Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Luśka, miało nie być o jedzeniu 😭 Tamari, wiesz że kto ma miekkie serce ten musi mieć twardą doopę? A jak Twojej przyjaciółce się odwidzi i padnie w ramiona "jemu"? Ty powiesz, że nie ma szans, on znajdzie inną i przyjaciółka ędzie miała do Ciebie pretensje :) Scenariuszy może być co najmniej kilka, i w każdym możesz dostać po doopie właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS- to Tamari zagmatwala - ja tylko podążylam jej tokiem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh yeah
Ja też mam miękkie serce dlatego z takim zapałem (minimum raz w tygodniu :P ) wzmacniam tylne cześci swojego cennego body ma stepperze O jedzeniu zawsze warto, bo wokół tego kręci się życie towarzyskie w cywilizowanych cywilizacjach zamożnych państw zachodnich, a że taki model życia, gdzie kasy całkiem całkiem wart naśladowania to co ja poradzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że wygrywam:P a "spać w spokoju" też mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona pretensje do mnie? watpie:) raczej sie boje jego reakcji bo juz nuie raz pokazal na co go stac ale spoko jak sie jeszcze odezwie powiem, mu ze nie zamoerzam mu udzielac zadnych inf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeez - nie wystarczy :) Luśka, zjem obiad za 45 minut... musze dotrwać... I u mnie życie kręci się wokół czegoś innego :P Miłego popołudnia :) Tych późniejszych pór też :) Ike - 😘 A co :) Zdrowiej szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh yeah
Tamari, ja też uważam, ze w życie uczuciowe osób trzecich lepiej się nie mieszać. Żeby ktoś czegoś potem nie wykorzystał przeciwko Tobie, bo to różnie w zyciu się układa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie! mało_domyślny:D ja niestety nie umiem wstawiać tak skomplikowanych emotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, znowu będę gonił pks! Ike - ja też nie umiałem ale sie nauczyłem :classic_cool: To takie samodoskonalenie się :classic_cool: Teraz już naprawde spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh yeah
MS, no to skoro tak to dobrze, że nie wiesz jakie tiu na kafe atrakcyjne kobiety piszą, bo chyba by Ci było jeszcze ciężej :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć] MS cholera tak na marginesie- po co człowiek doskonały w każdym calu ma nadal sie samoudoskonalać?- prawda?ostatecznie to wina emotek, że same się nie chcą robić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
czesc ike czy widzialas moj temat skierowany do komisia? skasowali go? (zalozylam chyba w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
byles nam aniolem zeslanym z nieba a teraz tylko nuda ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
sadze, ze go skasowali ale nie wiem dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz pierwszy temat o komiku, na którym mnie nie było....... i nawet nikt mi nie powiedział, że jest:( w każdym bądź razie nie widziałam i nie wiem co się z nim stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh yeah
🖐️ Wnuczka Ja też go dziś pragnę spotkać (Komicznego) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh yeah
Ike :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość tego typu tematów kasują, bo ktoś życzliwy podaje na śmietnik z uzasadnieniem, że wszędzie robimy sobie twa:O a jak jeszcze temat spada- to niestety...... trzeba było go sztucznie podtrzymywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
No i dobrze ze jest nuuuuda nie bedzie żal odchodzic z kafe mi jest zal, bo bardzo sobie cenie swoje wirtualne zycie ale lubilam rozpierdalanie topikow dobijanie wdow i sierot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×