Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

A ja lubie randki flirty sprosne zarty itd. a odkąd jestem wolna to już flirtuje na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga randkuj kobieto,toz to takie fajne i ekscytujące.Wprawdzie teraz sie zawiesiłam,bo jestem na etapie wyciszania,ale pewnie powrócę JESZCZE do tego;) ike do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Trochę nie jestem na bieżąco, ale z ostatnich postów to wtrącę, że jeżeli jedna kobieta zarzuca drugiej, ze ta druga lubi facetów, bo z nimi rozmawia w necie to ja pytam, czy pierwsza nie lubi skoro przy tych rozmowach jest? Gdyby nie lubiła to by tematów z udziałem facetów unikała. Tak wiec radze zarzucającym zastanowić się, czy nie zahacza to o hipokryzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ja lubię poflirtować, ale nie za bardzo umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Sami, no właśnie to najgorsze z tym zakochaniem :( Ja kiedyś powiedziałam do jednego ze swoich krótkoterminowych sympatii, ze mnie to chyba nikt nie zrozumie i wykrakałam. Zestarzałam się, a bratniej duszy nie spotkałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami to daj mi cycki a ja ci oddam łatwosc zakochiwania sie :) moj,nasz kolega doczytal sie zloskiwego komentarza pod swoim adresem ale sie ubawilam:) jak ja uwielbiam kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Sami chlip, chlip :( 🌻 Znaczy co znowu z Kucharzem? Tradycyjnie wydaje mu się, ze ciągle ktoś przeciwko niemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzsz lusia.... teraz twój topik jest obserwowany.... łączę się z tobą w bólu i wracam do greys anatomy ale wpadnę jeszcze- chyba, że nie będzie do czego.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Jak słowo daję, ze to jest dziecinne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh symbolika foty nie ufasz panu K--zdychasz:O mam gdzieś jego uczucia skoro potrafił mnie ośmieszyć i być z tego dumnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam jak przystało na prawdziwą zwariowaną mamuśkę kochająca seriale - muszę wam powiedzieć, że odcinek był wstrząsający! a co do reszty nie piszecie tu nic odkrywczego:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mógł ze mną nie zadzierać ja Mu dam starą kiełbasę:) Gdzie były strazniczki jak ratowałam topik ,przyszły na gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo no wiesz??? pewnie jeszcze cos odkrywczego by się znalazło do napisania:D ale czytałam wypowiedź naszego forumowego kolegi i jest lekko przesadzona- ja na miejscu ike i sami poczułabym się urażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×