Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Witajcie. Podczytuję ten temat od jakiegoś czasu,w końcu dojrzałam do tego aby zadać to pytanie: Czy mogłabym się do Was przyłączyć? :) Mam 6 letniego synka,moja druga ciąża zakończyła się martwym porodem w 31 tc.Po tym wydarzeniu musieliśmy zrezygnować ze starania się o dziecko na minimum rok.Od kilu miesięcy próbujemy bezskutecznie.Lekarz twierdzi,że to najprawdopodobniej blokada fizyczna,bo wszystkie wyniki badań są ok. Teraz czekam na @.Dzisiaj robiłam test wynik negatywny. Umówiłam się z ginkiem,że od tego cyklu zaczynamy przygodę z CLO a potem w 12 dc monitoring i w razie czego do ataku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lora witaj w naszym gronie :) Pisz jak najwiecej, im nas wiecej tym razniej. A ja mam pytanie dziewczyny moje kochane, dostalam @ w 40 dc... czy to normalne? Slyszalam od was ze przy clo cykle sie skracaja i reguluja?? Ja juz nic nie rozumie... kurde blade! A powiem wam ze mialam taka malucienka juz nadziejeczke..... buuu plakac sie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelke aktualizuje: NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(29)-------ponad 3 lata-------------08.01.11-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------???????????? ?????- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------??????????? ??--- ----------Wawa maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (32)-- ponad 3 lata...(9 z clo)-----30.11.2010---ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie madziaraxx..........(już nie licze).....?????????????........ Italia Joanna2806-----(minęło 2,5 roku)-------15.08.2010----------lubelskie agnez78..............duzo.....................????....... ...podlaskie ilosia (32).........11 m-cy.........28/1/11.... Chicago Julka21 (28)-----------------4lata----------1.09.10--------------- Poznan SandraM1980 (30)----------3lata (3 cykl z CLO)------18.12.10------UK starajaca_sie............3lata(rok z gin,1 cykl Clo)...16.10.10..Irlandia PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........22.........20.09.2010 ...synek......Olsztyn Dorotkabzz----------14---------21.10.2010------?------3 z clo-----Świdnica monika-78.............13..........21.12.2010......?...du? o.....Włocławek agata RR (25).....28........29.12.2010.....przeszło rok....Tarnów jeszczeniemama 11 02.06.2011 ? 2 zclo świętokrzyskie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm. agus28 ... córeczka Karolinka...12.07.2010...3900g...56cm Carolla.....córeczka Zuzia........15.07.2010...3440g...59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loruś brawo, grzeczna dziewczynka ;) witam i tu ;) będzie dobrze!!! Ilosiu, z tą regulacją cyklu to różnie bywa bo clo ma stymulować pracę jajników ale czasowo różnie to wychodzi.... jak byś sie cofnęła na tym forum o rok i poczytał moje wpisy od grudnia 2009r. to byś zobaczyła jak sie mogą nie uregulować... po clo miałam owulacje wtedy po 40dc!!!!! i zaszłam w ciąże niestety pozamaciczną ale to przez przegrode. Spokojnie może po prosty powinnaś mieć większą dawkę? ta może być za słaba. A miałaś monitoring? wiedziałabyś czy i kiedy jest owulacja. mnie zostało jeszcze 3 dni "dupka" i czekanie na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajaca_sie
Cześć dziewczyny u mnie nic nowego po za tym ze zachowujemy się z mężem jak byśmy się poznali wczoraj :) hihi wiec wiele się przytulamy ;) po świętach trochę jestem przemeczona. Czuje ze to jakieś przeziębienie mnie łapie i dlatego to przemeczenie ale może obejdzie się bez antybiotyku :( pozdrowionka i Wszystkiego Naj...Naj... W Nowym Roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika31... no nie moge! owulacja po 40 dc???? ale jestem w szoku, no to moze u mnie jest podobnie i ja sobie dzialam z mezusiem a Owu jeszcze nie mam tylko pozniej przychodzi a ja juz wtedy odpoczywam po... "bonanzie" he he he. No to pieknie!!! Dzieki kochanie! Nie mam monitoringu... wiem ze powinnam ale moj gin nie robi. No nic.... ja w takim razie w tym m-cu bede dzialac na maksa, ojojoj !!!! juz sie boje he he he! No i ide do grudnia ubieglego roku na lekturke... Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1981
Ilosia dzialaj, dzialaj kochana.Nie dawaj odpoczynku dla mezusia. Ja na poczatku stycznia jade do Polski, no i oczywiscie wizyta u gina. Nie wiem co sie dzieje ale cos jest nie tak.Od dwoch czy trzech cykli boli mnie brzuch kilka dni po owu,czasami mam tez wrazenie ze boli mnie lewy jajnik.Musze to sprawdzic.Oczywiscie naczytalam sie juz i śrubt sobie wkrecam. Zycze wam udanej zabawy sylwestrowej do bialego rana oczywiscie i mniej zmartwien w Nowym Roku i samych fasolek Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj mam 1 dc a w 5 lekarz kazał zacząć brać CLO do 10 dc. po 1 tabletce. i tak sobie myślę,czy nie powinnam zacząć np.od połowy tabletki...Boję się skutków ubocznych jak nie wiem co,szczególnie jak przeczytałam w ulotce o tym zaburzeniu widzenia...brrr... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajaca_sie
Lora bierz tabletki jak lekarz kazał i proszę cię nie kombinuj. Każdy ma inaczej ale ja np nie odczulam żadnych skotkow ubocznych po za bólem w okolicach podbrzusza. Naprawdę lekarz wiedza lepiej. Pozdrowionka i Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebraliśmy z M... dzisiaj jego wyniki badań. Nie znam się za bardzo (a do lekarza narazie nie mam się jak wybrać) ... Może Kochane Wy pomożecie?? Może któraś z Was wie mniej więcej co i jak ... bo kiedy poczytałam nieco, to nie wyglada to chyba za dobrze objętość - 5,6 (norma >1,5) zatem tu ok PH - 8,1 (norma>7,2) wiec tu też dobrze Lepkość ++ (norma zaznaczona jako +) więc tu chyba coś nie tak Czas upłynnienia - 15min (norma58%) zatem uważam, że w tym względzie prawie super:) Ruchliwość: ogólna 50% (norma>40%) z czego 38% progresywny (zatem chyba tu też w miarę dobrze) co?? NO I NAJGORSZE Z TEGO WSZYSTKIEGO: liczba "robaczków" - 3,6mln/ml (norma>15mln/ml) całkowita liczba "robaczków" w ejakulacie - 20mln (norma>39mln) A form prawidłowych i nieprawidłowych nie ustalili oraz testu przeżywalnosci 24h nie udało sie przeprowadzić, bo za mało "robali" i dupa :( Kochane jeśli coś wiecie w tej kwestii to może skrobnijcie kilka zdań. Będę wdzięczna:) A tymczasem motto na jutro: "NIE MIESZAĆ" :) TYLKO CZYSTA:P Szampańskiej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłucham Twojej rady "Starająca się " i jesli się odważę to całą tabletkę,wezmę ją pod wieczór,to prześpię skutki uboczne najwyżej ;) Z okazji nadchodzącego Nowego Roku,życzę nam wszystkim spełnienia choćby jednego z najskrytszych marzeń i dużo,dużo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2806
Witajcie! Dawno mnie tu nie było, ale przeczytałam wszystkie wpisy na forum:) Jestem teraz na zwolnieniu lekarskim domyślacie się z jakiego powodu? Tak jestem w ciąży to już 24 tydzień :) :) :) Musiałam leżeć plackiem bo ciąża była zagrożona ale teraz jest już lepiej i mogę być bardziej aktywna. Życzę Wam wszystkim szczęścia w Nowym Roku i spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna gratulacje!!!! Uwazaj teraz na siebie i odzywaj sie kochana :) Laseczki moje drogie, zycze nam wszystkim duzo bobaskow w tym nowym 2011!! Duzo zdrowka i radosci, milosci i spelnienia marzen! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna gratulacje!!!! Uwazaj teraz na siebie i odzywaj sie kochana :) Laseczki moje drogie, zycze nam wszystkim duzo bobaskow w tym nowym 2011!! Duzo zdrowka i radosci, milosci i spelnienia marzen! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Wszystkiego najlepszego z Nowym Rokiem,oby spełniło się nasze najwieksze marzenie:) darkness sprawdzalam mego M wyniki z robaczkow,ale jest troszkę inaczej opisane,więc zbytnio nie pomogę.Poczekaj na to co powie lekarz,może wszystko będzie dobrze. Joanna Gratuluję,dbajcie o siebie.Jak mozesz to napisz nam,czy zaszłaś po braniu clo? Do dzieła kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1981
Joanna ja rowniez ci gratuluje!!!Nie przemeczaj sie,odpoczywaj i odzywaj sie do nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca_sie
Już po nowym roku. No i proszę Joanna gratuluje i życzę zdrowia. Lora i co u Ciebie wzielas te tabletki bo napisałeś ze "jeśli sie odwaze" to czy był sens chodzić do lekarza i wykupić receptę jeśli nie wiesz czy chcesz je wziasc? Ilosia witam po długiej nieobecności co tam u Ciebie kochana? Życzę wam wszystkim dzieciatek i zdrowia w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wzięłam tabletek,wstrzymuję się z nimi do marca.A dlaczego? Na luty mamy wyznaczone z mężem badanie kariotypów,więc poczekam na ich wyniki i wtedy,w marcu już spokojnie wezmę CLO jeśli się wciąż nie uda mi się zaciążyć bez "dopalaczy" :) Do lekarza chodzę na fundusz,leki podarowała mi koleżanka,bo zostały Jej ze starań,więc nic nikt nie traci. Po tym co przeszliśmy wraz z mężem pośpiech nie jest dobrym doradcą,dlatego taka a nie inna decyzja. Aczkolwiek trzymam kciuki za każdą z Was i dopinguję i nie opuszczam tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loruś może faktycznie ten miesiąc czy dwa Was nie zbawi a będziesz spokojniejsza......... dostałam @, wreszcie!!!!! teraz 3 miesiące na "dupku" od 16 do 25dc i jak sie nie uda w tym czasie to wtedy stymulacja, zobaczymy. rok i 2 lata temu w styczniu były 2 krechy... nie wiem czy mam ochotę na starania w tym i następnym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś gratulacje :) Może będzie tak,że obie zaczniemy bardziej intensywne starania na wiosne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajaca_sie
Lora mam nadzieje ze cie nie urazilam nie miałam nic złego na myśli. Poprostu wiem z doświadczeń ze jeśli sie już chodzi do lekarza to trzeba słuchać jego zaleceń,napewno powiedizlas mu o tym ze chcesz brać clo. Moja Pani Dr jest bardzo zasadnicza i jak nie pojawilam sie u niej przez pól roku bo miałam dość tych starań to od razu powiedziała ze mogłam przyjść bo przepisala by mi clo już dawno. Niestety nie doczekałem sie monitoringu bo okazało sie ze w nasieniu męża nie ma ani jednego plemnika nawet martwego wiec w styczniu klinika i zobaczymy. Ale trzymam za was kciuki moje kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ok "Starająca się". Ja również konsultuję wszystkie decyzje ze swoim ginkiem.Umawiałam się z nim na ten cykl,ale tak sobie pomyślałam,że dwa miesiące to nie tak dużo czasu a będę spokojniejsza. Powiedziałam Mu o zmianie decyzji.W lutym ma urlop,więc marzec to może będzie dobry miesiąc,żeby w razie czego zacząć przygodę pt."Clo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajaca_sie
Jesteście tam moje kochane, bo coś taka cisza zapadła. Ja już umierał z nudów w pracy. Teraz mam dwa dni wolnego tz od jutra. Muszę wyliczać bo jakieś przeziębienie sie do mnie przywleklo. Na ciążę nie liczę z wiadomych powodów wiec w tym miesiącu mogę być pewna ze ta okropne czerwonka przybędzie. Ale trzymam kciuki za was :)Ucieklam w wypieki. Wczoraj upieklam sobie pyszny sernik poprostu pycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Haaalllo Dziewczynki :) Sorki ze mnie nie bylo troche ale jakas mnie handra napadla.... hm ja juz przestalam wierzyc ze sie uda. Ten cykl to juz moj piaty z Clo i moj gin powiedzial mi ze jesli do piatego cyklu nie zajde to powinnam odstawic Clo. czy zgadzacie sie z tym? Zaczelam w tym cyklu badac siusiu na mojej maszynce (okresla ona podniesiony poziom luteiny, wiec wiadomo ze Owu nadchodzi), bo moj gin zawsze robil mi testy z krwi w 21 dniach cyklu by sprawdzic czy owulacja byla czy nie i w sumie nigdy nie wyszedl wynik pozytywny. Z wyjatkiem jednego cyklu, kiedy to moja maszynka pokazala ze Owu idzie i wtedy juz nie robilam tego testu u gina. Wiec teraz pytanie czy ja nie mam Owu nawet biorac Clo i w takim razie dlaczego nie mam? A moze Owu przychodzi u mnie pozniej i ja nawet o tym nie wiem bo juz na @ czekam i mysle ze juz "po ptokach" Please, powiedzcie mi co myslicie .... please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika31, wyczytalam twoje wpisy od grudnia do marca tak jak mowilas, no i na 153 stronie jest ten wpis.... przykro mi kochana. Sciskam cie Cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 21
Witajcie dziewczynki. Ilosiu nie załamuj się tak. Ja Clo i bromergon brałam 10miesięcy(bez żadnej przerwy) masakra-przytyłam chyba z 10 kg. Po zmianie lekarza okazało się że nie potrzebnie brałam te leki gdyż z jajeczkowaniem i owulacją nie mam wogóle problemów. Główną przyczyną jest jak już pisałam wcześniej:duża dwurożność macicy z przegroda która właśnie uniemożliwia mi zajśćie w ciąże. Czeka mnie niebawem zabieg laparo podczas której mam mieć usuniętą ta przegrode. Nadzieja znów się pojawiła bo lekarz któremu zaufałam jest wspaniałym człowiekiem i to dzięki Niemu w tak krótkim czasie dowiedziałm się co mi jest,a staram sie od 5 lat. Więc dzewczyny głowa do góry na każdą z Nas przyjdzie pora by zostać MATKĄ. Ściskam Was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znów dni teoretycznie "płodne" i znowu niby luzik...aż do czasu przed okresem,kiedy zacznie się myślenie i zastanawianie,dopóki nie pojawi się @...Też tak macie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Dziewczyny, dlugo mnie nie bylo, ale depresja totalna... Juz stracilam nadzieje po ostatniej wizycie u lekarza... Nasze badania sa dobre, a szpital nie ma funduszy na dalsze badania/leczenie, wiec dali mi skierowanie do kliniki nieplodnosciz zaleceniem inseminacji... Niestety, ceny w UK sa takie, ze nigdy nie bedzie nas na to stac... Na leczenie w Polsce tez nie moge sobie pozwilic finansowo.... Wiec na tym chyba konczymy nasze starania... :-( Moj M proponuje adopcje, ale caly proces to przynajmniej 2 lata... Coz, poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×