Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Hej! jestem po lekarzu niestety pęcherzyk nie pękł zanika, nawet po zastrzyku.. w nowym cyklu mam wykonać badanie hormonalne DHEAS no bo moze od tego własnie nie chce pęknąć... a mam ten hormon troche po za normą, potem znowu pobudzanie jajeczkowania. nawet śluzu nie mam:( Wiecie ja i tak będe mamą ... w wekend rozmawialiśmy z mężęm nawet o adopcji, jesli nawet bedzie to potrzebne bedziemy adoptować! a wy jakie macie zdanie?? klarav???/co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny pomyślałam o mojej znajomej 7 lat starali się o dziecko szpital , badania , lekarze i stwierdzenie \" nie ma szans to byłby cud\" . no i poddali się!!!! a potem nie wiem dokładnie za ile powiększyły jej się piersi koleżanki jaj mówiły , że może jest w ciązy ale ona uważała , że to nie mozliwe no przecież lekarze powiedzieli.... no i w końcu zrobiła test a teraz ich córcia ma rok..... mówie to tylko po to że czasem my nie widzimy szans na coś i wtedy to się wydarza choć nie zawsze .... Dacie radę !!!!!!! Pozdrawiamy i dopingujemy!!!!! a taki potrójny doping to coś :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Powiem Ci ze jeszcze nie myslalam...nadal mocno licze na to dziecko i moj maz tez...adopcja to cos wspanialego tyumylko...jest z tym straszny problem.mowi sie ze jest tyle dzieci ktore nie maja rodzicow...a mialam okazje zobaczyc jak to wszystko wyglada z drugiej strony...nikt nikomu nic nie ułatwia...nie pomaga....za tym ida ogrome pieniadze...znajomi mieli taka sytuacje ze chcieli adoptowac dziecko..mloda para...ludzie przed 30-tka...,,zaproponowano,,im dziecko 12-letnie,natomiast malzenstwo po 40-tce dostalo niemowle.Jaki to ma sens pytam?mozecie sie domyslec.inni ,,zapisywali,sie w kolejce na dziecko...tylko ciagle byli w tym samym miejscu.dzieci tez....Kurcze,pewnie macie inne zdanie ale wszystkie te procedury nie ulatwiaja zycia kompletnie nikomu.Jesli sie nic w tym panstwie nie zmieni...W miescie w ktorym mieszkam jest bardzo duzo osrodkow adopcyjnych ale niestety dzialaja marnie.Nie mowie nie...rozne rzeczy moze zycie przyniesc....tym bardziej ze wielu z nas ,,zweryfikowalo,,zyciowe plany i marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
ANGELA82 GRATULACJE!!!! Super, za całą resztę i za siebie trzymam mocno kciuki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 85
dziewczyny ja byłam wczoraj u lekarza i powiedziała mi ze ze clo na mnie teraz nie zadziałało od nastempnego cyklu ma mi przepisac famere czy jakos tak podobno jest silniejszy od clo chcialam zapytac czy słyszałyscie o tym leku bo nie moge o nim nic znaleść prosze o jakies informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos takiiii
Wiatjcie, w prawdzie założyłam osobny temat, ale boję się, że nikt mi tam nie odpowie, a tutaj może mi ktoś pomóc. Mam pytanie, gdyż jestem podczas stymulacji cyklu. I lekarz zapisal mi CLO i pregnyl. Wiem że pregnyl jest na pękanie jajeczek i w tym celu zostanie mi podany, jednak zadziwił mnie fakt, iż mój lekarz będzie mi również podawał 1 ampółkę pregnylu 22 dc. W jakim celu ta druga dawka ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ja również gratuluję. Jakbyś mogła w w opisać swoją walkę to byłabym wdzięczna. chodzi mi o ilość i długość przyjmowania leków ewentualne operacje itp. anka przykro mi z powodu twoich pęcherzyków a co do adopcji to my również o tym rozmawialiśmy i obydwoje stwierdziliśmy że to dobry pomysł ale nie na teraz. Zobaczymy co mi lekarz powie po laparoskopii i wtedy podejmiemy decyzję, wiem że nie będzie to łatwe ale teraz też nie jest prosto. Masz rację Marta 113 grunt to się nie poddawać. A czy Ty czekasz na laparo czy mimo wszystko stracie się teraz. Co łykasz?? mida lena28 ja nie wyobrażam sobie straty fasolki...trzymam za was mocno kciuki i zazdroszczę siły i determinacji, lena nie poddawaj się... A Ja zrobiłam już rtg i badanie moczu, krwi zostało mi jeszcze ktg i mogę umawiać się z anestezjologiem. A najlepsze jest to że dziś 30dc a tu @ brak mimo objawów jak mnie jutro nie nawiedzi to zacznę się martwić bo byłam wczoraj na rtg a to w ciąży zabronione. podejrzewam że s...żarem, bo z badań wyszło że nie miałam owulacji ale zawsze cień nadziei jest :( mogłam zaczekać do :( a teraz mam stresssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena28
maja...masz super podejscie do sprawy, bo optymistyczne:) i tak trzymaj!!! ja natomiast jestem juz ta cala historia zmeczona i podłamana, moze dlatego chce odpoczać od CHCENIA BYCIA MAMĄ, wiem ze z psychiki tego nie wyrzuce, ale chce przytulac się z meżem, nie po to aby zrobic dziecko, bo nasze małżenstwo zaczyna na tym cierpieć, wiec powiedziałam koniec. mida...współczuje...wiem jak to jest:( takie to niesprawiedliwe...i niesprawiedliwość w naszym przypadku jest ogromna, bo dlaczego kobieta która dba o siebie i była by wspaniała mamą poroni, a ta która jest zupełnym przeciwienstwem donosi ciaze i urodzi zdrowe dziecko...no ale to mozna sobie gdybać i przeklinać a natura zrobi swoje. a tak apropo jak czujecie sie po clo i bromergonie?? jesli któraś z Was bierze?? Bo ja nie czuje zupełnie nic i zadaje sobie pytanie, czy jestem nienormalna, bo przyjmune max dawke bromergonu i clo hmmm. Moze na mnie nie działa. Pozdrawiam was i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, jestem optymistka, bo to poczatek mojej drogi do macierzynstwa, dlatego nie ma jeszcze we mnie zlosci, bolu, nerwow i rezygnacji...i mam nadzieje, ze nie bedzie, ze szybko zajde w ciaze...oby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kara1983 ja swoje starania zaczełam dobre 18m-cy temu juz z lekarzem na poczatku miałam monitoring potem 5m-cy clo i monitoring stopniowo zwiekszajac dawke we wrzesniu ubiegłego roku miałam robione hcg droznosc jajowodow potem dwa miesiace przerwy bez clo nastepnie clo monitoring i bromergon a od dwoch m-cy bez monitoringu tylko na bromergonie i sie udało.ale przedtem wmowiłam sobie i lekarzowi ze sie poddaje ze mam juz jedno dziecko i nie ma sensu faszerowac sie dalej lekami wiec odpusciłam.kochałam sie kiedy chcialam a nie tak jak zawsze w te dni nie liczyłam i tak wyszło.lekarz jak sie dowiedział przez telefon to ze szczescia mowi ze sie upije nie wiedział co powiedziec.tak wiec to jest całe moje leczenie.pozdrawiam i czekam na wiesci od wszystkich przyszłych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
inga? i jakie wiesci?robilas te badania z krwi?bylas u lekarza?wiadomo juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie chyba nic nowego objawy jak na @ jeszcze 7 dni niepewności ale brzuch i piersi pobolewają mnie jak przed @ także lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialenka ja też czekam na @. dziś 31dc i objawy na @. to tak zawsze jak czekam na nią to się spóźnia a jak wolałabym żeby nie było to 28 dc jest jak z bicza strzelił. Życzę Ci żeby nie przyszła przez najbliższy roczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 25dc śluzu mam dużo i nie wiem co to oznacza! może zbliżająca się @! Pamiętam jak zaszłam w ciąże pierwszą to cały czas miałam objawy na @ tylko że coś podejrzewałam! to się czasami czuję a czasami nie! także zobaczymy a kara1983 ty masz co jaki czas @ bo ja 31 dc czasami mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
WITAJCIE Pauletka bardzo mi przykro z tego co sie stalo, zycze Ci wszystkiego dobrego, niebawem wrocisz do rownowagi i wszystko sie ulozy:) Kolezance zycze ze w koncu sie dalo, moze przelamiesz zla passe i wszystkim nam sie uda:) Nie bylo mnie poniewaz wzielam sie za remonty domowe i caly dzien latam jak nie mop to odkurzacz, przynajmniej nie mysle.Mam dzis 32 dc i brak @, nie testowalam jeszcze i nie wiem kiedy zrobic by sie nie rozczarowac.Ale przez pare dni milam bole na @ jajniki i podbrzusze ale mysle ze one byle inne niz co msc, wszystko min sie ciaglo, mierze tempke i jest 37,2 objawy @ jak narazie ustaja a zaczely mnie bolec cale piersi, ciagna sie od pach.Juz nie wiem co myslec Pozdrawiam Was serdecznie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Widze za napisalam do Pauletki nie ta tym forum,,,,,ale mi sie pomieszalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Angela82 po jakim czasie po terminie @ zrobilas test, i czy mialas jakies objawy, mi w 25 dc wyszedl negatywny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
inga,test zrob w dniu spodziewanej miesiaczki i daj nam znac.trzymamy kciuki:)::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzielanka raczej nie. badania wykazały że nie było owulacji... I z przytulaniem w tym miesiącu było krucho:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga127 mi tez w 25 dc wyszedł negatywny i zrobiłam w 35dc i odrazu dwie krechy i to mocne.ja tez myslałam ze @ dostane bo tez mnie bolał brzuch i wszystkie objawy i potem przestało.mysle ze mozesz juz zrobic test.zycze szczescia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Dziewczyny nie moge w to uwierzyc robilam przed chwila test i 2 krechy, bede mama, jak sie ciesze:):):) Jestem najszczesliwsza na swiecie, Wam tez zycze 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Inga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może zła passa się właśnie skończyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi85
inga gratulacje mamusiek przybywa wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INGA SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!! TO MAMY PRAWIE IDENTYCZNE TERMINY PORODOW.GRATULUJE............... DBAJ TERAZ O WAS.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
inga!!!!!!!!!!!!!!!!!słonko!!!!!!!!gratulujemy!!!!!!!!!jestes tu tak krotko ale tak bardzo milo slyszecd ze bedziesz mamusia!no to teraz musisz za nas trzymac kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
inga GRATULACJE!!!!!!!! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×