Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Lusia - rozmawialam z mezem :D - masz racje. 7% za 3 mce mozesz odetchnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Sami, jak słowo daję, topik z grobu ekshumowałaś :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ja dla odmiany napiszę coś pozytywnego - jestem świeżo po czyszczeniu zębów u dentysty (wcześniej rutynowo jakieś tam doleczenie drobiazgów) więc jestem dobrze przygotowana do wiosennego całowania się ;-) Twoja kolej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm moja kolej mam zajebisty żakiet i nową seksowną bluzeczkę,no i po paru cudownych maseczkach moja cera nabrała zdrowego świerzego wyglądu Mam zamiar sobie kupić soczewki w kolorze zielonym, ale sie jeszcze zastanawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak o zielonym gadaja - zaraz sie zjawiam ;) a powaznie - udalo mi sie uwolnic - od intereneta juhu , juhu :D dzisiaj mam lekki nawrot - bo jutro ciezki dzionek , miejsca se znalezc nie moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ach, więc nosisz soczewki, to musi być super tak móc sobie zmienić kolor oczu. Ja bym szła na niebieski dla siebie :) Jakie to są te cudowne maseczki? Może i na mnie czas, żeby coś zaserwować urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Zielona! :) Cześć! :D Przy okazji, szkoda, ze skasowałaś tamten topik, jego lektura była uwzględniona w moich planach na przyszłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zielona:) Nie nosze soczewek tylko dopiero sie przymierzam do tego maseczka BIOSKIN EFEKT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - szkoda twojego czasu na takie marne wypociny :D musialam go zlikwidowac - bo pewno tkwilabym tam do dzisiaj ;) mala zmiana a cieszy - jak ta maseczka ogorkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze okulary - soczewki mam w szufladzie - zalozylam raz -i balam sie wyjac :D 30 sztuk lezy na marne - nie moge sie przemoc :P a , zapomnialam sie przywitac :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że wykasowałaś ,uważam ze bardzo fajne miałaś przemyslenia. Acha jeszcze kupiłam sztuczne rzesy ale boje sie ze mi gdzieś na ulicy sie odkleją i soczewki wypadną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami ,soczewki Ci nie wypadna - nie ludz sie ;) tez mialam taka nadzieje - przez dwie godziny dlubalam sobie w oku :D :D :D dziekuje Sami , to naprawde mile z twojej strony :) gdybym pisala wszystko co mnie najdzie- spaliliby mnie na stosie ;) wstrzymuje sie jak moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
"Acha jeszcze kupiłam sztuczne rzesy ale boje sie ze mi gdzieś na ulicy sie odkleją i soczewki wypadną " :D :D Dobrze przynajmniej, że nie martwisz się ewentualnym zgubnym efektem naturalnej wilgoci o nazwie łzy, bo to też ciekawy widok bywa ;-) Zielona, mnie też wciągały niektóre fragmenty tamtego tematu, dlatego chciałam kiedyś na spokojnie sobie poczytać i moze jeszcze cos przemysłeć. No ale, jak to w życiu, nie wszystko idzie po naszej mysłi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D najpierw się witam teraz idę doczytywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ike mam problem typowy dla 15-letniej dziewczynki czy ustąpić i pierwsza napisać czy czekać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe, widze stara brygada sie zbiera :D witaj Ike , kope lat :) podyskutujemy ? ;) dzisiaj tak nieoficjalnie - o wplywie pogody na sztuczne rzesy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah mało stanowczy się żegnał a niedawno gdzieś i mignął jak podrywał trzydziestkę jakąś :P sztuczne rzęsy powiadasz sami ja bym z chęcią nabyła dobre sztuczne cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ike!! :D I pomyśleć, ze dwie godziny temu pożegnałam się z forum definitywnie z powodu przytłaczającej nudy i poczucia pustki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami - ustap - szkoda czasu na czekanie :)´ moja mondra rada ;) w miedzyczasie zrob sobie manicure ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia! hahaha a wiecie , że też dziś myślałam o ty by poszukać tego tematu bo wchodzę na kafe i nie odrzuca z powodu nijakich tematów i ogólnej nudy ale muszę przyznać , że dobrze i w realu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona ale ja nie umiem ustąpić 😭 Jak sie zapre to potrafie tak wytrzymać do konca i jeszcze 1 dzień dłużej a ten patałach tez jest dumny buuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Sami, a dylemat dotyczy kogo? Twojego ulubionego żywotnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona stanowczy zawsze podrywa:P tobie pewnie o szczerego chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami - ja tez nie umiem - ale ustepuje .... tak mi zawsze jakos ulzy po tym "wyczynie" , czasem warto schowac dume do kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat dotyczy osoby która pewnie czyta moje posty i ma satysfakcje z moich dylematów wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×