Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Witajcie dziewczyny. Haniu cieszę się że jakoś ci pomogłam, życzę powodzenia z nowym lekarzem, daj znać jak poszło. Trzymam kciuki. Majkakaja ja też jestem ciekawa jak to wygląda i jak ci poszło, napisz nam relację, trzymam kciuki, powodzenia. Kara nie poddawaj się, pomyśl o czymś innym, idź z mężem na spacer. Wierzę że ci się uda. Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 85
Witam wszystkie koleżanki jestem tu nowa i mam nadzieje że mnie przyjmniecie mam pcos i od 3 cykli staramy się o dzidziusia biorę dupchaston bromergon i teraz mialam pierwszy cykl z clo teraza jestem w 13 d c pęcherzyk dominujący 12 mm co sadzicie to mało czy duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
witaj gabi. z tego co się orientuje to pęcherzyk idealny jest od 18 do 23mm więc masz za małego. ja w ostatnim cyklu miałam 19mm wszystko idealnie ale potem zamiast mi pękną to on znikał....pisałam o tym parę stron przedtem, MAJKAKAJA czekamy za odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
MAJKAKAJA trzymam kciuki. Napisz co i jak. Nam lekarz też wspomniał o inseminacji (2500zł) ale na razie zbijam prolaktynę. Powodzonka. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 85
marc30 a jaka masz prolaktyne bo ja 29 biore biomergon pól tabletki przed snem w czwartek kolejne usg ciekawe co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Hejka Dziewczyny. dziękuję Wam za trzymanie kciuków. Więc sprawa wygląda tak, że mąż oddaje nasienie , specjalistra androlog z pracowni w przychodni na Polnej "obrabia" i przygotowuje specjalną strzykawkę, z taką (jak mi się wydaje) plastikowa długa igłą. Następnie wygląda to bardzo podobnie do cytologi. polezałam 15 minut i do domku. Teraz od dzisiaj mam brac duphaston i mam czekac do daty miesiączki. Pozdrawiam Was. Mam nadzieję że niedługo nadejdzie ten dzień "II"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
zapomniałam dodać że czuję sie dobrze, czuję tylko lekki obrzęk podbrzusza tak troche jak na okres. pozdrawiam Was ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki. Wracam tu po dłuugiej przerwie. Nie ma już starych koleżanek, mam nadzieję, że po prostu im się już udało. Staram się o dziecko 3 lata. U nas problemem są słabe wyniki męża, aczkolwiek nie wykluczające ciąży no i słabe jajeczkowanie. CLO testowałam 6 razy. Niestety bez rezultatu. Po ostatnim braniu CLO (u nowego lekarza) okazało się, że moje endometrium ma 5,5 mm czyli takie, w którym nie zagnieździ się nic. Lekarz powiedział, że bardzo często cienkie endo jest skutkiem ubocznym CLO (dziewczyny zawsze sprawdzajcie przy usg po CLO endo, bo poprzedni lekarz faszerował mnie tym niepotrzebnie). Teraz jestem po drugiej inseminacji. MAJKAKAJA trzymam kciuki:) Ja miałam inseminację w sobotę, po stymulacji tym razem gonadotropinami (Puregon) i ostatni dzień Pregnyl. Ehh my to się wszystkie mamy biedne:( Część z Was pyta jak wygląda inseminacja... W zasadzie bardzo prosto. Mąż oddaje nasienie, czeka się jakieś 45-60 min w tym czasie nasienie poddawane jest obróbce. Potem na fotelu przez cieniutką rurkę podają nasienie i leży się 5 minutek na fotelu. I to tyle... Inseminacja 2500???? Matko dziewczyny. Ja jeżdżę do Białegostoku do Kliniki Rozrodu i to jest refundowane (poza lekami ale przy CLO koszt praktycznie żaden) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKAKAJA mnie właśnie też pobolewa podbrzusze. Czemu musisz aż tak długo czekać do testu? Mi lekarz powiedział, że koło 14 dni i testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
carolla czekam poprostu czy będzoe okres czy nie. Zrobiłam dotychczas już tyle testów że wole poczekać. Ale dzieki za info, a jesli chodzi o koszt inseminacji prywatnie kosztuje ona 300 zł, a tak ma się skierowanie to nic. Pozdrawiam. Carolla pisz co u Ciebie. A mam pytanie czy oprócz iseminacji próbujecie z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKAKAJA tak, oprócz IUI próbujemy naturalnie. Pierwsza była na CLO teraz na Puregonie no i plus naturals oczywiście;) Ja już przez te 3 lata też się natestowałam, ale wciąż nie mogę się doczekać i zawsze kończy się na teście. Jakie miałaś endo po CLO? Może pisałaś, ale przeoczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Crolla i MAJKAKAJA trzymam za Was kciuki,piszcie co i jak! za pozostałe dziewczynki oczywiście też trzymam kciukasy..Jestem przecież żywym dowodem, podobnie jak i Lena1984 i Sytofala że musi się udać.. Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
gabi 85 moja prolaktyna to 34,5. Biorę bromergon 1 tabl na noc. Przez pierwsze dni paskudnie się czułam, ale teraz ok. W piątek idę do kontroli. Carolla i MAJKAKAJA trzymam mocno kciuki. Leczyłam się we Wrocławiu i lekarz mówił, że insem. nie jest refundowana, że wspomagają nasienie jakimś preparatem sprowadzanym z Austrii i dlatego to tyle kosztuje. Na razie i tak muszę poczekać aż prolaktyna się obniży. Dzięki za informacje. Powodzenia. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za kciuki. Ja za Was wszystkie też trzymam. Marc30 no to masakra z tą inseminacją we Wrocławiu. Taniej dojechać do Białegostoku gdzie płacisz jedynie za wizytę u profesora który wykonuje ją całkowicie za darmo w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
endo mialam wczoraj 8, a dzisiaj mi nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Twoje 8mm, ja dwa dni przed IUI miałam 7,4 a po tych cholernym CLO nie rosło i było 5,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 85
dziewczyny a czy któraś z was ma pcos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Nie mogę sie skontaktować z lekarzem a mam problem. Może któraś miała podobny ? Brałam clo, pecherzyki urosły, poźniej luteine. Niestety nie zaszłam w ciąze a gin kazala luteine odstawic. I wczoraj dostałam poznym wieczorem delikatne plamienie, a dziś normalną już @ i teraz nie wiem czy dziś czy wczoraj jest moj pierwszy dzien cyklu????? HELP :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla witam, mam prośbę gdybyś mogła napisać jak wyglada procedura dostania się do tej Kliniki Rozrodu, czy trzeba mnieć jakieś skierowanie, jakie badania należy już mieć wykonane itp. Na następnej wizycie chciałabym porozmawiać z moją lekarką o możliwości skorzystania w moim przypadku z inseminacji i chciałabym jak najwięcej się na ten temat dowiedzieć. Trzymam za ciebie kciuki. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
cornflakegirl z tego co ja wiem to mój gin zawsze mi mówił że clo mogę wziaść dopiero kiedy pokarze się normalne krwawienie a nie plamienia.Czyli twój pierwszy dzień powinien być dzisiaj.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornfakegirl wydaje mi się, że jest tak jak pisze aniabuu23 czyli od normalnego krwawienia (też miałam jakiś czas temu ten dylemat;) Marta113 a więc... najpierw dzwonisz do prof Wołczyńskiego, umawiasz się na wizytę (czekasz jakie 4-7 dni), jedziesz do Białego do jego gabinetu. Robi wywiad całego leczenia (koszt pierwszej wizyty jest wyższy 150zł). Ja pojechałam na pierwszą wizytę z wynikami hormonów i sprawdzoną drożnością jajowodów HSG. Następnie dostajesz od niego skierowanie do Akademii Medycznej (wcześniej dostajesz albo CLO albo gonadotropiny i w tym samym cyklu jest inseminacja). No chyba że stwierdzi że coś jeszcze można zbadać. Tam się stawiasz na podaną godzinę i już:) No i musisz uzbroić się w cierpliwość, ostatnio jak byłam w gabinecie byłam 35-ta w kolejce. Jak masz jakieś pytanka wal śmiało jak w dym;) Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu23, Carolla!! Dzięki za odpowiedz :)) ufff Dziewczyny trzymajcie kciuki...może tym razem się uda...:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla dziękuję ci bardzo za pomoc, troszkę dzisiaj poszukałam po necie i jest wiecej miejsc gdzie można przez NFZ. Ja jestem ze śląska, więc do białegostoku troszkę mi daleko, ale dobrze wiedzieć że istnieje taka możliwość gdyby tutaj mi się nie udało. Narazie muszę podleczyć moją endometriozę, ale chcę na następnej wizycie pogadać z lekarką jakie są szanse. Jak będę miała jeszcze jakieś pytania to na pewno napiszę. Życzę ci powodzenia, na pewno wszystkim się nam uda. Pozdrawiam i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! MAJKAKAJA mam pyt: możesz mi napisać w przybliżeniu tak mniej więcej jakli lekarz robi inseminacje na polnej i ile kosztuje? Mam jeszcze pyt po ilu już dawkach clo jesteś, bo ja teraz będę zaczynać 1wszą i czy miałaś zaszczyk może w którymś cyklu?? z góry dzięki za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
***anka jesli chodzi o lekarza to musisz mieć jakiegoś lekarza prowadzącego który tam akurat pracuje. Jeśli zapiszesz sie do przychodni przyszpitalnej i lekarz z tej przychodni stwierdzi że musicie mieć inseminację to wtedy Was skieruje i być może będzie to refundowane z NFZ. Jeśli nie dostaniesz skierowania to przygotowanie poddanie nasienia obróbce kosztuje 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
jeśli chodzi o cykle z clo to był to mój już 5 cykl. A zastrzyku nie miałam robionego. U mnie pęcherzyki pękają, problemem sa plemniki męża (ruchliwość 25%). tak więc zobaczymy/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo za informacje. ja mam lekarza swojego który właśnie tam pracuje. u mnie lekarz teraz zobaczy jak pęcherzyki po clo są to najwyżej w 2 cyklu zastrzyk, teraz czekam na okres i od 5dc clo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×