Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

slyszalam ze Fordy podupadly to w ogole dupne auta bo awaryjne z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ciemnym lakierze to kazdą plamke widac a na srebrnym Nie a ten samochod to jak z głebin oceanu - niezły niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - jeżdże fordem od 3 lat i nie narzekam.sprzegło poszło do wymiany a tak jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) moze masz taki model co sie nie psuje nie wiem, kazdy ma inne doswiadczenia z autami tej samej marki nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
MS, ano tylko dzisiaj, bo zapewne do jutra Ike już ozdrowieje ;-) To już w końcu nie wiem, czy nie przerzucę się na piesza tułaczkę, bo so many cars, so little time and money :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, umówmy się, że ford europejski to co innego niż amerykański. To po pierwsze. Po drugie każda marka im nowszy samochód tym większe badziewie. Jeżdżę staruszkami a jak rozmawiam ze znajomymi to mają usterki o których nawet nie wiedziałem, że mogą być. Nie ze względu na braki w wyposażeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak to sie zgadzam teraz chyba stawiaja na ilosc a nie jakosc tu jakies nowe duperele, brand new model ( w sumie prawie to samo co wczesniej) a awaryjnosc powyzej normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Chyba zupełnie nowego sie nie opłaca nabywać. Już lepiej taki 2-3 letni, sporo można zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :D ??????? a wy tak juz na stałe ? i na poważnie ? zamierzacie siedziec na jednym topiku ? bo- miedzy oczy- tepił i nazywał smieciarami ? no mnie osobiscie was brakuje wszem i wobec choc i ja mniej wpadam od nowego roku na rozne tematy.cos sie zmienilo ten merc fajny ale no nie wiem czy te drzwi są wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka, nie mam takiego ale pożądam :classic_cool: Aczkolwiek obecnie wożę doopę produktem z tego samego rynku :classic_cool: LzW - czy mam rozumieć, że jak Ike wyzdrowieje to będę niemiły dla Ciebie? ;) Zupełnie nowy traci 15% na trasie z salonu na ulicę :) Tamari, nieopatrznie kupiłem samochód rok młodszy niż chciałem. Po faceliftingu :O W środku taka kicha, że przekładałem ze starego bo ładniejsze :O O kilku rozwiązaniach mechanicznych nie wspomnę :O I gorsze wyposażenie niż we wcześniejszej (starszej!) wersji :O Standardy schodzą na psy a jedynie zwiększa się ilość poduszek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze gadasz a czemu na erotycznym juz nie siedzisz? tam Cie dawniej widzialam i nawet sie raz poklocilismy w jakism prawiczkowym temacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez siedzimy tu- bo tu możemy byc sobą- byc złośliwi i paskudni na innych topikach nie wiedzieć czemu nas nie chcą i na dodatek tępią tamari:D ja mam forda:> więc tradycyjnie podpadłaś :D MS i lusia- widzę wszystko- i chwilowo nie grzmię ale mogę zacząć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike juz Ci tyle razy podpadlam ze jeden raz wiecej nie robi roznicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przynajmniej tradycja została zachowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, ile można o roochaniu? ;) Nie pamiętam, żebyśmy się kłócili :) Może mi się okres spóźniał? ;) Ike, tak szybko punktujesz, że po prostu nie nadążam z liczeniem :classic_cool: Ale na pewno masz nowszego forda i innego niż ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu na erotycznym juz nie siedzisz? :D chyba zostanę na kawce .... i poczytam co nieco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, tak szybko punktujesz, że po prostu nie nadążam z liczeniem to się zrehabilituję- żebyś ździebko odpoczął mam forda- hmmm na pewno nie nowego i jest grafitowy metalik - tyle wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jakis koles pytal sie co ma dokladnie robic podczas swojego 1 razu i uznalam ze to powinno bys spontaniczne i nie mozna dawac gotowego instruktazu a Ty mnie zjechales i napisales ze pewnie przerylam swoj 1 raz w kiblu w jakims klubie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nawet nie nickow, ja mam ogolnie dobra pamiec:) i tym bardziej zapamietuje osoby ktore mi podpadly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - no tak, teraz zapunktowałaś kolorem :classic_cool: Ale i tak młodszy niż mój :D Tamari - to spóźnione lecz szczere przepraszam :) Nie pamiętam tego... Ale pamiętliwa jesteś :O 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko Ty mi nie podpadlas:D jeszcze:P dobra bawcie sie, ja bede pozniej za jakies 2-3 godzinki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari tak trzymaj mam dokładnie to samo :P a MS w ogóle jest kłótliwy- czego ja osoba prostolinijna i spokojna całkowicie nie pojmuję- ale popracujemy nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×