Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

ike wiem o co chodzilo :P no dobra wam powiem, zero we mnie wspolczucia dla tego pana jego kolezanek,no kaczki szkoda i tak wredna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, pytanie o to, czy możesz bronić topiku? Jasne, możesz robić c, co chcesz, i nie tylko Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reka to moze kucharza bolec a nie sami o to stonogo :D lusi zaraz odpowiem ale musze sie odpowiednio nastroić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, Ty mi nic nie odpowiadaj, bo tamten post masz rozumieć dokładnie odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
poczynając od zadnia "A teraz na poważnie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga lucyno czy też łucjo czy inna droga Pani bardzo chętnie czerpałybyśmy ze skarbnicy duchowości, wiedzy, powagi , życzliwości i innych piedoletów- gdyby owa skarbnica którekolwiek z tych wartości zawierała ale zawiera tylko tombak- po którym - fakt- zielenieją palce ale na tym jego działanie zasadniczo się kończy nawet kaszy na nim ugotować się nie da..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia a ktorą ze zgromadzonych lasek masz na mysli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz lusia tak mnie wkręcać ?? i teraz mi o tym piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - ale przecież my rozmawiamy i obgadujemy tylko wirtualny świat i poszczegolne jego częsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, nie tylko, ale w dużym stopniu to kafe dała mi tę wiedzę, co znaczy dobry wkręt :) Nie bójmy się dobrze wkręcać. Ja teraz chcę tę wiedzę oddać innym, dzielenie się niech nam przyświeca! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogdlądacz cudzych rozmów
19:08 [zgłoś do usunięcia] *Sami* heheh symbolika foty nie ufasz panu K--zdychasz o matko,padłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike wiem, wiem:D ale trzeba podchodzic z dystansem d tego wirtualnego swiata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Setunia, a weź no rozwiń swoją myśl. znaczy ja wiem, ze przesadzam, ale wszelka pomoc i dobre słowo są dla mnie bardzo cenne. Naprawdę liczę, ze ktos poważnie potraktuje mój problem!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo- normalnie podałabym ci wody ale na kafe mogę ci co najwyżej podstawić nogę chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Stonoga, to dlaczego się głodzisz? Zjedz coś pożywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu a czy możesz udzielic mi pare lekcji "wkrętów" bo tym chyba nie jestem najlepsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo pozostaje mi w takim razie tylko jedno skuś baba na dziada , skuś baba na dziada, skuś baba na dziada...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Stonoga, bo pisałaś, ze wychudłaś, wiec myślałam, ze nie jesz Ike, był sobie pewien Psedłonim na kafe, który ściemniał ile wlezie. "Obcując intelektualnie" (cytat z wyżej wspomnianego) z tym miłym człowiekiem chyba da się nieco z wyżej wymienioną sztuką ściemniaczą zapoznać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska masz po prostu chwilowy kryzys, taka refleksja jak Ciebie mnie kiedys tez dopadla ale jakos sobe z tym poradzilam i jakos jestem juz tu na forum ponad 3lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu ale ja nie mam takiej śmialosci do psedłonima- jak ty a i on mnie ledwo zauważa (sic!) więc pozostaje mi to co ty raczysz mi z owych lekcji podkablować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, w takim razie w wolnej chwili przysiądziemy do jakichś korepetycji, o ile ja jeszcze na kafe się pojawię :) Na dzisiaj jednak czas sie zabierać, jutro od rana harówka :( Setunia, nie starasz, 3 lata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×