Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guniek

Mamy z okolic Manchesteru...

Polecane posty

Gość ewar
Cześć dziewczyny!widzę,że wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji,ja też prawie caly dzień sama w domu z Martynką,jak jest znośna pogoda to oczywiście wychodzimy na plac zabaw,bo moja corka nie może bez niego żyć hi hi szkoda że w sumie każda mieszka w innych okolicach,ale chyba kiedys uda sie spotkać!ja mam trochę urozmaicone wieczory tzn pięć razy w tygodniu chodze na sprzątanie,nie są to jakieś kokosy ale przynajmniej wychodze z domu a tata ma szanse się wykazać w opiece nad dzieckiem hi hi a jak jest u was,myślalyście o jakimś zajęciu?ale się rozpisalam....pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
Dziewczyny powyższy post zgłosiłam do usunięcia...mam nadzieję,że żadna kanalia nie zepsuje Wam topiku. Ja jestem z Londynu,ale trzymam kciuki za ten wątek,bo założyła go moja koleżanka :) Pozdrawiam guniek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
Ale z Ciebie żałosny pajac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutEK-OBWLOLUTEK
zalosne cipy co mozgiem nie umialy ruszyc zeby zrobic pieniądze-inne juz dawno was przegonily. zero szacunku."wychodze tylko na plac zabaw"-ty glupia cipo, jedyne co osiagnelas-to to, ze cie zapylił fabryczny kmiot. wszystko co umialyscie w zyciu zrobic, to rozlozenia nog przed facetem. macie jeszcze jakies inne osiagniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Ja i mój mąż mamy niezły ubaw czytając twoje wypociny!!!napisz jeszcze coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutEK-OBWLOLUTEK
ty g;upia cipo-jest ci poprstu wstyd, i udajesz ze twoj maz jest bardzo zadowolony w co go wrobilas. ale przeciez swiesz, ze jestes zwyklą nic nie wartą typową polską pizdą, co to jedyne co potrafi to, napierdalac faceta, myć gary, i zajmowac sie z łaską bachorem, i ządac, ządac, ządac, zamiast sama pokazac co potrafi. i nie pierdol, ze pokazalas te posty męzusiowi-bo nigdy bys nie odwazyla. dobrze wiesz kurwo, ze jestes zagrozona, i ze jak ci twoj mezulek pokaze drzwi-to wypierdalasz w tępie ekspresowym, bo nie stać cie bylo na zadne zabezpieczenie siebie w takiej sytuacji. smieciara, jak polowa polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
Niech zgadnę...Jakaś puściła Cię kantem...? Biedaku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutEK-OBWLOLUTEK
mam tylko na mysli kurwo-ze jebie takie szmaty jak na tym topiku. Normalny facet-pieprzy angielki po bokach, zonaty czy niezonaty, huj z tym. jebie tez jebane polskie naciągary, co to tylko bachora umieją sobie dać zrobic - bo na tym polega misja zyciowa tych niedorozwiniętych polskich leniwych, nieprzystosowanych pizd . O ile jebac angielskie kurwiszony-zdarza mi się, o tyle polskie szmaty bez honoru-omijam z daleka. Wole sobie znalezc normalna kobitke, co ma we lbie poukladane, odpowiedzialną za siebie. A ty i te pizdy tutaj-jestescie niedorozwiniętymi dziecmi, co do piaskownicy raz dziennie chodzą. Zginęlybyscie jak pies na jarmarku bez facetów.Na tym polega wasza ulomnosc. (I daj to do poczytania męzulkowi-z grzecznosci zaprzeczy... hihihihihihih. zegnam niedorajdy zyciowe i oszustki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutEK-OBWLOLUTEK
i tlumacz sobie kurwo jak chcesz moją wypowiedz-kim jestes-sama wiesz, bo ci napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutEK-OBWLOLUTEK
exuse moi-drogie damy-za obrazanie majestatu matek polek, na emigracji, co to swietoszki sie poswięcają rzekomo dla dziecka, a tak naprawdę uciekły przed odpowiedzialnoscią za własne zycie.heheheheheheeeeeeeeeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutek ziutek
jestem szczesliwy, jak twoj mąż-co rucha dziwki za twoimi plecami jak kazdy normalny tutaj. masz czas-rankiem?-skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutek ziutek
matki polki na emigracji-niedorozwinięte plastikowe szczotki, bez krzty godnosci, gotowe, rozlozyc krzywe giry-zeby dac sie zaplodnic i żądać od faceta kasiory; tak naprawde niedorajdy, w 95 % bez języka, bez chęci rozwijania się, osiągnięcia czegokolwiek, czyszcące kilka razy dziennie gary-jak te manekiny, zero kobiecosci.To brzmi dumnie!hihihihihihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUTEK ZIUTEK
rozumiem, ze kochacie wasze dzieci, i poswiecacie zycie zeby je wychowac. Alez glupie pindy!-Zeby miec dziecko, trzeba najpierw miec klasę, i cos osiagnąć.Wy niestety do tej kategorii kobiet sie nie zaliczacie.Bezmyślne, tępe, pijawki, czychające na frajera co je utrzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola_jola
czesc dziewczyny. co u was slychac?? widze, ze komus chcialo sie pisac bardzo "ciekawe" rzeczy na nasz temat i do tego uzywajac bardzo ciekawego i madrego jezyka. no coz pozostawie to bez komentarza... ja wlasnie odprawilam meza do pracy, polozylam coreczke spac ;-) [ kwiat ] mysle ze kogos tutaj zastalam :-) ewar, ja bede szukala pracy od kwietnia. niedawno sie przeprowadzilismy do manchesteru, wiec chcialabym troche pobyc jeszcze z corka, bo wiem, ze ta cala sytuacja to dla niej ogromny stres. dziewczyny, mam czy znacie dobrego i sprawdzonego polskiego fryzjera w manchesterze? i druga sprawa, czy znacie rowniez jakas firme przewozowa, ktora przewozi paczki z manchesteru do polski. mam troche rzeczy ktore chcialabym przeslac, a slyszalam ze tutaj czyms takim sie zajmuja. za pomoc z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, to znowu ja, chcialam tylko powiedziec, ze skrocilam troszeczke swojego nicka, bo jakos bylo mi za dlugo ;-P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc Jola ! ja rowniez nie moge siedziec przy kompie ,bo moj alan mi nie pozwala :)Taksamo jak Hania uwielbia pisac zwlaszcza na gg:)Oczywiscie ze bedziemy sie spotykac na forum ja moge byc miedzy 14 a 15 ,bo wtedy alan spi:)a wieczorami to o tej porze co dzisiaj ,poniewaz moj maz siedzi przy kompie:))Bardzo bym chciala sie spotkac moze jak sie zrobi cieplej alan na pewno tez sie ucieszy ze bedzie mial kolezanke pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc Jola ! ja rowniez nie moge siedziec przy kompie ,bo moj alan mi nie pozwala :)Taksamo jak Hania uwielbia pisac zwlaszcza na gg:)Oczywiscie ze bedziemy sie spotykac na forum ja moge byc miedzy 14 a 15 ,bo wtedy alan spi:)a wieczorami to o tej porze co dzisiaj ,poniewaz moj maz siedzi przy kompie:))Bardzo bym chciala sie spotkac moze jak sie zrobi cieplej alan na pewno tez sie ucieszy ze bedzie mial kolezanke pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj guniek, mam nadzieje ze uda nam sie zapoznac ze soba. ja tez moge mniej wiecej w tych godz. pisac, tzn 14-16 i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc Ewar !Moj alan rowniez uwielbia plac zabaw problem jest w tym ze znam angielski bardzo slabo:(Teraz dopiero przeczytalam wszystkie posty na forum ijestem troche w szoku jak jakis pajac mogl tak o nas napisac,chyba wiesz o kogo mi chodzi reszte zostawie bez komentarza:)narazie to musze sie podszkolic sie w angielskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześć dziewczyny,ja to nie mogę konkretnie powiedzieć kiedy będe wpadać,bo to też zależy od Martynki,jak mi pozwoli.......napiszcie czy wasze pociechy oglądają bajki.bo moja strasznie jest tellewizyjna,ograniczam jej jak mogę ale w sumie to dużo ogląda,tylko jak sobie upatrzy jedną bajke,to na okrąglo!!!!na szczęście lubi też książki,własnie teraz czyta i moge w spokoju napisać,życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
do wes_jol podaje ci namiary na firme przewozową,nie korzystalam z niej ale słyszałam dobre opinie,przyjeżdżają po paczke do ciebie do domu,czas przesyłki ok 3 dni.cena 1.30 funta za kg,Firma Bus KOTWICA I HERDZIK tel.07594706390 01613710 173 zadzwoń i się dopytaj o szcegóły,a co do fryzjerki to nie mogę ci nikogo polecić,rzadko chodze do fryzjera ,bo mam dlugie włosy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
jako ciekawostkę,chcę wam podać,że nasz miły......kolega,który tak pieknie do nas wczoraj pisał,daje też rady gdzie kupić bulkę tartą w Anglii!!!wzruszające.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki ;-) chcialabym sie z wami podzielic naszym duzym sukcesem. otoz hania od jakiegos czasu uczy sie robic siku i kupke do nocnika !! jak na razie wszystko idzie w jak najlepszym kierunku, w dzien zupelnie zapominamy o pieluszkach, jedynie to na noc jeszcze jej zakladam. od ponad tygodnia rano budzi sie z pusta pielucha, ale jakos nie mam odwagi polozyc ja spac bez...;-) moze niedlugo sprobuje... napiszcie jakie sa wasze doswiadczenia w nocnikowaniu :-) innym naszym sukcesem jest rozstanie sie hani z butelka. caly czas pila z niej, a do niekapkow czula niechec. kupilam kilka rodzajow kubkow i nic byla histeria. teraz jak na razie w dzien pije z niekapka albo zwyklego kupka, jedynie przed spaniem daje jej butelke kakao, ale mysle ze i z tym niedlugo skoncze. ewar, co do ogladania telewizji przez moje dziewcze, to jest roznie. zazwyczaj rano po sniadanku idziemy ogladac jej ulubiony program angielski (kupilismy specjalnie na plytce, bo nie byla w stanie zrozumiec, ze wtedy kiedy ona ma ochote na ogladanie, to akurat nie ma tego w telewizji :-)). zazwyczaj ogladamy godzinke, potem wieczorkiem tez z godzinke :-) tak wiec witaj w klubie, bo ja tez mysle ze to troche za dlugo jak na nia :D dzieki za namiary na firme przewozowa, zadzwonie i dopytam co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Gratulacje dla Hani!!!!moja Martynka za nic nie usiądzie na nocniku,probowałam ale bez skutku,kupiłam taką nakladkę na deske klozetową ,owszem siądzie ale zaraz ucieka,myślę że kiedyś się to zmieni....ze sukcesów to mozemy sie pochwalić wyrzuceniem smoczka,zrobilismy to jak byliśmy na świeta w Polsce,a propo Polski,może orientujecie się jakie prezenty na komunię ,a jeśli kasa to ile?jestem matką chrzestną,własnie wczoraj kupilam bilety i 26 kwietnia lecimy hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Dzien dobry :) Wlasnie moj alan zasnal ,wiec moge do was napisac.Widze jolu ze nasze dzieciaczki sa na tym samym etapie.Ja rowniez ucze alana sikac do nocnika i udalo mu sie jeden raz wysikac sie musielismy wszyscy brawo bic :)Jezeli chodzi okupke to nie chce woli do pieluchy ,bo tak jest wygodniej:)Mam nadzieje ze z czasem bedzie zalatwial swoje potrzeby tylko do nocnika ,tak jak to robi twoja Hania:) Alan w dzien pije z kubka niekapka a w nocy z malej butelki piciu:)Czy ty tez wstajesz po kilka razy w nocy zeby hani dac pic????????:)Alan budzi mi sie kilka razy i musze podawac mu picie:)Smoczka staram mu sie nie dawc w dzien no chyba ze strasznie jest marudny i placze,natomiat w nocy to obowiazkowo musza byc 2 dydusie,bo tak alan mowi na smoczek:)))alan lubi bardzo ogladac bajki ,lecz tez mu ograniczam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc Ewar:)w tamtym roku moj chrzesniak mial komunie i ja mu kupilam apart cyfrowy,bo teraz to dzieciaki sa wymagajace:)Juz w wieku przedszkolnym maja komorki ,wiec jest problem co tu kupic na komunie hihihhihihhi.Kiedys bylo inaczej kupowalo sie łancuszek złoty i tyle ,a teraz jest dylemat co kupic czy moze da kase :)My dopiero polecimy w lipcu na 2 urodziny alanka.bo chcialabym zeby mial w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ,wlasnie polozylam hanie spac :-) mam chcwilke teraz dla siebie, wiec moge do was napisac. powiem wam ze z tym nocnikiem to tez nie bylo tak latwo. pierwsze rpoby podjelam juz jakies pol roku temu. zdarzalo sie oczywiscie siku do nocnika i do kibelka (tez mamy nakladke na toalete), ale ona jeszcze sama nie wolala, to raczej my pilnowalismy jej potrzeb ;-D . wtedy postanowilismy ze jeszcze poczekamy. pod koniec stycznia podjelam kolejna probe, zdarzaly sie oczywiscie \"wpadki\", ale bylam cierpliwa. po domu biegala juz bez pieluchy. swoja pierwsza kupe zrobila na podlodze w lazience :-) :-) dobrze ze zauwazylam ze sie do niej przymierza, bo chciala zrobic na dywan :-) od tamtego wydarzenia zaczela kupy robic juz tylko do nocnika. zdarzalo jej sie zsikac w majteczki, ale teraz od dluzszego czasu jest \"susza\" ;-) no i najwazniejsze ze sama juz wola, a nawet potrafi sama zdjac majtki i zrobic. bijemy oczywiscie brawo za kazdym razem jak tylko zalatwi swoje potzreby. dlatego dziewczyny jestem naprawde dumna z niej!!! ja uwazam ze na kazde dziecko przychodzi pora i nie trzeba do niczego zmuszac zmuszac. z nocnikiem poszlo mi latwiej niz z innymi rzeczmi... otoz guniek ja dlugi czas wstawalam w nocy i dawalam hani pic. czasami byl to 1L napoju na raz!!!!!! nie wiem jak ona to miescila i gdzie.... wydaje mi sie jednak ze jej sie nie chcialo tak naprawde pic tylko to bylo przyzwyczajenie...od miesiaca staram sie jej nic nie dawac w nocy. jak sie obudzi to przeczekuje jej poplakiwania i marudzenie, jesli to nie pomaga i zaczyna histeryzowac to wtedy robie tylko pol butelki i jej daje, ona to wypija i idzie spac. jak narazie od kilku dni nic nie pije w nocy...........a wstawac i tak musze, bo pojekuje, to mnie wola przez sen, odkryje sie, wiec zawsze czuwam. juz nie pamietam kiedy przespalam cala noc. tak dluzej sie zastanowic to chyba jeszcze nie przespalam calej nocy od jej urodzenia.... ;-( dziewczyny podsunelyscie dobry temat o komunii. my tez z mezem jedziemy w tym roku na komunie (oboje jestesmy chrzesnymi) ktora odbedzie sie w anglii. trzeba powaznie zastanowic sie nad prezentem, bo rzeczywiscie era lancuszkow i zegarkow juz dawno sie skonczyla...hihihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewar gratulacje dla martynki!! wyrzucic smoka to duze osiagniecie. ja ze smoczka zaczelam rezygnowac powoli, najpierw ograniczylam do zera w dzien i dawalam tylko do spania na noc. z czasem probowalam usypiac bez smoczka a tylko dawalam w nocy jak sie przebudzala i poplakiwala. w koncu wyrzucilam go pol roku temu, tzn. nie daje jej od pol roku, bo tak od razu to nie wyrzucilam tylko trzymalam w szufladzie gdyby jej sie odwidzialo. az smiac mi sie teraz chce z tego co tu napisalam o smoczku :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewar, guniek ile spia martynk i alan w dzien? moja corka musi 2 godz bo inaczej jest nie do zycia :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×