Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikolina

podoba się wam taka mała czarna na studniówkę?

Polecane posty

Gość mikolina

Jak w temacie. Chodzi mi o tą sukienkę 3 od lewej. Taka mała czarna.. Czy mi pasuje? mam ciemną karnacje, szerokie ramiona, dosyć wcięcie w talii, mały biust.. ok 165 wzrostu. Dodam że idę jako osoba towarzysząca... A może któraś z Was ma tą sukieneczke? I jakie dodatki do niej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcvbnx
Bardzo fajna, wygodnie będzie Ci w niej tańczyć. Suknie na kole są beznadziejne, ja pare lat temu na studniówce właśnie taką miałam z kołem i bardzo się męczyłam. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo gustowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolina
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ladna
tylko ozyw ja dodadkami,ladna fryzurka i bedzie ok:) takie sukienki zawsze poprawiaja wyglad malego biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama bym ja wlozlyla
na studniowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolina
w takim razie cieszę się ze sie ppodoba, tylko jeszcze musze ja upolować.. mam nadzieje ze na nią trafię :O ;) gdyby ktoś miał pomysły na dodatki , buty też to bardzo proszę o skomentowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też się podoba
szukałam jej w Orsay'u na swoją studniówkę (też mam w tym roku), ale niestety nie było takiej... W ogóle wszystkie te sukienki z adresami sklepów... Albo okazuje się, że ich wcale nie ma i nie było albo wyglądają koszmarnie na żywo. Oby ta była ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam ją kiedy szukałam sobie czegoś na sylwestra, jednak został same za duże rozmiary jest ładna i dobrze leży, ale tylko na dużym biuście, bo ma cieniutki pasek silikonu, więc z małego biustu po prostu zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolina
jakos niespecjalnie mi sie podoba Twoja propozycja kiecki z dendai... jak dla mnie, brakuje jej tego `czegoś`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×