Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość Luśka z W...
Sorry za styl, jestem na wylocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artystko , co cie interesuje opinia innych ? gorzej jakby ci ktos wlazl do mieszkania i probowal wszystko pozmieniac :p [jak np. moja kochana szwagierka juz mi sie nawet nie chce reagowac na jej - dobre rady :P ona sie wygada, ja jej poprzytakuje ... ona zadowolona ze mi rozszerzyla choryzont ja ? - szlak mnie pozniej trafia :P ale przechodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona nie chodzi o czyjeś opinie nie chce mi się po prostu z nikim gryźć za histeryczkę, której nawet nie chcę i której i tak nie pomogę bo i tak zapewne ona wie lepiej mogę pewne rzeczy robić dla zabawy albo gdy widzę sens a w tym wypadku mówię pass tym bardziej , że mam dziś nastrój akafeteryjny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Najważniejsze, żeby Tobie się podobało, Ike! :) Tamarcia, to się ciesze bardzo, że zdrówko dopisuje. 🌻 Lusiu, tak to już jest z człowiekiem, że stale szuka spełnienia. A że znalezienie go jest niemożliwe, to jest, jak jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju , jak twierdzisz ze niemozliwe , to bedzie niemozliwe ;) ike - ja mowie o twoim lustrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a histeryczki? nie odwiedzialam - staram sie sila moca nie dawac nieproszona rad :P [ale roznie to u mnie wyglada, :P najwazniejsze to zdawac sobie sprawe z wlasnych slabosci ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A do marca będziesz przeglądać się w oczach męża. :P Zielona, mówisz, że to możliwe? Póki co, nie wiem, czy chcę. Pewnie to kwesta charakteru. Niektórym bardziej smakuje dochodzenie do czegoś aniżeli tego osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Zielona, z atutów wazniejsze niż ze słabości. Ze słabości naszych zdają sobie sprawę inni, to wystarczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
He he, oczy ukochanego są zwierciadłem upiększającym, na szczęście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Pewnie musiałaś dużo ściemniać - i masz za swoje! :P Pa, Ikuś. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju , z tymi slabosciami to jest tak- jak wiesz o nich - mozesz je zmienic .. jak ci ktos zacznie wyrzucac , ze je masz - nie wkurza cie to az tak bardzo, wiem i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze moj nie rozumi- inaczej musialabym kleczec na grochu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Generalnie się zgadzam. Samoświadomość do dobra rzecz, ale nie dla każdego. Niektórym świadomość własnych wad potrafi spaprać życie - i zamiast starać się zmienić to, co sie da, tylko się dołują. A co dopiero, kiedy ktoś inny ten temat poruszy... A jak się nie jest ich świadomym, to inni sobie mogą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiadomosc - to dobre slowo, kto jest swiadomy , potrafi sie w miare obiektywnie oszacowac , wlasne wady rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju nie zgodzę się z tobą najgorszą rzeczą jest jednak chyba brak samoświadomości i opieranie się na opinii innych i potem masz takie głupio- madre, które twierdzą, że każdy im mówi jakie to one superinteligentne- przeszlismy to swego czasu z wysmiewczynią , prawda? albo odwrotnie jesli ci każdy zacznie wklejac , że jesteś do dupy mimo, że tkwi w tobie potencjał- to jeśli brak ci samoświadomości- zrobisz się do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ikuś, jak się nie zgadzasz, jak się zgadzasz? :P Nie twierdzę, że należy tylko i wyłącznie polegać na opinii innych. Skądże! Stwierdziłam zaś, iż samoświadomość jest generalnie dobrą sprawą. Tyle że zależy to od celu jej wykorzystania. Jeśli jestes świadoma swoich zalet - po to, by je wykorzystywać - i wad - po to, by nad nimi pracować, aby Tobie i innym żyło się lepiej, to OK. Ale jeśli świadomość Twoich wad wstrzymuje Cie prtzed podjęciem jakichś pożądanych przez Ciebie działań - to już niefajnie. Tym bardziej, gdy wady przesłaniają zalety. Tak czy owak, uważam, że lepiej mieć lepszy niż w rzeczywistości obraz siebie niż gorszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Też się za nią stęskniłam. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
No. To mi się podoba. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi się wydaje czy z grupy wsparcia opuszczającej kafe została tylko ikusia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ike :) czy to oznacza , ze nie jesteś dziś szurnięta ? ...a co się takiego nocą wydarzyło ? może chcesz o tym porozmawiać ? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev rozumiem , że lubisz pikantne szczegóły:P? za niewielką opłatą mogę ci się zwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×