Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guniek

Mamy z okolic Manchesteru...

Polecane posty

Gość ewar
Mama lena dobry pomysł z Heaton Park,jakby co to ja jestem chętna ,czwartek może być ,chyba że reszta dziewczyn woli np centrum ja się dostosuje,pozdrawiam i czekam na odzew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kilka dni mnie nie bylo tutaj, ale bylam troche zajeta...chce wam powiedziec ze znalazlam prace i zaczynam juz od wtorku, dlatego nie bede mogla sie niestety z wami zobaczyc w przyszlym tygodniu. teraz musimy z mezem zalatwic kilka spraw i zorganizowac opieke dla hani. szukamy przedszkola...na poczatek sciagamy moja tesciowa do pomocy tak wiec bedziemy mieli troche czasu na poszukiwania. nie wiem jak ja przezyje rozstanie z hania na kilka godzin dziennie... :( pewnie bede ciagle o niej myslala i tesknila... dzisiaj prawie caly dzien spedzilysmy z hania na spacerze, oj juz mi sie chce wiosny!!! goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Mnie odpowiada czwartek pod warunkiem ze bedzie ladna pogoda . Na Piccadilly moze byc tam wlasnie wysiadam z autobusu:)))Ale fajnie w koncu nasze dzieciaczki sie poznaja:)))Bardzo sie ciesze Jolu ze znalazlas prace mnie to tez czeka ,ale jeszcze mam troche wolnego czasu:)Mam nadzieje ze kiedys sie z nami wybierzesz na spacer:)Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mma lena
No to gratulacje jolu. Mala sie nie przejmuj, bedzie w dobrych rekach, nie od razu z kims obcym, wiec nie bedzie tak przezywala. poza tym uwaga babci bedzie skupiona tylko na niej, a nie jak w przedszkolu pani ma kilkoro dzieci. A jesli chodzi o spotkanie, to super jestesmy wstepnie umowione! jesli oczywiscie pogoa nie zawiedzie, bo niestety widzialam, ze w poniedzialek ma zaczac padac:( Mysle, ze jeszce dogadamy szczegoly. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Hej dziewczyny!no i stało się...Martynka złapała jakiegoś wirusa,na razie ma tylko temperaturę,wiec nie wychodzimy z domku,a szkoda bo faktycznie od przyszłego tygodnia ma być gorsza pogoda,więc nie wiem jak to bedzie z naszym spotkaniem,a przede wszystkim czy Martynka wyzdrowieje!Wes_jola super,ze znalazłaś pracę,na pewno na początku bedziesz tęsknić za Hanią,ale fajnie ,że przyjedzie babcia,to nie musisz jej od razu wysyłać do przedszkola,też bym chciala żeby do nas przyjechala jakaś babcia ale niestety na razie to niemozliwe,zresztą za miesiąc jedziemy do Polski!co do spotkanka to bedziemy w kontakcie!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Widzę,że coś ostatnio nie zaglądacie tutaj....rozumiem spędzacie czas z mężami...nie wiem jak u was ,ale u mnie okropna pogoda,pada,wieje,tak,że nie chce sie nosa wychylać za próg!Moze to i lepiej,ze pogoda sie popsuła,bo Martynka nie za zdrowa i szkoda by mi bylo jakbym musiala siedzieć w domu a bylo by ładnie!Martynka przez jeden dzień miala temperaturę,myślałam ,że już lepiej a dziś zaczęła kaszleć,ja sama obudzilam sie z potwornym bólem gardła,myślę więc,ze to jakiś wirus,Na razie nie wybieram sie do lekarza ,zobaczymy co bedzie dalej.Co do spotkania w czwartek to ja raczej odpadam,zreszta pogoda tez nie ma być za ciekawa wiec moze przelożymy na inny termin?pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc dziewczyny :)Ja jak mam tylko wolna chwile i wolny komputer to pisze do was>Ostatnio bylo ladnie wiec wiekszosc czasu spedzalam z alankiem na polku:)Tym bardziej ze przez 2 tyg siedzielismy w domu ,bo byl chory:(Masz racje Ewar bedziemy musialy przelozyc nasze spotkanie,bo nie zapowiada sie zeby bylo w czwartek ladnie:((Mam nadzieje ze zdazymy sie spotkac przed wakacjami:)))POzdrawiam was i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna kobieta
Do roboty kurwy, a nie siedziec na utrzymaniu faceta, jak te suki bez krzty godnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Dzien doberek!!!!!!! Lena jak w czwartek bedzie tak jak dzisiaj to co umawiamy sie w tym miejscu co pisalas ostatnio????:Ewar jak tam Martynka juz lepiej sie czuje bylas u lekarza?:)Pozdrawiam martynke i zycze szybkiego powrotu do zdrowia napisz co z nia?:)Jola jak tam w nowej pracy co wogole robisz i ajk hania w przedszkolu napisz wszystko:)POzdrawiam was wszystkie izycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
Czesc dziewczyny, kurde mam ostatnio jakies problemy z internetem, przez caly weekend go nie mialam. No wlasnie jak tam dzieciaki? Czy Martynka juz zdrowa? Pomyslalam sobie, ze jesli spotkanie ma sie odbyc, to moze spotkajmy sie od razu w Heaton Parku. Guniek jesli nie wiesz gzie to jest to mozemy sie umowic inaczej. O ile wiem to autobus od ciebie na Picadilly przejezdza przez moje osiedle wiec mozemy sie dogadac na ktorym przystanku masz wysiasc. Jaklim autobusem zwykle jezdziesz? Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki !! u mnie w domu \"wielka\" rewolucja. hania zaczela chodzic do przedszkola, mama do pracy hihihihihi ;) hania na razie ma kilka dni na oswojenie sie z przedszkolem, potem bedziemy kombinowac kiedy i na jak dlugo :) pierwszy dzien nie bylo tak zle, ale ja bylam w poblizu wiec moze dlatego, zobaczymy jutro....cora idzie jutro z tata a tatus ma isc sobie na kawe....oj jestem ciekawa jak to bedzie.... dziewczyny potrzebowalam wyrwac sie z domu, chociaz nie jest mi latwo, ciagle mysle o hani i tesknie za nia :( ale obie musimy byc twarde :D a z innych spraw u mnie, to jak dotad hania miala jedna \"wpadke\" w nocy - zuch dziewczyna!! ewar jak czuje sie martynka?? guniek i lena dajcie znac, jak wypadlo wasze i waszych dzieci spotkanko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Lena niestety nie wiem gdzie jest ten park :(Ja bede jechac albo 181,albo 182 ,wiec napisz mi gdzie mam wysiasc jesli ci to nie bedzie przeszkadzac bede z siostra moja:)Jola świetnie ze wam sie wszystko ulozylo i ze Hania chce chodzic do przedszkola.MNie to niebawem czeka i nie wiem jak to bedzie ,bo alan bezemnie to ani rusz wszedzie mama!!!!!!!!Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
Czesc, mam propozycje. Jesli pogoda nie dopisze to zapraszam do siebie. Guniek, a mozesz wsiasc z 17? Bo ten bedzie najblizej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
Chodzilo mi o autobus 17 oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześć dziewczyny!u nas zamiast lepiej to gorzej....tzn ze mną bo z Martynką bez zmian tylko kaszle,ja natomiast kicham i boli mnie gardło,zazywam różne świństwa zobaczymy czy pomogą!Tak więc niestety nie spotkamy się tym razem z wami a szkoda.....Może następnym razem!Wes_jol jak tam w pracy i jak sobie radzi Hania w przedszkolu,jak sobie daje rade z angielskim?milego spotkanka!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Lena nie jezdzi u nas autobus 17 tylko te co ci wczesniej pisalam tj 181,albo 182.Dziekujemy bardzo za zaproszenie:)Najlepiej jakbysmy sie umowily na przystanku.bo ja nie znam manchesteru wogole!!!!!!!!Okazalo sie ze bede jechac sama z alankiem :(daj mi znac jak sie umawiamy .zobacze jeszcze jaki alanek jutro bedzie sie czul,poniewaz dzisiaj byl rozdrazniony przez zabki:(Napisz o ktorej sie umawiamy wszystko dokladnie mozemy wymienic sie tel to zostawia ci na nk pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witam was dziewczyny:) Lena jeszcze raz dziekuje za zaproszenie :)Park jest bardzo duzy i bardzo ladny.Domek tez masz sliczny.Alan jak wracalam to mi zasnal w autobusie tylko na chwile ,bo jak bylam juz w domu to sie obudzil,ale juz o 20 poszedl spac.Ciesze sie ze alanek ma nowgo kolege danielek to pelen energi chlopiec:)Fajnie ze sie spotkalysmy bylo super mam nadzieje ze bedziemy widywac sie czesto:)Teraz czas ,aby dolaczyla Jola i Ewar bedzie jeszcze weselej w koncu nasi chlopcy beda miec nowe kolezanki.Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
Czesc, my z gunkiem juz po pierwszym spotkaniu. Bylysmy chwile w Heaton Parku, ale zlapal nas deszcz wiec pojechalysmy do mnie na kawke. Alanek troszke sie wstydzil nowych ludzi i miejsca, ale potem sie rozkrecil i bawil z Danielem. Nastepnym razem dziewczyny juz sie tak latwo nie wywiniecie ze spotkania!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześć dziewczyny,nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę!!!!!Super,ze spotkanko sie udało,mam nadzieję,że bedzie więcej takich!Ja już caly tydzień siedzę w domu,jak na razie z Martynką wszystko ok,boję się tylko ,zeby się od nas nie zaraziła,bo i tata nam się rozchorował!Martynka już sama nie wie co ma robić,zaczyna się jej nudzić!wczoraj przyleciała do mnie żeby mi powiedzieć,że jest świnka pepa,ja jej na to żeby oglądała,myślałam ze jest w telewizji,a wiecie co ona zrobiła?wsadziła puzla z pepą do dvd,ledwo dałam radę go wyciągnąć!dni naszego dvd są już chyba policzone bo główną operatorką jest własnie Martynka,teraz znów coś tam kombinuje!pozdrawiam i milego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa lena
Hi, hi ale sie usmialam z ta swinka pepa!!!!:) Mojego Daniela tez trzeba wiecznie odciagac od dvd. Zycze Wam szybkiego powrotu do zdrowka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Czesc dziewczyny widze ze weekend spedzilyscie z rodzinka ,bo nie zagladalyscie tak jak ja:)Myőslalam ze dzisiaj rowniez bedzie tak pieknie jak wczoraj ,a tu sie rozpadalo i jest chlodno:(Dlatego dzisiaj poszlam z alanem na male zakupy do sklepu i siedzimy w domku:)A wy dziewczynki co porabialyscie?:)Pozdrawiam izycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześć dziewczyny!ale tutaj cisza,dzień coraz dłuższy ,to sie nie chce siedzieć przed kompem!ja przed chwilą wróciłam z Martynką ze spaceru,nie byłyśmy zbyt dlugo ,bo po tej chorobie jeszcze jestem ostrożna.Już powoli odliczamy dni do wyjazdu!!!Wybrałam się w sobote na zakupy,chciałam coś kupić sobie ,ale skończyło sie tak jak zawsze,tzn nakupiłam ale dla Martynki,a dla siebie nic nie znalazłam,zresztą było tak dużo ludzi,że jak pomyślałam o staniu w kolejkach do kasy to zrezygnowałam,zresztą tak naprawdę to nie widzialam nic specjalnego!Wy pewnie nie macie takiego problemu,bo z tego co się orientuje to jesteście raczej szczupłe,i chyba łatwiej wam coś kupić,a jak ma się trochę więcej kg to trzeba uważać co się ubiera zeby nie wyglądać śmiesznie jak co poniektóre angielki!pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
Och, cos mi sie wydaje, ze chyba troche przesadzasz z ta waga! :) Mysle, ze kazda z nas ma tutaj problem ze znalezieniem jakiegos fajnego ciucha. Ja naprzyklad kupilam sobie wczoraj dzinsy, ale ile sie naprzymierzalam to masakra. Ja jestem niska,, wiec jak cos jest dobre w pasie to za dlugie sa nogawki i na odwrot. Ponadto zadko kiedy cos mi sie podoba.wlaszcza, jak teraz przyszla moda na powrot lat 80! Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Dziewczyny poradzcie!mam dylemat w co ubrać Martynkę na komunię?oczywiście nie jej hehe rozmawiałam dziś z bratową i ona mi powiedziała ,że moglabym ją ubrać w taka elegancką sukieneczkę,wiecie takie male suknie ślubne....nie jestem do końca do tego przekonana ...planowalam kupić jej jakąś ładną sukienkę ale taką normalną,a co wy o tym myślicie?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guniek
Hejka ! Masz racje Ewar ze jak jest dluzszy dzien to nie chce sie siedziec przy kompie tym bardziej ze pogoda dopisuje ,to trzeba wykorzystac okazje:)Alankowi wczoraj ubralam bluze zasuwana zamiast kurtki ,bo bylo bardzo cieplo i zero wiatru:0Ewar jabym martynce kupila zwykla ladna sukieneczke,chyba ze sama taka sobie wybierze to wtedy juz nie bedziesz miec dylematu:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
A ja to zawsze marzylam o coreczce, zeby ja stroic jak ksiezniczke! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar
Cześć dziewczyny!dziś też ma być ładny dzień ale jeszcze jest zimno więc czekamy z Martynką aż sie trochę ociepli,ostatnio ulubiona zabawa Martynki to bańki mydlane,jutro przyjeżdża do mnie siostra,więc będzie wesoło ...pozdrawiam i milego dnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dlugo sie nie odzywalam, ale jakos nie mam ostatnio czasu na zagladanie do komputera. musze wam powiedziec, ze nie posylamy hani do przedszkola. bardzo negatywne wrazenie wywarlo na nas przedszkole do ktorego miala chodzic. bedziemy sie rozgladac za innym. bede co jakis czas tutaj zagladala zebyscie o mnie nie zapomnialy ;) goraco pozdrawiam, dajcie znac co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek
Witajcie dziewczyny !!!!!! My juz z Lena spotkalysmy sie po raz 2 tym razem Mama lena przyjechala do mnie:)Pogoda byla bardzo ladna ,wiec poszlysmy z Alankiem i Danielkiem do parku na plac zabaw bylo bardzo sypatycznie zrobilam fotki i na pewno znajda sie na nk:))))Ciesze sie strasznie ze w koncu Jola sie do nas odezwala:))Przykro mi ze nie wyszlo z przedszkolem.A jakie too przedszkole bylo????????Dzisiaj rano alan dostal wysokiej goraczki to przez zabki na szczescie juz mu spadla,lecz nie moglismy dzisja isc na spaceri zostalismy w domku.Lena w piatek bylismy w duzym parku o ktrym ostatnio rozmawialysmy.Alankowi strasznie sie podobalo ,bo widzial barany i konie :))))POzdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
Czesc Wam, odzywam sie dopiero teraz, bo pare dni mielismy awarie. Kabel telefoniczny zerwany!!! U mnie nic ciekawego, dom, praca , przedszkole itd. Juz sie nie moge doczekac do piatku, bo mam az 4 dni wolnego!!!!!! Jola, u mnie bylo dokladnie to samo na poczatku. Tzn tez mi sie nie spodobalo daniela przedszkole. Jak go zostawilam pierwszy raz na pol godziny to wyszlam do auta i sie poryczalam. Przez kilka dni mialam takiego dola ze sobie nie wyobrazasz. A teraz jestem bardzo zadowolona. Mysle, ze pierwsze wrazenie bywa czasem mylne. Dzisiaj Danielka przeniesli do starszakow, bo juz jest na tyle dorosly. Jestem z niego baaardzo dumnna. Pozdrowionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×