Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

INGA! GRATULACJE!!!!!!! jak ja Ci zazdrosze:):):) mam nadzieje, ze rzucisz na nas dobry czar:) forumowe mamuski...przybywajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Hej gratulacje dla przyszłych mamusiek. Nareszcie cos ruszyło oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
INGA gratuluje trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Dziewczyny bardzo Wam wszystkim dziekuje, Wam rowniez zycze fasolek.:):), ZLA passa mija i wierze ze kazdej z Was sie uda, mi udalo sie za 1 razem z CLO, jak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jest to prawda że czasami się ma objawy na @ a tu jednak ciąża!!! dało mi to wielka nadzieję! chociaż nie wierze że mogłoby mi się udać ale okaże się to 25 marca!!!!!!!! jeszcze parę dni ale na @ mi to wygląda!!!!!! INGA 127 czy ty miałaś śluz przed spodziewaną miesiączką jeszcze jak nie wiedziałaś o ciąży napisz proszę bo ja mam parę dni do @ a śluz jakby płodny nie wiem co o tym myśleć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga Kochana gratuluje Ci strasznie, to super wiadomosc, powiedz mi prosze czy bralas clo i w którym cyklu zaszlas, trzymaj sie cieplutko sciskami pozdrawiam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
INGA 127 SUUUUUUUUUUUUUUPER!!! Serdecznie ci gratuluję kochanieńka!!!! Trzymaj się zdrowo i dbaj o siebie!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Madzialenka 1985, nie martw sie objawami @, MOJ GIN MI POWIEDZIAL ze to nOrmalne tez myslalam ze bedzie @ ale ten bol byl mocniejszy niz zwykkle, jajniki i podbrzusze mi sie ciaglY, a dzis wszysly zylki na piersiach i dlatego zrobilam test, piersi ale same brodawki bolaly juz od 4 d po owulce, sluz wystapil 25dc taki bialy dajacy uczucie mokrosci ale lepki nawet grudkowaty jest do dzis, dziewczyny trzeba wierzyc ze sie uda, ja myslalam pozytyWnie i sie nie poddawalam, trzymam za Was wszystkie kciuki i mam nadzieje ze niebawem bede sie dowoadywac o nowych ciazach, mozecie pisac do mnie na gg 5629274, ppozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
INGA 127 MOJE WIELKIE GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INGA gratulacje, super, mam nadzieje że zła passa przerwana i bedzie przybywać mamusiek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja raczej nią nie będę w tym cyklu. Dziś 32 dc i temp rano 36.6 a wczoraj wieczorem 37.2 czyli wychodzi na to że powinna przyjść @ a tu nie ma ;(. Opóźnia to mój start z dalszymi zmaganiami ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oooo aniabuu się znalazła , co tam skarbie u was słychać????????? Pozdrawiamy :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewczynki,dzisaj mam urodzinyyyyyyyyyyyyyyyyy....26 jakby nie bylo i prosze mi tu wszystkie ładnie jak leci skladac Dzidziusiowe zyczenia bo moze a rusz sie spelnia.(czego to kobieta w akcie desperacji nie zrobi,co?ihhiih)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav życzę Ci dużo dużo dużo..............nie tam zdowia ale tego również.........nie tam szczęścia ale tego również...........nie tam kasy ale tego również...............DZIECI :) A zapomniałam Wam napisać że wczoraj na EKG wyszło że mam bradykardię i nie wiem czy to nie jest przeciwskazanie do narkozy ale się dziś dowiem....a @ jak nie było tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLARAV!!!!!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO ZDROWIA I WYTRWAŁOŚĆI ZE ZMAGANIAMI I ŻEBY JUŻ NIEBAWEM PRZYSZEDŁ TEN DZIEŃ NA KTÓRY CZEKASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŻYCZĘ CIĄŻY UPRAGNIONEJ TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Klarav "Wiara widzi to, co jest. Nadzieja dostrzega to, co powstanie. Miłość kocha to, co istnieje. Nadzieja jednak kocha już to, co dopiero nadejdzie." Wszystkiego co najlepsze, spelnienia tego najwaznieszego marzenia, zycze bys w koncu miala ta malutke fasoleczke, :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
klarav wszystkiego najlepszego i szybkiego zafasolkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLARAV!!!!!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I DUŻO DZIECI :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi85
Klarav życze Ci dużo dużo owocnej miłosci slicznych dzieciaczków i wszystkiego naj sto lat sto lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav wszystkiego naj, naj najlepszego... no i przede wszystkim spełnienia tego najważniejszego życzenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
klarav życzę ci szybkiego zafasolkowania, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Dziekuje Kochane Wy moje staraczki i zafasolkowane mamusie:)Mam nadzieje ze sie wszytsko spelni...kumulacja tez moze byc.heheh:) Trzymajcie kciuki(ja za Was caly czas trzymam)heheh...Aha,i dawajcie znac o urodzinkach to bedziemy sobie życzyly:)zawsze to silniejsze życzenia od dmuchania swieczek:)hihihi...buziaki.od jutro clo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Witam Bylam dzis na usg ale zarodka jeszcze nie widac za wczesnie, mam nastepne za tydz, teraz dopiero mam niecaly 5 tydz, endometrium ma 20mm i jest ok, mam nadzieje ze za tydzien cos wykarze.Dziewczyny powiedzcie czy jeszcze delikatne klucie jajnika to ok i ciagnie mi sie brzuch, pozdrawiam i wszystkiego dobrego Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav Kochana i jeszcze ja Tobie zycze aby spelnilo sie Twoje najwieksze zyczenie, pieknego, zdrowego i najukochanszego maluszka:))Wszystkiego co dla Ciebie najwazniejsze aby sie spelnilo, wszystkiego naj naj naj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no klaro, jak to mowil Pan z tv: \"szczescia, szczescia i jeszcze raz szczescia; bo na Titanicu to wszyscy byli piekni zdrowi i bogaci...\" hihi Wszystkiego naj :) a fasolka to przyjdzie i bez moich zyczen ;) a inga, jak 5 tydzien? nie czasem niecaly 2 - wtedy faktycznie fasolki nie widac i zgadzaloby sie z wpisami na forum :) pozdrawiam i sie nie przejmuj, bedzie dobrze :) MUSI BYC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
5 tydz bo licza od 1 dn ostatniej @ i dodajesz 7 dni, kiedy usg wykazuje ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
jeszcze raz dziekuuuuje:) a teraz zaczynam 2 cykl z clo i pierwszy z zastrzykiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×