Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

MS - nie lubie pucowania samochodu. dla mnie to narzedzie. wozi z miejsca A do miejsca B.ale bezwzględnie konieczne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpinak możesz podsmarzyc na patelni z masłem, że odparowało wada, ale to wiesz:) jeden sposob to dodać czosnek i 2-3 łyżki śmietany i doprawić drugi sposob dodać jedno jajko zamieszać dodać 2-3 platerki sera żółtego zamieszac tak zeby była jednolita masa doprawić. dziękuje:) pierwszy sposob słyszalam ze bardzo dobry ale moje kubki nie smakowały:) drugi sposob, raz jadlam - dobre, drugi raz jadlam - dobre ale przesadzilam z vegeta i musialam wyrzucic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie szpinak podobnie jak - deko- ale dodaje smazoną cebulke, czosnek, skwarki ze słoninki i boczku oraz jajka 2 lub 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, moje wytłumaczenie było logiczne dla mężczyzny - na pewno dla kobiety- niekoniecznie:) kobiety same decydują , które tłumaczenia są logiczne , a które choćby były najlogiczniejsze-nie są nie kłóć się ze mną ;) baby nie przegadasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
No ja toleruję nadzienie szpinakowe tylko z dodatkiem małej ilości cebuli, czosnku i pozwalającej na sklejenie tego wszystkiego odpowiedniej ilosci żółtego sera. Jednak tym razem postanowiłam jeszcze wzbogacić farsz jakąś wieprzowiną i za Waszą radą skłaniam się własnie ku szlachetnemu bekonowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh yeah
No właśnie, też uważam, ze Ike wie co mówi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, też uważam, ze Ike wie co mówi! ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi się wypowiadać na temat kobiecego sposobu pojmowania logiki, bo jest mi całkowicie obcy :P I nie przegaduję, wystarczy mi sama świadomość, że mam rację ;) Yeez - ja tez nie lubie pucować samochodu, zwłaszcza że jest duży :classic_cool: Wożenie z punktu A do B i z powrotem jest tak oczywiste, że nawet nie wspominałem o tym :) Tyle piszecie o jedzeniu, że zgłodniałem 😭 A jak jestem głodny to zły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS widzę, że jesteśmy bardzo zgodni bo w tym punkcie: " wystarczy mi sama świadomość, że mam rację" wystarczy mi sama świadomość, że bardzo się mylisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, jesteśmy nad wyraz zgodni a Twoje błędne przekonanie o mojej omylności mnie rozczula widzę, że się ze mną zgadzasz skarbie przynajmniej w pierwszej części mojej wypowiedzi:) na drugą przymykam oko zgodnie z moją teorią ;) masz prawo mylić się co do mojej omylności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trawie szpinaku, brokulow i brukselki niewazne jak przyrzadzanych ike podpadlam znowu:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh yeah
Ike, może Ty wiesz, czy Komiczne odbiera teraz korespondencję mailową. Potrzebuję namiaru na jeden z przepisów kodeksu cywilnego i może on akurat by wiedział, gdzie, tzn w jakim dzienniku ustaw itd się on znajduje (żebym sie mogła powołać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari kocham brokuły- więc w połowie ci zaliczam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh yeah = Luśka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku, zgadzam się z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi i nie wnikam w niewłaściwie zinterpretowane pozostałe fragmenty wypowiedzi :) Brukselka mnie nie podnieca, zjem jak jest :) Oh yeah - :D To już prawdziwa konspiracja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zieleniny to tylko sałata a tak to pomidorki, buraczki i jeszcze ogorki reszta moze nie istniec:D o warzywach mowie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh yeah = Luśka
Muszę się konspirować, bo mi Ike nie pozwala flirtować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyy :D komiczne jest raczej znany z tego, że odbiera korespondencje z zaskoczenia:D więc nie nie wiem czy w tej chwili to robi przyznam się szczerze, że od kiedy na forum istnieje szmatławiec Cafe Headline News - nie wysyłam mu raportów- jako że najważniejsze fakty są ujęte tam- nie będę się rozwlekać nad ich celnością- wierzę w ludzką inteligencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brokuly, brukselka, buraczki - mniam, ale pomidorki, ogorki czuszki na 1 miejscu :D tez jestem głodna .... Lusia .... :d :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×