Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Ike - aaaa, TO... to już wiem :classic_cool: Słodka, nie zgodzę się z Tobą. Dla mnie Mini jest za mały bo jestem wysoki :) W związku z czym muszę mieć spory samochód, nie lubię wyciszać dźwięku silnika kolanami ;) Ale musi mi się podobać :) Natomiast zgadzam się z opinią, że może palić jak smok, co niniejszym czyni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, noooo.... Mnie sie też podoba. Ładnie byś się w takim prezentowała. Gorzej, jakby facet na takiego się połasił - skoro auto to przedłużenie .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden facio
\"No wiem ,rozmowy z dziećmi są fascynujące,bo widzą to samo ale inaczej to komentują. pamietam jak mój syn mi powiedział(5 lat) jak umrzesz to pójde do Pana Boga dam Mu najładniejszy rysunek i mi Ciebie odda,bo nie zabiera sie światu ludzi potrzebnych..prawda mamo (a mama łzy w oczach i rybka )\" I to jest Sami, jaką ja widzę, choć suczysko z Ciebie straszne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, Faciu, Sami płaczącą? Ja tam wolę Sami jajcarę. Czyżby to w celu wyeliminowania konkurencji ten długi mail do Tamari poszedł? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
MS. kolejne thanks! :classic_cool: Oraz pozwól, ze się zainteresuję ile mniej więcej lat ma Twoja nie-za-leciwa-na-posiadaczkę-Mini znajoma? Od razu zaznaczam, że byłoby miło gdybyś od odpowiedzi, jeżeli znajoma nie przekroczyła ćwierćwiecza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
gdybyś wywinął się od odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Słodka, no to już trzy głosy "za" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys moj kolega o wzroscie prawi 2 metry tak kochał mini, że nim jezdzil dobre dwa lata. to byl widok :D jak z niego wysiadał ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden facio
"Widzisz, Faciu, Sami płaczącą? Ja tam wolę Sami jajcarę." Nieważne co wolę, ważne, że ja widzę ludzką Sami, a nie tylko suczysko, co czasami próbuje wmówić ludziom na forum. Też lubię tą jajcarę, ale widzę ją w tak, jak widzę, jako osobę nie pozbawioną wrażliwości i tyle. Znowu Ją wkurwię, no cóż, taki mój los ;). "Czyżby to w celu wyeliminowania konkurencji ten długi mail do Tamari poszedł?" Że co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mow kiedys z moja kolezanka jak mialysmy po 13-14 lat jaralysmy sie moim sasiadem o wygladzie antonio banderasa ( tyle ze wysoki byl) kiedys zobaczylysmy jak cudny "Antonio" wsiadza do fiata 126 p i dostalysmy mega ataku smiechu najgorsze, ze takie ataki zdarzaly sie za kazdym razem jak go widzialysmy, to bylo straszne, bo wiadomo, ze on to zauwazyl ale chyba nas polubil bo nam machal pozniej jak nas widzial:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden facio
Słodka, a Ty mi nie potwierdziłaś, czy dobrze trafiłem na innym topiku, że Ty to Ty. Teraz też strzelam, że Ty to Ty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden facio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LzW, no nie zaglądałem jej w... metrykę :classic_cool: ale z innych źródeł wiem, że ma coś koło 45 lat :) Jedna z najmilszych kobiet, które znam :) I pasuje do Mini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, przynajmniej facet w takim aucie zmuszony przez jego konstrukcję do przyjęcia pozycji embrionalnej wygląda adekwatnie do poziomu rozwoju. :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
MS, Ty to normalnie dzisiaj jesteś plaster na moją krwawiącą ranę sercową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden facio
Hehe, lubię mieć rację :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ja się tak bardziej poważnie zastanawiam nad Jettą. Prosta ze mnie kobieta to i samochody dla ludu trza wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden facio
A mi chodzi po głowie A4, ale to w przyszłym roku. Oczywiście nie nówka, bo bogaty jeszcze nie jestem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LzW - tylko DZISIAJ?! :classic_cool: Jetta ta nowa to nie Jetta :O Już lepiej weź audi, w sumie to samo co VW, z tym że trwalsze. Zresztą niemiecka motoryzacja to nie moja bajka, mimo że miałem audi 90 quattro :) Idealny na zimę i nie tylko :classic_cool: Poza tym miał być Mini, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden facio
A co to słodka, nowy batmobil? Tylko dlaczego nie czarny :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
News kucharz przyznał sie że próbował kobiece języki i nie każda ma słodki nie zaznaczył które preferuje---gorzkie czy słodkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×