Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość zwss
dzieki ju bede szczera - danie z restauracji luska god bless america :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia:D witaj w domu zws- inwestycja była średnia bo zasadniczo w żołądek męża, który dziś - nie wiedzieć czemu ostro szwankuje ju wypchaj się wafelkami- zahaczyłam o monopolowy i nabyłam redsa- sztuk jeden- więc też się nie podzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
Wnuczka, ale ja czuję, ze przegrywam tu życie i dlatego rezygnujesz z kafe??? buty kup!!! albo jak mawiala lubiana przeze mnie dziewczyna komisia -kup trzy pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też pokuszę sie o prawdomówność:) nie bardzo juz wiem czy lusię witać czy żegnać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
nie bardzo juz wiem czy lusię witać czy żegnać witac!!! oglaszam uroczyscie inauguracje sezonu 2009 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Pod mięsnym się nie pije. Co najwyżej pod monopolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
Ike, przytul mnie a ja co tu robie? siedze i patrze na cudze czulosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Lusiu, wolisz sama wygrywać cz przegrywać z nami? No???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę (sic!) poprzeć zws- buty kup lusia byle nie przyciasne- bo potrafią zepsuć najlepszy dzień a najlepiej to klapki- gołe palce i pięty są doskonała wymówka na wszelką frustracje- wystarczy powiedzieć- ktoś mi na odcisk nadepnął.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
Wnuczka, jak jeszcze z Toba zacznę wymieniać uściski to już nigdy stąd nie odejdę i to sie nazywa slowo na niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:37 [zgłoś do usunięcia] zwss Ike, przytul mnie nie doczytawszy wcześniejszej wypowiedzi lusi muszę przyznać , że przez chwile mnie zmroziło :D a co do sklepu jak przystało na prawdziwa kolejkę "z tamtych lat" nikt nie wie za czym dokładnie stoimy i co rzucili ważne że się fajnie stoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
nie doczytawszy wcześniejszej wypowiedzi lusi muszę przyznać , że przez chwile mnie zmroziło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
No nic, na razie naprawdę idę. Może zajrzę jutro wieczorem, chociaż wolałabym nie zwariowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
Ależ Wy mnie umiecie podejść Najwyżej będę spała o godzinę krócej, albo coś praca? cos mi to przypomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
dylematy egzystencjalne tego nie znam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia- lata wprawy;) zws- to nie miało byc śmieszne - to było dość wstrząsające przeżycie - zanim zrozumiałam przeczytałam trzy razy oto nauczka by czytać kolejność wypowiedzi od góry- nie od dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
ale uzyj karty platniczej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
oto nauczka by czytać kolejność wypowiedzi od góry- nie od dołu ike to nic nie daje oto dowod: przytul mnie ike :D:D:D luska w miesiacu wyprzedazy masz depresje??? to co bedzie w lutym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo ja się żegnam na dłużej obowiązki wzywają tylko proszę nie sciskac i nie przytulać sama z siebie obiecuję że wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
chwilowo ja się żegnam na dłużej obowiązki wzywają pa kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×