Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość klarav
no to trzymamy za Ciebie kciuki Gabi:)no niech juz ktoras zajdzie i przełamie troche ten nasz mały kryzysik:)daj znac jutro koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Hej Gabi. A masz jakies objawy ciąży lub przeczucia że tym razem sie udało?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Kara 1983 przepraszam, ze ostatnio nie pisałam, ale w robocie urwanie głowy, a jak wracam do domu to jestem tak padnięta że nie mam na nic siły, ale starałam się was czytać na bierząco. Zgadzam się z tobą, że nie możemy potępiać i unikać par które mają dzieci lub ich się spodziewaja. Ja nie znoszę tylko tych durnych pytań, a wy kiedy?? Masz rację, że nie można unikać rodzinnych imprez bo to nie jest wyjście, a poza tym dlaczego mamy karać te małe dziciaczki bo nam się nie udaje. Kazda z nas ma gorszy dizeń i wtedy ma ochotę nie wychodzić z domu, ale trzeba zebrać się w sobie i dalej żyć. Ostatnio widzę ze się nie oddzywasz, napisz jak się czujesz i co tam u ciebie słychać. Ja jutro idę na kontrolę, a co do starań, to do momentu gdy leczę endometriozę to praktycznie nie ma szans na zajście w ciąże, ale nie mówię że wogóle się nie staramy, zawsze jest jakieś małe światełko nadziei. Trzymam za ciebie kciuki. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Madzialenka ja tak samo jak na razie nie mam żadnych skótków ubocznych:) już wziełam 2 tabletkę no i 3 dni i koniec . Jestem ciekawa kiedy nam się uda... a jak ty się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi85
słonce31nie mam pojecia jakie są objawy ciąży ale bolą mnie piersi i troche brzuch to raczej na @ ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powiedzcie mi, nylam u gina w 13d.c. pecherzyk 23 mm gin powiedzal ze nastepnego dnia peknie ale jest sroda 17 d.c. a temperaturka 36,5 czyli owu jeszcze nie bylo.clo bralam 5-9 dzien , pregnyl w 13d.c. zaraz po usg,czy ktoraz z was tak miala?jutro ide do gina bo juz nie moge.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
000kika000 ja już pisałam wcześniej na moim przykładzie że każda kobitka ma nainaczej owulacje i nie jest powiedziane że każda będzie miała książkowo w 9-15 dnia szanse. Ja rok temu jak zaszłąm w ciąże to zaszłam z mężem jakiś tydzień przed spodziewanym okresem ale to dawna bajka(dodam że mam niedoczynnośćtarczycy i może ja jestem inna) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA! Ja się dobrze czuje nic mi nie dolega! :-) jeszcze trzy tabsy i koniec mam nadzieję że się którejś z nas uda! Nadzieje trzeba mieć zawsze! :-) a tak poza temat to Mam córkę Anie uwielbiam to imię takie staropolskie a jakie piękne ;-)))))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 1984 możesz rozwinąć temat niedoczynności tarczycy.Jakie miałaś wyniki.Mi coś nie bardzo pasuje, mój wynik to ponad 3.Lekarz mówił,ze mieszczę się w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki czy któras z Was zauwazyla, ze po clo wychodza wlosy? bo mi bardzo, az sie boje, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzialenka: coś nas łączy:) i to aż dwie rzeczy chcemy mieć dziecko ija i twoja córka mamy tak samo na imię. super:):) wiesz.. jeśli masz ochotę i chcesz to... mój nr gg 1853979. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Wszystkim życze powodzenia w staraniach się o mały cud :) Przyznaję się bez bicia, że nie czytałam wszystkich wypowiedzi ale chciałam Wam napisać, że my też mieliśmy problemy z zajściem w ciążę. Staraliśmy się przez ponad 2 lata i nic aż w końcu trafiliśmy na lekarza, który sie specjalizował w leczeniu niepłodności. Od razu dostaliśmy skierowanie na podstawowe badania a mnie skierował do szpitala na badanie HSG (czyli badanie drożności jajowodów) żeby ustalić czy moze niedrożność jest przyczyną tego, że wciąż nic sie nie dzieje. Dostałam rownież clostybegyt na pierwszą fazę cyklu a na drugą fazę luteinę. Poza tym kazał mierzyć temperaturę codziennie rano przed wstaniem z łóżka (bynajmniej nie pod pachą ;-) ) i zapisywać. Gdy temperatura podnosiła sie o 2 stopnie C znaczyło to, że własnie nastąpiła owulacja i nadszedł najlepszy moment na starania. Po 4 miesiącach zobaczyłam 2 kreski na teście :) Teraz zaczęłam 9 miesiąc i oczekujemy córeczki :) Warto sie stosować do rad lekarza jeśli jest specjalistą w danej dziedzinie. Nie wiem czy którejś z Was przyda sie to co napisałam ... jeśli nie to zawsze możecie mnie zgłosić do usunięcia ;-) Pozdrawiam Was wszystkie ciepło i jeszcze raz cierpliwości i powodzenia życzę ... w sumie to zyczymy, bo póki co występuję w dwupaku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmysłowa!!! Jeśli można wiedzieć to ile masz lat, gdzie i u kogo się leczyłaś? Gratuluję maleństwa, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za moment stuknie mi 31 latek :-) czyli do najmłodszych juz nie należę. Leczyłam sie w Łodzi. Jeśli mogę w czymś pomóc zostaw nr gg to sie odezwę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mida! Mi po clo wychodzą włosy! wczesniej napisałam że nie mam żadnych skutków ubocznych ale dzisiaj włosy umyłam i tak mi wypadają że masakra :-( najgorsze że w ulotce jest to napisane że może tak być ! ale co tam najważniejsze jest to żeby zajść w ciąże!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza067 - Ja lecze sięna niedoczynność tarczycy już ze 3 lata przeszłe nie mam już chyba starych wyników (musiałabym szukać to może bym znalazła jak bo ważne !!!) ale było ze mną zle bo moje wyniki były o 3 krotność powiększone niż norma.Zaczynałam od 50 Euthyrox az po 100 Euthyrox i jest tak od 2 ok. Teraz dawka mi się zwiększyła bo aż do 125 Euthyrox bo im ciąża większa tym zapotrzebowanie dla dziecka większe, ale nie zawsze bo łożysko samo w sobie też dla dziecka produkuje ten hormon i wtedy trza zmniejszać dawkę. Mi jak narazie to się raczej zapotrzebowanie zwiększa. W lutym jak byłam u Endrokronolog to powiedziała ze jest wszystko wporządku i żebym przyszła do niej na połowe czerwca a rozwiązanie mam w Lipcu( ja wielkie zdziwienia bo jeszcze pare wizyt wcześniej mówiła co innego że często musze kontrolować się i wogóle....) Zadałam jej pytanie ile musi minąć bezpiecznego czasu by nic się nie stało z dzieckiem (chodzi mi o jego rozwój ) by gdyby się okazało że mam złe wyniki a nie zwiększyła mi dawki ???? Odpowiedziała że niebezpieczne jest gdy Tarczyca jest wogóle nie leczona a nic się nie dzieje jeżeli występuje drobny niedobór!! . Ale coś mi się to nie podoba i nie zamierzam czekać aż do czerwca tylko co 1,5m-c chodzę prywatnie do labolatorium i sprawdzam swoje FT3 i FT4 bo ja nie zbiednieje za te 40 zł. a nie chcę przeżywać straty kolejnego dziecka a nie daj Boże gdyby miało sięurodzić z niedorozwojem :( nie darowałabym sobie. Bo taka jest prawda każda z nas po trochu misi być dla siebie lekażem i uważać na siebie i wiedzieć dużo na temat swojej choroby ,bo tak naprawde to większość lekarzy traktuje nas aby zbyć . Dla niektórych to jej poprostu 1/1000 poprostu stało sie, musiała pani się z tym liczyć, ale nie patrzą na to że można było dołożyć większych starań bo dla nas jest to indywidualnie ważne, a nie większoć albo patrzy żeby chodzić prywatnie albo w łape dać ale ...... to już inna BAJKA .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialenka ja tez nie mam zadnych innych objawów tylko te wlosy masakra, ale to nic w porównaniu do tego zeby miec dziecko, :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmysłowa :) Ja staram się dopiero od kilku miesięcy o pierwszą dzidzię, młódką też już nie jestem, mam 30 lat, u lekarza jeszcze nie byłam i od nie dawna zaglądam na ten topik. Moje gg to 12243360. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Dziewczyny poradźcie cos bo zaczynam świrować a wizyte u gina mam dpiero w marcu. Jak juz pisałam wcześniej praktycznie od momentu rośnięcia pęcherzyków aż do dzisiaj pobolewa mnie lewy jajnik ten, w którym pękł pęcherzyk. Nie jest to jakiś silny ból żebym musiała brać leki, czasami nie boli wcale czasami mocniej. Ale wczoraj poszłam na zakupy i niosłam dość ciężką torbę z zakupami. Potem wieczorem bardzo bolał mnie właśnie ten lewy jajnik. Po paru minutach minęło i znów tylko mnie pobolewa, ale naczytałam się jak głupia o ciąży pozamacicznej i teraz panikuje czy czasem nie boli mnie ten jajnik z powodu ciąży pozamacicznej. Może któraś po clo też miała takie bóle jajnika????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie! Słońce 31 tylko bez paniki jeżeli nic cię nie boli jak lezysz to wszystko jest ok taka zasada!!!! także spokojnie!!!! Tylko nie szalej zbytnio z dźwiganiem! marzec tuz tuż Pozdrawiamy :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Wielki dzieki sytofola. Jak spie i wogóle im mniej mam ruchu tym mniej mnie ten jajnik boli. Pierwszy raz mam taki ból jajnika i troche się boje bo pęcherzyk pękł więc torbiel raczej odpada. A najgorzej nie wiedziec co się dzieje. No nic poczekam do @ czy przestanie czy nie. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Witajcie, byłam u gina i na szczęście torbiel się wchłonęła. UFFFFFF ale ulga. Grzybek już zupełnie wyleczony. Dalej obniżam prolaktynę bromergonem - już się do niego mój organizm przyzwyczaił. Ale mamy się starć. Za 2 m-ce do kontroli. Trzymajcie się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
Madzialenka 1985 ja właśnie kończę pierwszy cykl bez clo a włosy nadal mi wypadają, nie wiem jak u ciebie będzie bo u mnie czy z clo czy bez to tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika a bierzesz cos na wypadanie? jak dlugo leczylas sie z clo? pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×