach znika,mam nadzieję,że z tego wyrośnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to mabyyc
czemu nie wezmiecie sie do roboty, tylko pierdolicie tutaj , glupie babska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×