Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

wiem tylko , że potrzeba kopnięcia mnie była bardzo silna i zdominowała zabawę ...bo myślałam , że to zabawa .... nie pomyliłeś się ...we mnie jedyna nadzieja :P ...ale niekoniecznie na odkrycie prawdziwego oblicza pomarańczowej .... też się zgubiłam .... ale to kwestia czasu ...kiedy się odnajdę ...zaczynam mieć wprawę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
ike napierasz bym została? kochana jestes:classic_cool: Niestety spadam stąd ,widze tylko zamieszanie wokół mojej osoby jakże skromnej w gabarytach :-p Zaopieku sie towarzyszami:classic_cool: revege 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
kurw,aa nawet nika poprawnie napisac nie umiem :-o revenge widzisz jestes mi obca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bynajmniej nie napieram ale żegnać również nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Do gdzieś kiedyś :-p Panie Mało_stanowczy z ukłonami i z nadzieją na lepsze jutro.❤️ Ciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... no to tak - Ike - pogubiłem się :) Revenge - oczywiście mogę być w błędzie, ale z mojego punktu widzenia to Ktoś nie chciał Cię urazić... jeśli o to chodzi :) Ktoś - no właśnie... muszę pomyśleć a na razie buziaczek 😘 Miłego weekendu z Walentynkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie nie obchodzę walentynek za to obchodzimy z mężem dzień walusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak M_S poza miłymi pytaniami w stylu : jesteś uległą suką ? albo jesteś pijana czy niedospana ? to wszystko oki niespotykana wręcz swoboda wyrażania słów celem zaspokojenia ciekawości :O Życzę miłego spędzenia czasu ...jutro ...bo to przecież sobota ...a nie jakieś tam święto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki zboczuchu??? walusiowi też coś się od życia należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Revenga, ale tak na spokojnie - przyjmijmy, że Ktoś jest uległą suką, i to lubi. Dla niej takie pytanie nie byłoby obraźliwe, prawda? Mógłbym się trochę porozwodzić na temat suk i suczenia się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będziemy się rozwodzić :P ...o nie :D .... nie na początku znajomości pa trzymaj się :) ...pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co MS teoretycznie, gdybys mnie zadal takie pytanie- dostalbyc w pysk :) tak poprostu :) ale na szczescie nie pytasz :) jednemu przeszkadza - drugiemu nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona - jestem przekonany, że gdybyś znała mnie wystarczająco dobrze i wiedziała co mam na myśli mówiąc "suko" i kogo w ten sposób określam to potraktowałabyś to jako komplement :) Oczywiście gdybyśmy byli sami :) A w trochę innych relacjach jeszcze inne określenia, powszechnie uznane za obraźliwe przyjmowałabyś z uśmiechem... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestesmy sami - ja nie jestem typem kobity, ktora faceci klepia po tylku.... zawsze zatrzymuja sie wpol drogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ms lubisz to co my z mężem gdyby nas czasem ktoś posłuchał oj........... inną rzeczą jest to, że NIE każdy chciałby w ten sposób się bawić, o czym pomarańcza mogła pomyśleć, chociaż jak na mój nienajmniejszy rozumek przyjęta przez nią konwencja była dość celowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzień walentego- walenty to dziwaczne zgrubienie od walusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona - nigdy nie poklepałbym protekcjonalnie po tyłku mojej partnerki w towarzystwie. Co innego na ulicy :classic_cool: W sypialni.... a, nie będę opowiadał, bo w tym kontekście określenie "klepnięcie" jest jakoś mało przekonujące ;) Ike - może było zamierzone, ale chyba nie powinno się tego zakładać z góry. Zwróć uwagę, że mimo jej anonimowości w pewnym sensie publicznie przyznała się do suczej natury. A to zrobiło na mnie wrażnie:) Przez chwile pomyślałem sobie że najśmieszniej by było jakbyśmy się znali ;) Aczkolwiek niestety nie o ile wcześniej to była Twoja fotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnym sensie publicznie przyznała się do suczej natury. A to zrobiło na mnie wrażnie a ja myslę, że ona ma w sobie tyle z suczej natury co ma prawdziwy święty walenty do walusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - nie wykluczam takiej możliwości. Oczywiście wtedy zweryfikuję swoje poglądy. Ale jeśli ma suczą naturę i przyznała sie do tego - to miło mi być pod wrażeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam , że M_S ...nie przekroczył granicy zabawy ....... 🌻 i to w stosunku do wszystkich , którzy uczestniczyli w czymś ...co miało być wielkim SHOW dla pomarańczy ...a stało się ... no zostawmy juz metafory :P nawet gdyby ta niby \"suka\" jak to się sama określiła okazała się ...osobnikiem płci odmiennej ...który nie ma zbyt wyszukanego gustu w sposobie zabawy Zielona :) ...te pytania zadawała pomarańczowa/y no dobrze ...biorę się za sprawy przyziemne :) ...pozdrawiam wszystkich oprócz wyżej wymienionej/go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev widzę też stawiasz trochę na faceta w zasadzie w kręgu podejrzanych u mnie też jest facet- od razu grzecznie mówię, że nie mam na mysli kucharza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam wrazenie zewiem kto to..... na pomaranczowo do MS ikus lustro zamowilas ? :D kiedy zobacze slonko ? juz nie moge ...... usycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×