Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość gabi85
balbinko 85 ja mam dziś 15 dzień cyklu brałam clo bromergon wczoraj zrobiłam test owulacyjny i wyszły 2 grube krechy wiec działalismy martwi mnie mój śluz bo jest biały i wogóle się nie lepi a to podobno zle brałam wisiołka ale tez nie pomógł swoja droga to ja chyba nigdy nie miałam tego płodnego śluz a ty jakie leki bierzesz i jak długo się leczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka85 a jak długo już się starasz o dziecko? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie ślicznotki nie odzywałam się bo mi trochę nie wygodnie dłużej siedzieć przy komp ale was czytam na bieżąco. cieszę się że macie dalej nadzieję i tak ma być w końcu musi się udać!!!! szanowne Panie ogłaszam oficjalnie KUMULACJĘ.....Jestem w ciązy bliźniaczej maluchy w 8 tc mają 19 i 18 mm i serduszka cudnie biją!!!! ale się cieszę pozdrawiam i głowa do góry :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi85
blizniaki cudownie gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gabi 85 dzięki zobaczysz wam też się uda :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! sytofalka gratuluje, ja po cichu tez licze, ze jak sie uda to bedzie kumulacja bo moj nie chce 2 dzieci a ja tak... ;) kochane kolezanki z PCO - ja mam wykryte od lipca 2007 i od tego czasu jestem na metformaxie, do niedawna tez na cilescie potem na cyprescie. o dziecko sie nie staralam bo w tym czasie rozpadl sie moj zwiazek (z tego wlasnie powodu, ze facet nie dojrzal do rodziny) i zaczelam drugi. w pazdzierniku jednak zmienilam lekarza i ta nie pozostawila mi zludzen co do tego, ze na dziecko jest ostatni dzwonek bo jak bede starsza to moze byc kiepsko ;/ moja lekarka zrobila mi hormony itd no i stwierdzila, ze wyniki (przy PCO) sa dobre i mam duze szanse tylko jeszcze prl musze zbic. takze od pazdziernika na bromku i metformaxie. o dziecko to sie tak mozno jeszcze nie staram bo moja gin powiedziala ze bromek minimum 4 miesiace trzeba brac zeby byl efekt. w zeszlym mies probowalam cos zdzialac na testach owu ale nic. na nastepny cykl ide juz na monitoring i zobaczymy czy bedzie stymulacja. moj obecny facet jest wspanialy i dzieki niemu moge juz marzyc o baby bo odkad zaczelam bromek itd on sie namyslil i nastepna wizyta bedzie juz wspolna :) takze ja jestem dopiero na poczatku drogi ale wierze, ze nie bede dlugo czekac :) (w 2005 zaszlam w ciaze na samym bromku tyle z PCO jeszcze sie nie ujawnilo). trzymajcie sie kochane bo jak mowi moja gin PCO to nie takie wielkie zlo tylko trzeba umiec sie nim zajac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sluzu to tez mam taki bialy itp i nastepnym razem sie zapytam o co chodzi z nim. a ten plodny to ohohoho - od wielkiego dzwonu sie tylko zdarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofola ale się ciesze, gęsią skórkę dostałam. gratulacje najserdeczniejsze:) uważajcie na siebie! zobacz będzesz miała dwójkę maluchów, wyobrażam sobie jaką masz radość , raz jeszcze wszytkiego naj, gratulacje. informuj nas na bieżąco. buziaki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzięki wielkie :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytofala gratuluje ci strasznie ja też licze na kumulację. Orientujecie się czy do ciąży bliźniaczej to są potrzebne 2 pęcherzyki czy wystarczy jeden i wtedy są jednojajowe :) aż mi głupio że nie wiem takich rzeczy... A w ogóle czy któraś robiła badania hormonów na NFZ ?? JA NADAL CZEKAM JUŻ PRAWIE POSZŁAM DZIŚ DO APTEKI PO TEST ale boli mnie brzuch na @ więc... czekam buziaki Sytofala dbajcie o siebie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kara jak masz dwa pęcherzyki uwolnione w jednym cyklu i zapłodnione to są bliźniaki dwujajowe i wtedy dzieciaczki mogą mieć rózną płeć i są podobne tylko jak rodzeństwo jedno jajowe sa wtedy gdy dojdzie do podziału komórki i wtedy ta sama płeć i bardzo duże podobieństwo. jeszcze raz dzięki i powodzonka dziewczyny :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my.mijka
część dziewczyny. dzisiaj mam 22 dzień cyklu, biorę duphaston do poniedziałku, a we wtorek test. Nie mogę się doczekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytofala gratuluję, trzymaj się i dbajcie o siebie. Pisz jak się czujesz. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziewczynki! Czytam wszelkie informacje na temat Clo, monitorowania, braku owulacji itp... bo sama mam z tym niestety problem. Clo biore 2 miesiac, w poprzednim cyklu pekly mi 2 jajeczka ale nie udalo sie zajsc w ciąze :( Czekam.... jeżeli teraz sie nie uda to wysylam meza na badania. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaklim
HEJKA!!! SYTOFALA PODWÓJNE GRATULACJ!!!!!!!! U mnie @ i ostatni cykl z clo, potem badania. Dziewczyny napiszcie coś więcej na temat badania ( tego z kontrastem chyba HSG). Czy na nastpny dzień jest wszystko ok nic nie boli ? plis napiszczie bo się troche boję :( Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Sytofala - GRATULUJĘ PODWÓJNEGO SZCZĘŚCIA!!!! agaklim nie ma się czego bać, nie taki diabeł straszny .... Po samym badaniu leżałam 2 godzinki w szpitalu, potem jeszcze usg, dostałam wypis i do domu. Lekarz chciał mi dać L-4 na parę dni, ale ja nie wzięłam. Następnego dnia byłam w pracy, troszkę plamiłam i lekko bolał mnie dołem brzuch. Na prawdę da się to przeżyć. U mnie wyszło wszystko drożne, daj znać jak u ciebie. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Sytofala - ogromne GRATULACJE. To wspaniale że będziesz mieć dwa Słodziaste Robaczki na raz!!! Życzę Ci aby wszystko się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leadrop
hej dziewczyny, macie jakieś inne objawy po clo? ja jestem strasznie agresywna i pobudzona :/ to dopiero 4 dzień a mam już dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Witam Wszystkich. Od dawna czytam to forum ale jakoś nie mogłam się zdecydowac czy pisac. Od 1,5 staram się od drugą dzidzie i jak na razie nic z tego. I ja i mąż mieliśmy zrobione różne badania i okazało się, że moje pęcherzyki nie rosną. Jestem po pierwszej stymulacji z clo. W 10 d.c. jeden pęcherzyk dominujący 1,26cm w poniedziałek kolejne usg nie wiem jak wytrzymam tyle dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Trochę mnie nie było ale i pisać nie mam o czym. Sytofala PRZEOGROMNE GRATULACJE!!!!!! Oby wszystko nadal było tak dobrze. Majkakaja trzymam kciuki. U mnie 24 dc ale ten cykl jest stracony. Mój gin kazał mi zrobić sobie przerwę i dopiero potem znowu próbować na lekach. Na razie mam iść na żywioł. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 25
Witam Was wszystkie. Chciałam się z Wami pożegnać,bo to mój ostatni post na tym forum.Dla mnie przygoda z clo się skończyła,podobnie jak mój związek.Życzę Wam wszystkim,żeby dla Was los by łaskawszy i obyście wszystkie zostały szczęśliwymi mamusiami tak jak np.Sytofala,której chciałam serdecznie pogratulować podwójnego szczęścia!Trzymajcie się dziewczynki,miło tu było z Wami pogadać,wyżalić się... Życzę wszystkiego najlepszego.Pa:( :(..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Hania jak to? moze to tylko chwilowe zawirowanie? trzymam kciuki zeby sie poukladalo! ja tez mialam takie chwile z moim facetem... glowa do gory! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 25
Balbinka dziękuję za słowa otuchy,ale to już jest nie możliwe i graniczy z cudem!Jestem u kresu załamania i nawet nie ma szans na pozytywne nastawienie.Muszę się pogodzić z faktem,że na dzień dzisiejszy muszę zapomnieć o związku i planowaniu rodziny-widocznie Bóg tak chciał-przeznaczenia się nie da oszukać.trzeba żyć dalej.... ...z bólem serca,ale trzeba.Być może kiedyś jeszcze los się do mnie uśmiechnie i dostanę szansę na szczęśliwy związek i dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 25
Będę tu czasem zaglądać do Was,żeby sprawdzić co u Was słychać. Jeszcze raz Życzę Wam dużo szczęścia i oby wszystkim udało się to,czego pragniecie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Cześć, Haniu współczuję ci!!! Może nie byliście sobie przeznaczeni. Głowa do góry!!! Cuda się zdarzają!!! Na pewno znajdziesz tę drugą połówkę i spełni się Twoje marzenie o "mamusiowaniu"!!!! Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam mocno kciuki!!!! Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytofala Kochana sciskam Cie mocno i gratuluje kumulacji, ale szczesciara z Ciebie, ja tez moglabym miec blizniaki nie mam nic przeciwko. wrecz odwrotnie.Ciesze sie przeogromnie Twoim szczesciem i mam malutka nadzieje ze nam tez sie uda:))) Hania25 nie mów tak i nie zalamuj sie, faceci sa po prostu inni i nas nigdy tak do konca nie zrozumia, ja to wiem bo jestem mezatka i nie zawsze moge liczyc na mojego meza choc kochamy sie bardzo, mówi ze idzie na badania ale mu nie po drodze, poza tym tak na prawde to ja 1000 razy wiecej przezywam to ze nie mamy dziecka niz on. Nie powiem on tez tego pragnie ale to facet i inaczej okazuje uczucia. Trzymaj sie Malenka i wierze ze Ci sie uda tylko uwierz w to i w siebie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w październiku
ja brałam clo od 3 do 7 dnia cyklu dwa razy dzennie po 1 tabl, potem od 9 do 13 dc estrofem po pół tabletki dwa razy dzennie (bo clo wysusza śluz owulacyjny, więc trzeba brac coś, co go będzie "produkowało" - to jest bardzo ważne, a wielu lekarzy tego nie stosuje), a od 20 do 26 dc duphaston. Pierwsze dwa cykla z takimi lekami i dawkami były nieudane. Lekarz zwiększył mi zatem dawkę estrofemu na 1,5 tabletki dzennie (te same dni cyklu). Faktycznie widziałam różnicę - sluzu było bardzo dużo. I w tym cyklu (to był trzeci) zaszłam w ciążę. Teraz jestem w 6 tygodniu :) odpowiednia stymulacja jest bardzo ważna, nawet dawka połowy tabletki może mieć kolosalne znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w październiku
aaa, zapomniałam dodać, że brałam jeszcze pół tabl bromergonu dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×