Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość agnez78
Cześć wszystkim:)Zabieg miałam 16,więc pewnie będę testować 30 czerwca.Jak ten czas się teraz wlecze,najchętniej to przespałabym te dni,a obudziła się już po 30.Tak bardzo chce wierzyć,że się uda.Ja,jak ja,ale mój mąż chyba przeżywa to wszystko gorzej ode mnie,traktuje mnie jak królewne.Boję się,że nie spełnie jego oczekiwań,no ale cóż,czas pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie kobietki potrzebna mi informacja gdzie w Kaliszu w której aptece idzie kupić PREGNYL lub jego zamiennik bo to nadzieja że mi pomoże w pęknięciu pęcherzyków i nadzieja na maleństwo , gdzie nie dzwonie to nigdzie nie ma za odpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Iza ja moge ci odsprzedac niecale opakowanie pregnylu. Sama odkupiłam od dziewczyny z tego forum i zuzylam tylko jedna ampułkę, mam jeszcze dwie. Termin ważności do 2011 i trzymam w lodowce. Jeśli byś chciała daj znac na forum to się skontaktujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makita2009
agus28 Witaj, ja tez poszukuje pregnylu, proszę Cię o kontakt na mmkg@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje agus28 udało mi się zakupić Pregnyl u mnie w jednej z aptek fakt że pełno płatne nie refundowane ale ważne że mam i mam nadzieje że na mnie zadziała i wszystko się uda dziękuje jeszcze raz że się odezwałaś i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Heja,kobietki mam pytanie,słyszeliście o teście który można już robić 6 dni po zaplodnieniu?Bo ja już nie mogę wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnez, pisza tak na opakowaniach, że są testy które są w stanie pokaza czy jesteś w ciąży czy ni po 6 dniach, ale to wszystko zależy od stężenia hormonu we krwi itp. Ja po swoich doświadczeniach podchodze do nich sceptycznie. Agnez zdaję sobie sprawę że to najdłuższe dwa tygodnie w twoim życiu, ale proszę poczekaj. Przynajmniej do dnia spodziewanej@. trzymam kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
agnez78 mam nadzieję, że ci się uda, Trzymam kciuki. U mnie niestety pierwsza inseminacja nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Teraz czeka mnie laparoskopia. Lekarz podejrzewa endometriozę (mam na prawym jajniku torbiel, która z miesiąca na miesiąc rośnie - już ma 3x2,5 cm.) i mówi, że nie ma na co czekać. Podłamało mnie to trochę, uwyłam się jak bóbr,ale cóż jak trzeba to trzeba. Skonsultuję się jeszcze z innym lekarzem-tak na wszelki wypadek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc30 warto porobić badania i poddać sie koniecznym zabiegom! ja po 1 ciąży obumarłej i 1 pozamacicznej usłyszałąm od swojego lekarza ze tak sie zdarza, że miałąm pecha a teraz wszystko w porządku i można sie starać ale chciałam mieć pewność i pojechałąm do innego lekarza a ten na dzień dobry takie zgiegi okoliczności nie istnieją!!!!! trzeba sprawdzić budowe narządów, no i miałąm histeroskopie diagnostyczną wynik? mam przegrode w macicy najprawdopodobniej odpowiedziałną za obumarcie i pozamaciczną. za tydzień mam mieć histeroskopie operacyjną w trakcie której usunął przegrode i dopiero wtedy po 3 cyklach będe mogła sie starać... rozpisałąm sie sorki ale wierzcie lepiej poczekać troche ze staraniami a wszelkie badania zrobić bo uniknie sie rozczarowań i niepowodzeń!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
agus28 jak sie trzymasz?baaaaaaaaaaardzo jestem ciekawa kiedy urodzisz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus28 jak żyjesz? Ja szczerze, to dzisiaj mam juz dośc. Zostało nam półtora tyg ;) Ciekawe która pierwsza padnie hihihi:) Znajoma, która miała termin 4 dni po naszym, wczoraj właśnie urodziła synka. Ja do niedzieli co najmniej muszę wytrzymac, bo w sobotę jeszcze muszę iśc koniecznie do pracy. Dobrze, że mój chociaż się boi i idzie do pracy ze mną żeby w razie czego, albo mnie zastąpic, albo dostarczyc na porodówkę:) Wszędzie mnie ciągnie i boli, ale staram się trzymac twardo. Dzisiaj byłam na usg badac przepływ krwi. jest ok, gin powiedział, że już mogę rodzic, mam dużo chodzic i przybywac na porodówkę:) Marc30 kochana na laparoskopię idź koniecznie. Ja też mam ją za sobą i miałam maleńkie ognisko endometriozy, co prawda lekarz mówił, że w zajściu w ciążę nie przeszkadzające, ale jednak było. Wiesz, kilka takich drobnostek i jak się kumuluje to zaczyna się robic problem. Lepiej na zimne dmuchac. Nic strasznego:) Agnez78 ja też bym poczekała na Twoim miejscu:) Również trzymam kciuki moooocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara, carolla ja ciągle w domu, a juz bym chciala na porodówkę. Ciężko mi starsznie kręgosłup dostaje za swoje, z lózka nie mogę wstac jak taki zuczek macham nożkami i raczkami hihihihihihi Waga.....(94,5) szok, mam dosyc, w ostatnie upały odparzyłam sobie pachwiny, nigdzie sie nie ruszam, nie moge nawet poodkurzac bo kręgoslup mi nie pozwala... ja chcę rodzic!!!!!! Ciaża była cudowna, ale te ostatnie dwa tygodnie sa straszne, mam skurcze takie dziwne, że nie umiem odróżnic czy to brzuch mi się stawia czy to mała się rozciąga, bo w momencie robi się twardy, cały boli a tam na dole to jakby mnie ktoś szczypal albo gryzł. Jutro mam gina o 14:30 mam nadzieje że powie :pani Agnieszko, zaczyna sie kwestia dwóch dni......." Moja koleżanka miała termin na 25 czerwca, była 14 na wizyciue, szyjka skraca się, poszła 21 na wizytę, lekarka jej powiedziala że na pewno urodzi w ciągu doby no i jest juz mamą!!!! Ja tłumacze mojej Karolinie, zeby już chciała byc z nami, bo wszyscy na nia czekają, wszystko przygotowane, ale ona chyba wie lepiej. Brzuch mam juz tak nisko że bardziej chyba nie można. Dzis śniło mi się że nosiłam brzuch na wysokości kolan, musiałam trzymac go w rękach bo mi "dyndał" między nogami. Oj szaleje już..... Carolla ciekawe która pierwsza..... moja mam mi wróży że do 29 będzie po wszystkim bo ona tez rodzila przed terminem ok 4-5 dni, może załapie sie na czerwiec... Pozdrawiam Was gorąco, i dam znac z porodowki. Tym bardziej ze do klary mam nr tel więc będziecie wiedziały w miarę szybko. podejrzewam że nim pojadę na te porodówkę to z 10 razy jeszcze zdążę napisac na tym forum....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah jak żuczek mówisz:) Mój się rano nadziwic nie może jak wygląda moje prześcieradło, jak po wojnie całe pozwijane i poskręcane... co się dziwic, jak wstaję po 2-3 razy w nocy ( w zasadzie ciężko nazwac to wstawaniem, raczej właśnie pełzaniem czy jakoś tak) Mnie też ciągnie i boli... I też od niedzieli zacznę modły, żeby to było już. Ja mam brzuch wysoko i każdy mówi że oooo jeszcze pochodzę, ale w sumie czytałam, że to wcale o niczym nie świadczy, że można miec wysoko i rodzic. Coś się na pewno obniżył, bo dużo lżej mi się oddycha. tak czytam o tym skracaniu szyjki... dziwnych mam lekarzy, chodzę w zasadzie do 2 óch i żaden nie bada mnie dowcipnie:( Samo usg i słuchanie serduszka. Ostatnio badali mnie w marcu!!! Teraz tylko posiew robili a trwało to 1 sekundę. hahahhaha ale masz sny:) Hihihi ja pewnie też zanim wyruszę to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie za każdym razem gin bada, ogląda nawet nogi czy nie mam żylaków, rozstępów. Badanie "dowcipne" długo nie trwa ale zawsze tam zajrzy. Ciekawe co dzis powie. Trochę sie denerwuję. Idę grzac wode do kompania, szybki obiad i będę jechac. A mala się dalej kręci i stuka po żebrach. Mówia że jak mocno czuc ruchy to do porodu daleko.... ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2806
Uaktualniam tabelkę :) NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(28)-------prawie 3 lata-------------01.05.10-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------???????????? ?????- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------??????????? ??--- ----------Wawa maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (32)----prawie 3 lata (5 z clo)------25.06.10--------ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie madziaraxx..........(już nie licze).....?????????????........ Italia Joanna2806------(minęło 2,5 roku)-------19.07.2010----------lubelskie PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO agus28(29) ..........37.........4.07.2010 .......dużo.......córeczka Carolla (30)..........33.........5.07.2010........?............córe czka Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........22.........20.09.2010 ...synek......Olsztyn Dorotkabzz----------14---------21.10.2010------?------3 z clo-----Świdnica monika-78.............13..........21.12.2010......?...dużo.....Włocławek agata RR (25).....12.........29.12.2010.....przeszło rok....Tarnów SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
oj zuczki,zuczki:) Jak miło poczytac te Wasze posty...poł roku temu sama byłam w identycznej sytuacji(moze tylko lej było chodzic bo 106 w obwodzie)co do brzucha-wysoko-nisko to nie ma znaczenia.ja mialam mały i pod samymi cyckami...do tego badali mnie codziennie i nic z tego nie wynikalo bo urodzilam 10 dni po terminie z szyjka 2 cm i na starcie z rozwarciem 1 cm przy co 3 minutowych skórczach:)a z tymi ruchami to faktycznie w dzien porodu dziecko podobno ,,odpoczywa przed droga,,i sie nie gimnastykuje...u mnie własnie tak było,tylko ze mój Alan to ogólnie mało ruchliwy był natomiast teraz odplaca sie nam za te moje,,czemuuuu On sie nie ruuuuszaaaaaaaaaaaaaa,,i daje popalic jak chłolerrra:) Kurcze,strasznie fajnie Was czytać:)bardzo bardzo bardzo bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej. jesteśmy po wizycie. Więc szyjka skróca się, ale zamknięta. Mam czekac... Ale ile? Mała ok. 3300g, przepływy (?) dobrze, ilośc wód ok. Tylko kiedy ona się urodzi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Oj pamietam jak niedawno ja chodzilam i marudzilam kiedy w koncu urodze hehehhe a teraz moj maluch skonczyl juz 3 miesiace. Ale ten czas leci. Te ostatnie dni ciazy sa najgorsze, ja na dokladke urodzilam 10 dni po terminie - masakra to byla ale warto bylo czekac. Pozdrawiam i trzymam kciukasy za nowe fasolki. A jesli chodzi o wage to sie nie martwcie. Ja przytylam 19kg a 3 mies po porodzie zostalo mi do zrzucenia 3 kg a nie cwicze i nie mam diety po prostu karmie piersia i ganiam z wozkiem hihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus no to dzieki Bogu, ze wszystko ok. Ja tez bylam na przeplywie i jest ok, waga ok 3600g, nie wiem jak szyjka bo zaden konowal u mnie tego nie sprawdza wrrrrrrrrrrrrrrr.......... Klarav to mnie pocieszylas bo tu u mnie wszystkie "znawczynie" twierdza, ze brzuch musi zejsc nisko i ze jeszcze sobie pochodze na bank dlugo. A wlasnie czytalam, ze nie ma znaczenia, do tego jeszcze utwierdzil mnie Twoj post:) Slonce rowniez dzieki za pocieszenie odnosnie wagi hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
ALe tym naszym mamuśkom dopisuje humor! A ja kolejny tydzien leże, to juz 8 tc, serce juz bilo niby ok ale z boku cos jest i nie wiadomo czy to bylo drugie czy guz czy co i leżenie:( o jejuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Oj kobietki,jeszcze zatęsknicie za czasem kiedy mogliście przespać spokojnie całą noc,to do pań które czekają i zaczynają marudzić:)by ich maleństwo już się urodziło.A teraz słówko dla starających się,walczcie, walczcie i jeszcze raz walczcie,nie poddawajcie w drodzę do upragnionego szczęścia.Sama bedę testować za kilka dni,zobaczymy co będzie.Buziaczki.Ps, proszę dopisać mnie do tabelki,ilość cykli-bardzo dużo,woj podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
witam porannie :) dziewczyny na wylocie :) zycze Wam zebysvcie juz byly po :) i zeby malenstwo bylo juz z Wami :) ja bede to za niecale 6 miesiecy przezywac!! wiec jestem z Wami :) NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(28)-------prawie 3 lata-------------01.05.10-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------???????????? ?????- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------??????????? ??--- ----------Wawa maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (32)----prawie 3 lata (5 z clo)------25.06.10--------ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie madziaraxx..........(już nie licze).....?????????????........ Italia Joanna2806-----(minęło 2,5 roku)-------19.07.2010----------lubelskie agnez78..............duzo.....................????..........podlaskie PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO agus28(29) ..........37.........4.07.2010 .......dużo.......córeczka Carolla (30)..........33.........5.07.2010........?............córe czka Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........22.........20.09.2010 ...synek......Olsztyn Dorotkabzz----------14---------21.10.2010------?------3 z clo-----Świdnica monika-78.............13..........21.12.2010......?...du?o.....Włocławek agata RR (25).....14.........29.12.2010.....przeszło rok....Tarnów SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm. astromeria dasz rade :) wazne ze z dzidzia juz lepiej :) tez bym polzezala kilka dni no ale praca!! ehhh a urlop dopiero pod koniec sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnez78 kochana ja teraz też nie spię spokojnie. Chyba wolę noce, kiedy trzeba wstawac do maleństwa, jak nic nie boli, niż budzic się po kilka razy z bólu krzyża, brzucha i inych części ciała :) Nie licząc wstawania na siku;) Nie wiem jak inne kobietki, ale te 2 ostatnie tygodnie są średnio przespane i średnio miłe. Ale każda z nas jest inna:) Trzymam mocno kciuki za Twoje testowanie. Astromeria nie bój się tak bardzo bardzo mocno...będzie dobrze. Mi w ciągu ciąży parę razy też nasiali paniki... 2 tyg temu byłam na usg gin lamentu narobił, że coś nie tak, za mały brzuch jak na 9 miesiąc i według usg waży już 4 kg i ma dziwne proporcje. Zaprowadziła mnie do ordynatora, który powtórzył usg i okazało się, że wszystko jest ok, zbędna panika. Tak miałam kilka razy, różne sensacje... Dla pewności zawsze lepiej skonsultowac cokolwiek jeszcze z innym lekarzem. Życzę Ci z całego serducha zdrowia i spokoju, bo to dla maleństwa teraz najważniejsze. Agata RR dzięki, Tobie też wszystkiego dobrego. Reszta babek...ehhhh żeby tak można Was było pozarażac na odległośc:) Nie odpuściłabym żadnej:) Głowy do góry a się uda, to mówię ja - największy niedowiarek, którego spotkało to szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle w domu .............. Carolla a ty? A przed nami upały! Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze w domu:) Ale od dzis chyba zaczynam chodzenie i sprzatanie, moze szybciej pojdzie hihihihi :) Dzisiaj wyszlam na 10 minut na balkon pod parasol, slonce troche swiecilo mi na noge, ale w spodniach dresowych, po 10 minutach w domu dostalam takiej pokrzywki na nodze, ze masakra!!! Przeszlo po godzinie, ciekawe co by bylo gdybym cala tak na slonce wylazla bez ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Ucichl nasz temat? Dzisiaj wzielam pierwsza tabletke Clomidu!!! To chyba bedzie najdluzszy miesiac :)) Ale bede walczyla tak dlugo ile bedzie trzeba :) Jestem z mezem pelna nadzieji ze w krotce sie uda,czego i Wam zycze :) Pozdrawiam xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Dziewczynki bardzo dawno się do Was nie odzywałam bo niestety brak czasu. Moja mała Ada ma już prawie 9 miesięcy, jak ten czas leci. Ja w tym czasie zaliczyłam pierwszy rok studiów Msu, zajmowałam się moim skarbem i domkiem. Ada to straszny psotnik, zaczyna powoli chodzić i wszystko psuje, ale jest kochana! Widze że forum zyskało nowych członkiń. Kurcze szoda że takie fora muszą powstawać:( nie zrozumcie mnie źle, chodzi mi o to że oczywiście lepiej było by gdyby wszyskie dziewczynki zachodziły w ciąże kiedy tylko chcą, no ale niestety czasami życie nie jest usłane różami. Coś o tym wiem.. Podczytuje Was czasami i widzę ze się wspieracie nawzajem, to jest super, mnie też dużo dało to forum i laseczki na nim. jesteście Kochane, trzymajcie się i wierzcie że kochamy malec w końcu zamieszka w Waszym brzuszku i zapuka do serduszka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
No i chyba nici z mego testowania:(zaczęłam plamić,więc pewnie jutro dostanę@,ale mam jeszcze ndzieję.A jak nie to zaczynam od 3 dnia clostilbegyt,no i podchodzimy do 2 inseminacji.A co u Was Kobietki?Życzę tym co już oczekują szczęśliwego rozwiązania,a staraczkom,by wszystko się udało,no i szczęśliwym mamuśkom pociechy z dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny :) Wczoraj wzielam pierwsza tabletke Clomidu,czuje sie dziwnie,jestem strasznie rozdrazniona... tez tak mialyscie? Chociaz pelna nadzieji,ze w krotce zajde w ciaze :) Czego nam wszystkim zycze :) Pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2806
Cześć dziewczyny :) Ja jutro idę na wesele, mam zamiar dobrze się bawić i trochę przestać myśleć o starankach. Sukienka w szafie, buciki stoją grzecznie na półce ;) Przez ostatnie dni trochę byłam zawalona pracą i muszę się odstresować :D Życzę Wam wszystkim udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×