Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Revenge - czuję się bezpiecznie, tylko nie chcę komuś sprawić przykrości... Nie jestem doskonały (boszszsz, co ja piszę?!) i wolę się z kimś pożreć niż żeby ktoś nieopatrznie zaczął przejawiać w stosunku do mnie jakieś zbyt ciepłe uczucia. Ktoś, dostaniesz klapsa jak bedzie dłoń :classic_cool: OSTATECZNIE może być fotka dłoni, aczkolwiek wole opis. Pejcz czeka suczko... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......... :) M_S jesteś naprawdę słodki 🌻 nie czuję zazdrości ...bo widzę , że się fajnie bawisz ... ja też :D ike ...no chodź ... mogę Cię już zreanimować ...nic złego się nie dzieje ...wszystko pod kontrolą :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju ....:) ...dla Ciebie też moc magicznie miłosnych uniesień :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rev , to tez nie bylam i ja obowiazki mnie zatrzymaly ... [nigdy nie nazwalabym nikogo suka . a niby taka ulozona , wlos sie na glowie jezy :O]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK ... smak już znam ...a teraz kolej na pozostałe zmysły :P ................. ale bez pospiechu ;) mamy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dzięki, Rev. 🌻:) A Ike się chowa, bo nie chce wróżyć chyba...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana mnie kasowali ...a teraz wszystko wróciło ..............:O o boziu .............może dlatego , że dzis 13-ty ???????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no byle nie do Twojego kosmicznego kata :P ..... ;) tam już wolnego miejsca brak ...sam mówiłeś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwileczkę
witajcie chyba mi sie odwidziało kafe:O wiec sie zacznę odwykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sami zamieniasz sie ze mna? ja mialam nie wlazic kurwa czuje sie chujowo:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwileczkę
ja tez chujowo moralnie psychicznie fizyczne do dupy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Panie Mało_stanowczy Zdjęcie?Przecież to taka łatwizna. Czy Pan czerpie radość z czegoś co bez trudu zdobywa?Nie:) I nie mam tutaj na myśli ażeby Pan mnie zdobywał. Wiem,że Pan wie co w trawie piszczy:classic_cool: W kącie dawno nie klęczałam.Proszę ryknąć- klęknę:classic_cool: Co do egoistów przesadzone Proszę Pana Panie Altruisto:-p To chyba piszczy revenge? :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Z tymi uczuciami tez przesadzone.Nic nie poradzę,że wielbię Pana miłością suczą.:classic_cool:I Spojrzeć w Pańskie oczy-wilgotne od ...?..pożądania :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mruczę :classic_cool: ....mmrrrrr.......... widzę , że mnie nie lubisz ...czujesz zagrożenie :P ? [też juz o tym gdzieś słyszałam ............... :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mi zabrał internet!!!! w takiej chwili ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
revege co słyszałaś? Nie rozumiem Twojego dziwnego stylu pisania :) Jestes pijana czy niedospana?:-D. Mysle,ze Pan Mało_stanowczy chętnie i Ciebie w Haremie zobaczy ;-) Ty nie fikaj lepiej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
revege rozumiem :) Nie nie lubię ani lubię .Obojętnie jeszcze :)🌼 ike Kwiatuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się dziewczyny, to tylko ta pogoda, dobija wszystkich. Na wiosnę będzie lepiej, od razu humor się poprawi. Pozdrawiam gorąco. Pa, spadam do pracy. Sami 👄, Tamari 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolana suko! Chciałem być miły ale widzę, że nie da się... :classic_cool: Oczy przymrużone aby celnie trafić pejczen między pośladki... Pazurki malowane czy nie? Jaki kolor? Długie czy krótkie? Jaki kształt? Odpowiadaj w tej chwili.... Ike, no chyba źli ludzie wynieśli, widziałem jak ktoś szdł z dużym workiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestes pijana czy niedospana? ." bawisz się czy odpieprzasz numery ? i nie mam już nic więcej w twojej sprawie do dodania , szkoda ze nie zrobiłam tego po tym jak nazwałaś mnie suka uległą .....odpowiedziałam słowem lafirynda ....i za to cie przepraszam ...ale to juz wszystko co mam ci do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na pewno zielona na pewno! Revenge - czuję się bezpiecznie, tylko nie chcę komuś sprawić przykrości... Nie jestem doskonały (boszszsz, co ja piszę?!) i wolę się z kimś pożreć niż żeby ktoś nieopatrznie zaczął przejawiać w stosunku do mnie jakieś zbyt ciepłe uczucia. to na cholere ja śnię MS o tobie po nocach i nawet wybaczam ci skrycie, że nie jesteś doskonały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolana suko! o tak o? i ty tak do innej kobiety???????? :( no Panie Mało stanowczy- już się nie lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×